2020-03-18

Президент нагородив посмертно Максима Хітайлова

Президент України Володимир Зеленський нагородив посмертно орденом «За мужність» ІІІ ступеня загиблого місяць тому захисника – студента Максима Хітайлова

Президент нагородив посмертно Максима Хітайлова

Указом Президента України №93/2020 «Про відзначення державними нагородами України» від 18 березня Володимир Зеленський «За самовіддане служіння Українському народові, особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України» нагородив посмертно орденом «За мужність» ІІІ ступеня Максима Хітайлова.

22-річний Максим Хітайлов був студентом третього курсу Навчально-наукового інституту архітектури і будівництва, коли прийняв рішення служити в лавах Збройних Сил України. Гранатометник 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців загинув 18 лютого у бою на Луганщині.