2023-11-15

Рок-гурт «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» вдруге зіграв благодійний концерт на сцені Полтавської політехніки

13 листопада на головній сцені Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» легендарний український рок-гурт «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» зіграв другий благодійний концерт. Захід став подарунком колективу політехніки до Міжнародного дня студента. Під час цього концерту глядачі донатили на потреби ЗСУ – Волонтерський штаб Полтавської політехніки зібрав понад 207 тисяч гривень і університет перетнув позначку у мільйон зібраних донатів для захисників!

Рок-гурт «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» вдруге зіграв благодійний концерт на сцені Полтавської політехніки

У Полтавській політехніці триває тиждень заходів до Міжнародного дня студента.

13 листопада на головній сцені Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» легендарний український рок-гурт «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» подарував неймовірний концерт викладачам та студентам університету. Уже вдруге всесвітньо відомий гурт виступив на сцені університету.

Ініціаторами проведення потужного культурно-мистецького заходу стали член Наглядової ради університету, народний депутат України, співпродюсер гурту Максим Ткаченко та ректор Полтавської політехніки, доктор економічних наук, професор Володимир Онищенко.

Ведучим вечора став радник ректора з питань молодіжної політики Іван Ксенжук. Він відзначив скільки зусиль докладає ректор Полтавської політехніки для популяризації української музики, благодійності і підтримки ментального здоровʼя колективу.

Публіка зустріла музикантів бурхливими оплесками, патріотичний вечір драйвово розпочався з пісні «Буду з тобою».

«Я надзвичайно радий вас всіх бачити. Дякую всім, хто є тут сьогодні, дякую організаторам, дякую волонтерам. Найбільша подяка Збройним Силам України, які дають нам можливість нам сьогодні бути тут. Ваші квиточки – це донати на потреби ЗСУ. Всі ми вже звикли це робити, давайте будемо продовжувати це й надалі. Без нашої з вами участі Переможу здобути буде дуже важко. Українське суспільство надзвичайно увімкнуте в процес допомоги ЗСУ і дуже хочеться, аби це бажання допомогти своїм воїнам в нас залишалось до Перемоги. Але ворог повинен бачити і нашу незламність, посмішки», – сказав лідер гурту Сергій Танчинець. Увесь вечір рокер спілкувався з глядачами, говорив про важливі цінності, жартував, підбадьорював романтиків і заохочував фанів.

Під час благодійного концерту Волонтерський штаб Полтавської політехніки зібрав на потреби Збройних Сил України понад 207 тисяч гривень. Загальна сума зборів на благодійних заходах у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» перевищила 1 мільйон гривень.

Член Наглядової ради університету, народний депутат України Максим Ткаченко привітав та подякував всьому студентському колективу, викладацькому складу Полтавської політехніки, адміністрації та ректору університету Володимиру Онищенку.

«Полтавська політехніка – приклад для усіх вищих навчальних закладів України у напрямку розвитку української музики, української культури. Ви знаєте, що гурт «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» відвідує університет вдруге. Це вже «виступ на біс» перед Міжнародним днем студентства. Заходи почалися з музичного вітання студентам Полтавської політехніки з цим святом. Багато різноманітних культурних заходів було тут, в університеті, і це дійсно дуже важлива місія – розвиток української культури та музики серед студентства. Сьогодні ми вкотре бачимо як позитивно це діє на нашу молодь», – наголосив народний депутат України Максим Ткаченко.

У плейлисті концерту прозвучали кращі хіти гурту. Глядачі підспівували «Листопад», «Зорі запалали», «Вільні люди», «Тону», «Весь світ», «Без неї ніяк», «Герої», «Моя Країна», флешмобили з ліхтариками і прапорами, ділилися враженнями в соціальних мережах і танцювали.

На фіналі ректор університету Володимир Онищенко вручив гурту символічний подарунок на знак подяки за чудовий вечір і на згадку про незабутню зустріч – картину з центральним корпусом, де музикантів завжди чекають, і прапор університету.

Гурт «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» подарував ще кілька кращих пісень на біс, а на завершення зала стоячи дякувала за виступ і артисти заспівали Гімн України.

«Феєрично почали тиждень, присвячений Міжнародному дню студентства! Підтримка ЗСУ та гарний, позитивний настрій наших студентів дають можливість якісно опановувати знання задля відбудови нашої країни! Ми впевнені, що наші випускники будуть гідно відновлювати повоєнну Україну.

Запрошуємо амбітних та крутих абітурієнтів навчатися у Полтавській політехніці! Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» попри війну активно забезпечує освітній процес і ефективно здійснює наукову діяльність. Але ми не забуваємо про підтримку морального і бойового духу і викладачів, і студентів нашого університету, а також внутрішньо переміщених осіб.

І кожен культурно-патріотичний захід має благодійну мету, а також популяризує українську музику та україномовний контент у закладах вищої освіти.

Цього разу знову лунали децибели крутої музики, яку люблять наші студенти. Легендарний рок-гурт «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» вдруге зіграв благодійний концерт на головній сцені Полтавської політехніки!

Сергій Танчинець і зірковий колектив запалили зорі, занурили нас у теплий листопад і ми щасливо тонули у вирі позитивних емоцій під найкращі хіти гурту! Публіка дякувала гурту оваціями, ділилася яскравими миттєвостями в соцмережах, робила фото на згадку і просто насолоджувалася вечором!

Під час концерту Волонтерський штаб Полтавської політехніки зібрав на потреби ЗСУ понад 207 тисяч гривень — університет перетнув позначку мільйон гривень донатів, зібраних на підтримку ЗСУ!

Головну пісню країни ми виконали на максимальному піднесенні!

Дякую члену Наглядової ради нашого університету, народному депутату України і співпродюсеру гурту Максиму Ткаченку за цей неймовірний подарунок для колективу нашого університету!

Дякую «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» за драйв, щирість і чудовий настрій, за вітання наших дітей з Міжнародним днем студента. Нехай наш символічний подарунок на знак вдячності за потужний захід нагадує, що у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» завжди вас з радістю чекають, а прапор університету буде нагадувати про незламність української молоді і жагу до Перемоги! Бо без Неї ніяк! Робимо усе, щоб Збройні Сили України якнайшвидше перемогли ворога і знову настав мир в нашій країні. Слава Україні! Україна понад усе!», – прокоментував ректор Володимир Онищенко.

Найвідданіші шанувальники гурту дочекались автографів і фото із зірками. Гурт подякував студентам-волонтерам Полтавської політехніки, які опікувались зборами донатів і підготовкою до концерту.

Нагадаємо, у Полтавській політехніці відбувся благодійний концерт Національного академічного оркестру народних інструментів.

Раніше гурт «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» вперше у закладі вищої освіти зіграв концерт саме в Полтавській політехніці.

 

Медіацентр

Національного університету

«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»