2022-05-10

Розпочато відбір кандидатів на призначення стипендії Героїв Небесної Сотні

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» повідомила про початок подання кандидатів на призначення стипендії Героїв Небесної Сотні. Збір заявок від кандидатів триватиме до 15 червня 2022 року.

Розпочато відбір кандидатів на призначення стипендії Героїв Небесної Сотні

6 травня 2022 року ІМЗО надіслав керівникам закладів вищої освіти лист щодо подання кандидатів на призначення стипендії Героїв Небесної Сотні. Студенти, які своєю активною громадянською позицією утверджують ідеали та цінності Революції Гідності, отримають академічні стипендії, започатковані на честь 10 наймолодших Героїв Небесної Сотні. Подання заявок триває до 15 червня. 

Академічні стипендії можуть отримати студенти та курсанти державних закладів вищої освіти, які здобувають вищу освіту за спеціальностями «Фізична терапія, ерготерапія», «Залізничний транспорт», «Агроінженерія», «Економіка», «Військове управління (за видами збройних сил)», «Географія», «Архітектура та містобудування», «Інженерія програмного забезпечення», «Сценічне мистецтво», «Психологія».

Від кожного закладу можна делегувати одного студента. Відбір кандидатів здійснює вищий колегіальний орган студентського (курсантського) самоврядування за результатами зимової сесії з числа:

  • студентів, які мають значні успіхи у навчанні та/або науковій, громадській, спортивній (творчій) діяльності та отримали право на академічну стипендію, займають рейтингові позиції в межах 10% перших за рейтингом;
  • курсантів, які досягли значних успіхів у навчанні та/або науковій, громадській, спортивній (творчій) діяльності, мають зразкову військову дисципліну.

Для делегування кандидата на призначення академічної стипендії заклади вищої освіти мають надіслати пакет документів:

  • супровідний лист з підписом керівника закладу освіти;
  • рішення (витяг із рішення) вищого органу студентського самоврядування та додати до нього матеріали, які підтверджують активну громадянську позицію студента (курсанта);
  • мотиваційний лист (для студента);
  • витяг із рішення стипендіальної комісії, що підтверджує його право на призначення академічної стипендії (для студента);
  • матеріали, що підтверджують успіхи та досягнення (для курсанта).

Матеріали можуть мати вигляд портфоліо і містити все за бажанням номінанта (грамоти, рекомендаційні листи, фото тощо). 

Документи необхідно надіслати на адресу Інституту модернізації змісту освіти: 03035, вул. Митрополита Василя Липківського, 36, м. Київ, Ользі Сороці, або відскановану електронну версію в pdf-форматі на електронну пошту: o.soroka1982@gmail.com із поміткою «кандидат на призначення стипендії».

Минулого року двом студенткам Полтавської політехніки було призначено стипендії імені Героїв Небесної Сотні.

 

Медіа-центр

Національного університету

«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»