2022-12-13

Оголошено конкурси програми Erasmus+ на 2023 рік

Міністерство освіти і науки України запрошує заклади освіти та організації, які працюють у сфері освіти, молоді та спорту, взяти участь у конкурсах проєктів програми Європейського Союзу Erasmus+ 2023 року.

Оголошено конкурси програми Erasmus+ на 2023 рік

Erasmus+ є інструментом упровадження реформ для розбудови європейського освітнього простору та виконання домашнього завдання у сфері освіти України на шляху вступу до Європейського Союзу.

Україна як партнер програми має доступ до понад 30 конкурсів, зокрема міжнародної академічної мобільності та розвитку потенціалу у сферах вищої та професійно-технічної освіти, навчальної мобільності молоді, віртуальних обмінів, проєктів співпраці у сферах шкільної, професійно-технічної, вищої та освіти дорослих, молоді та спорту, центрів професійної майстерності, альянсів для інновацій у сферах вищої та професійно-технічної освіти, європейських альянсів університетів, європейських студій Жан Моне тощо. У 9 конкурсах українські заклади вищої освіти можуть бути заявниками, в інших – партнерами.

Європейський Союз збільшив фінансування та підтримку України, зокрема пріоритет матимуть проєкти з міжнародної академічної мобільності та мобільності молоді, а також окремий конкурс у напрямі «Розвиток потенціалу вищої освіти», відкритий спеціально для України. Цей конкурс спрямований на розбудову цифрової екосистеми мережі закладів вищої освіти України у співпраці з університетами держав-членів ЄС та інших міжнародних партнерів.

Оголошення про конкурси до програми опубліковано на сайті Європейської комісії. 

Звертаємо увагу, що упродовж листопада 2022 року – січня 2023 року Європейська комісія, Європейське виконавче агентство з питань освіти і культури, Національні Erasmus+ агентства та офіси проводитимуть інформаційні вебінари та тренінги.

Усі заходи доступні у відеозаписах. Деталі та новини на сайті Національного Erasmus+ офісу в Україні.

Довідково: Європейський Союз у межах програми Erasmus+ від початку війни відкрив додаткові ресурси для шкільної освіти і освіти дорослих, а також доступ до професійних порталів: School Education Portal – та EPALE.

Раніше Асоціація COST приймає пропозиції для спільного розвитку ініціатив у всіх галузях науки і техніки.

 

Медіа-центр

Національного університету

«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»