2020-10-30

Переосмислюємо активність: в університеті підтримали світову ініціативу ерготерапевтів

27 жовтня відзначався Всесвітній день ерготерапії. Кафедра фізичної терапії та ерготерапії та студенти спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» другий рік поспіль приєднались до ініціативи Всесвітньої федерації ерготерапевтів (WFOT) щодо популяризації нової глобально значущої професії ерготерапевта.

Цього року професійне свято відбулось у форматі освітнього е-лекторію «Ерготерапія: переосмислюємо активність», який відкриває осінній цикл лекторіїв, присвячених 90-річчю Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

В онлайн заході взяли участь учні та вчителі КЗ «Полтавського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ст. імені А. С. Макаренка Полтавської обласної ради», КЗ «Полтавської гімназії «Здоров’я» № 14.

Учасників привітали декан факультету, кандидат педагогічних наук, доцент Наталія Беседа, завідувач кафедри фізичної терапії та ерготерапії, кандидат педагогічних наук, доцент Лариса Волошко.

Спікер – кандидат медичних наук, старший викладач кафедри фізичної терапії та ерготерапії Вікторія Горошко ознайомила присутніх з історією ерготерапії та її принципами, унікальністю професії ерготерапевта, процесом ерготерапії та сферами ерготерапевтичного втручання, наголосила на можливостях бакалаврської освітньої програми «Фізична терапія, ерготерапія» у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Учасники заходу закликали більше ділитися інформацією про нову клієнт-центричну професію. Як відзначили цю подію у світі можна дізнатись на сайті Всесвітньої федерації ерготерапевтів.

Медіа – центр