2020-12-04

Психологи провели віртуальну екскурсію політехнікою

Викладачі кафедри психології та педагогіки провели онлайн-екскурсію «Освітня подорож від минулого до сьогодення: Полтавський інститут шляхетних дівчат – Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», присвячену 90-річчю університету.

Психологи провели віртуальну екскурсію політехнікою

Науково-педагогічні працівники кафедри психології та педагогіки під керівництвом доктора психологічних наук, професора, в.о. завідувачки кафедри психології та педагогіки Світлани Яланської, провели спільний захід разом з практичними психологами, соціальними педагогами та науковцями провідних українських закладів вищої освіти – Ольгою Бацилєвою, докторкою психологічних наук, професором Донецького національного університету імені Василя Стуса (м. Вінниця), Вікторією Гуменюк, кандидаткою педагогічних наук, директоркою комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Диканської районної ради Полтавської області та її колегою – Тетяною Любченко, вчителем-дефектологом, Оксаною Беркутою, вчителем-логопедом, Юлією Дмитренко, практичним психологом, Вікторією Фуркайло, вчителем-реабілітологом, Іриною Тимощук – завідувачкою Полтавським дошкільним навчальним закладом (ясла-садок) №63 «Казка» Полтавської міської ради Полтавської області, Світланою Баликовою, завідувачкою Михайлівським дошкільним навчальним закладом (дитячий садок) «Івушка» Машівської районної ради Машівського району Полтавської області, Ельвірою Поповою, головою громадської організації «Навчально-реабілітаційний центр «Соняшник», Оксаною Нестеренко, соціальним педагогом соціально-психологічної служби ЗСО №38 м. Полтави.

Модератор заходу – доктор психологічних наук, професор, в.о. завідувача кафедри психології та педагогіки Світлана Яланська зазначила, що високий авторитет університету ґрунтується на колективній, творчій, ініціативній праці, корпоративній культурі, атмосфері взаємоповаги та взаємодопомоги.

«Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» є потужним навчально-науковим центром на всеукраїнському та міжнародному рівнях. За весь період існування освітній заклад дав путівку в життя тисячам вдячних випускників, відомих в Україні та за її межами. Зростання інноваційного та науково-технічного потенціалу університету, його динамічний розвиток невіддільні від самовідданої праці ректора, доктора економічних наук, професора Володимира Онищенка. Адже саме його креативний підхід до вирішення проблем різного рівня, стратегічне мислення дозволяють закладу вищої освіти з успіхом брати участь у реформуванні вищої школи, досягненні цілей державотворення», – підкреслила науковиця.

У рамках заходу науково-педагогічні працівники та співробітники кафедри – доктор педагогічних наук, доцент Наталія Сайко, кандидат психологічних наук, доцент Ніна Атаманчук, кандидат психологічних наук, доцент Юрій Горбенко, кандидат педагогічних наук Леся Клевака, старший лаборант Олександр Корнілов, практичний психолог університету Вікторія Даценко презентували основні напрямки діяльності, сферу наукових інтересів та окреслили можливі перспективи науково-освітньої співпраці з закладами середньої загальної освіти міста Полтави та регіону. Викладачі розповіли про широкі можливості, які дає університет вступникам, а стейкхолдери з Полтавщини та Вінниччини поділилися практичним досвідом у сфері психології та дошкільної освіти. На початку листопада науковці кафедри психології та педагогіки провели онлайн – семінар для фахівців по роботі з ризикованими підлітками.

Науково-педагогічний колектив кафедри психології та педагогіки Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» висловлює слова вдячності гостям заходу, запрошеним за теплі слова вітань на адресу ювілярки – Полтавської політехніки, бажає міцного здоров'я, успіхів у плідній і творчої праці задля розвитку України та Полтавщини!

Медіа – центр