2022-02-04

Оголошено набір на англомовну програму обміну для студентів IT-спеціальностей у Франції

Для студентів ІТ-спеціальностей Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відкрито набір на піврічну безкоштовну програму обміну для навчання протягом семестру у 2022/2023 навчальному році в одній з найпрестижніших вищих шкіл Франції ІТ-напряму – EPITA (Париж).

Школа комп’ютерних наук EPITA (École Pour l'Informatique et les Techniques Avancées) запрошує студентів та аспірантів IT-спеціальностей Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та робототехніки Полтавської політехніки до участі у англомовній програмі обміну за наступними напрямками:

• Міжнародний бакалавр комп'ютерних наук;
  • Міжнародний магістр наук – комп’ютерні науки (MSC);
  • Міжнародний магістр наук – Системи штучного інтелекту (AIS).

Вимоги до кандидатів: бути повнолітнім, мати рівень володіння англійською мовою не нижче В2, академічна успішність, готовність навчатися та працювати в команді.

Перелік документів, необхідних для участі у програмі:

• резюме/СV кандидата на англійській мові (обов’язково із зазначенням актуального контактного телефону, електронної адреси);
  • мотиваційний лист на англійській мові;
  • довідку з деканату про те,  що кандидат є студентом Національного університету «Полтавська політехніка  імені Юрія Кондратюка»;
  • виписку з оцінками за весь період навчання
  • сертифікат, що підтверджує рівень володіння англійською мовою (за відсутності такого – готовність пройти тестування на визначення рівня);
  • сканкопію першої сторінки закордонного паспорту.

Кандидатам необхідно заповнити аплікаційну форму. Деталі про можливості участі у програмі обміну можна дізнатися тут.

Заявки приймаються до 15 червня 2022 року.

Термін участі в програмі: вересень – лютий 2023 року.

За додатковою інформацією звертатися до відділу міжнародних зв’язків (ауд.211 Ц), e-mail: interoffice@nupp.edu.ua.

Нагадуємо, студентів запрошують на змагання з віртуального будівництва,  студенти-контрактники можуть виграти ґрант на оплату навчання, а також триває прийом заявок студентів і молодих науковців до Літньої школи Енергетичного співтовариства 2022 року.

Медіа-центр