2022-04-29

ННІФЕУП запрошує майбутніх фінансистів, економістів, управлінців і менеджерів на День відкритих дверей

ННІ фінансів, економіки, управління та права Полтавської політехніки запрошує на День відкритих дверей – 5 травня 2022 року об 11:00. Гості заходу дізнаються все про економічну, юридичну та менеджерську освіту в університеті, сучасний ринок праці та шляхи для кар’єрних успіхів. Науковці презентують нові освітні програми, умови вступу і поділяться корисними лайфхаками для написання мотиваційного листа, щоб гарантовано стати студентом.

5 травня 2022 року об 11:00 на базі ННІ фінансів, економіки, управління та права Полтавської політехніки відбудеться День відкритих дверей для майбутніх фінансистів, економістів, менеджерів, бізнесменів, підприємців, туристів, бухгалтерів, спеціалістів з міжнародних економічних відносин, аудиторів та правознавців.

Швидка реєстрація онлайн: https://forms.gle/bb3nVKoddtjgT9rb7

Зустріч організовується для всіх, хто планує в майбутньому отримати якісну освіту і зробити кар’єру в сфері фінансів, економіки, управління та права, а також суміжних сферах, для майбутніх випускників шкіл та коледжів, для батьків, які хочуть допомогти своїй дитині обрати професію та для всіх, хто хоче дізнатися про Полтавську політехніку та умови вступу на спеціальності:

- 051 «Економіка»,

- 071 «Облік і оподаткування»,

- 072 «Фінанси, банківська справа та страхування»,

- 073 «Менеджмент»,

- 075 «Маркетинг»,

- 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»,

- 081 «Право»,

- 242 «Туризм»,

- 281 «Публічне управління та адміністрування»,

- 292 «Міжнародні економічні відносини».

Команда викладачів Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права та випускники університету розкажуть про:

• сучасні професії в сфері фінансів, економіки, управління, та права;
  • нову освітню програму «ІТ-фінанси»!
  • як обрати освітню програму і почати кар’єру під час навчання
  • сучасний інноваційний простір для студентів
  • лайфхаки написання мотиваційного листа та умови вступу у 2022 році
  • можливості, які дає Полтавська політехніка своїм студентам і випускникам

Реєструйся і приєднуйся!

Нагадаємо, політехніка відкрила набір на підготовчі курси до НМТ і творчих конкурсів – для дітей військових і ВПО безкоштовно, школярі дізнались про професії майбутнього у сфері управління та права.

Медіа-центр