2023-08-15

Науковців та студентів запрошують на вебінар про стажування у Канаді

17 серпня 2023 року о 15:30 відбудеться вебінар на тему «Як потрапити на стажування Mitacs у Канаді». Освітній івент буде цікавий студентам, аспірантам та науково-педагогічним працівникам провідних українських університетів.

Науковців та студентів запрошують на вебінар про стажування у Канаді

10 серпня 2023 року стартував відбір на програму стажування Mitacs Globalink Research Internship (Mitacs GRI) на 2024 рік для студентів третього – четвертого курсів українських університетів. Програма покриває переліт, проживання, харчування, медичне страхування та низку активностей для аплікантів. Дедлайн подачі заявки21 вересня 2023 року.

На вебінарі ви дізнаєтесь про можливості Mitacs для українців, як проходить відбір стажерів, як подати документи на програму, які є формати науково-дослідних програм та що чекає на відібраних стажерів у Канаді.

Під час вебінару також розкажуть про два інші напрямки стажування для українських студентів та науковців:

● програму дослідницьких грантів Mitacs Globalink Research Award (GRA), яка призначена для українців, що навчаються в магістратурі, аспірантурі, докторантурі або є постдокторантами.

● програму Mitacs Accelerate, яка дозволяє українським студентам-магістрам, аспірантам, докторантам та постдокторантам пройти оплачуване стажування у канадській компанії.

Участь у вебінарі безкоштовна. Реєстрація обов’язкова за лінком

Після реєстрації на пошту надійде лист із лінком на подію.

Mitacs – канадська некомерційна організація, яка допомагає студентам та дослідникам з різних країн отримувати унікальний професійний досвід у Канаді. Mitacs повністю фінансує 600 науково-дослідних стажувань для України протягом 2022-2024 рр.

Програма Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для іноземних студентів з Австралії, Бразилії, Китаю, Колумбії, Франції, Німеччини, Гонконгу, Індії, Мексики, Тайваню, Тунісу, Великобританії, США та України для дослідницького стажування у Канаді.

У стажуванні можуть взяти участь українці, які навчаються на 3-му або 4-му курсі бакалаврату денної форми навчання. Щороку з травня по вересень учасники, які пройшли відбір, проходять 12-тижневе дослідницьке стажування під керівництвом викладачів канадських університетів з різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук.

Програма стажування в даний час доступна в понад 70 університетах Канади. Випускники програми Globalink Research Internship, які зацікавлені в поверненні до Канади для навчання в магістратурі, мають право на отримання стипендії Globalink Graduate Fellowship.

Програма включає:

  • роботу над спільним проєктом з професором канадського університету (згідно ваших інтересів, навичок та попереднього досвіду);
  • переліт Україна-Канада та Канада-Україна;
  • стипендію на житло та харчування;
  • медичне страхування;
  • зарахування на період стажування до канадського університету;
  • підтримку студентів-менторів на кампусі канадського університету;
  • можливість відвідування заходів, воркшопів, семінарів з професійного розвитку;
  • сертифікат, що підтверджує проходження програми Globalink Research Internship.

Усі сторони, які беруть участь у програмі Canada’s Mitacs Globalink Research Internship Program for Ukraine, повинні дотримуватися вимог канадського університету, що стосуються етики дослідницької та наукової діяльності, згідно з політикою Mitacs щодо порядності досліджень. Будь-які питання чи суперечки навколо наукових досліджень чи порушення академічної порядності будуть вирішуватися згідно правил університету, що приймає студента на стажування.

Основні умови участі:

Студенти різних спеціальностей вищих навчальних закладів України:

  • вік від 18 років;
  • володіння англійською або французькою мовою на розмовному рівні (іспит не потрібний);
  • академічний середній бал вище 80%;
  • бути зарахованим до загальноосвітніх програм бакалаврату (3-й чи 4-й курс) денної форми навчання в університетах (повний список);
  • закінчення навчання на вашій бакалаврській програмі між червнем 2024 року та груднем 2025 року;
  • мати можливість приїхати до Канади на 12-тижневе стажування у період з 1 травня до 30 жовтня 2024 року;
  • мати можливість повернутися до України у період з 30 жовтня до 31 грудня 2024 року;
  • закордонний паспорт (дійсний до січня 2025 року).

Нещодавно Полтавська політехніка приєдналась до Болонського хабу і підвищує якість освіти за підтримки європейських експертів.

 

Медіацентр

Національного університету

«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»