2022-06-22

Шестеро студентів Полтавської політехніки нагороджені стипендіями імені Юрія Кондратюка

З нагоди ювілею видатного вченого Юрія Кондратюка ректор Полтавської політехніки Володимир Онищенко разом з міським головою Олександром Мамаєм нагородили кращих студентів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» іменними стипендіями імені Юрія Кондратюка за ІІ семестр 2021/2022 навчального року.

Університет допомагає обдарованим студентам, молодим вченим формувати власну траєкторію успіху. Щоб відзначити талановиту молодь – студентів, аспірантів та молодих вчених, які мають вагомі наукові здобутки, високі досягнення у науково-освітній сфері, у Полтавській політехніці запроваджена стипендія імені Юрія Кондратюка.

Ректор університету, професор Володимир Онищенко разом з міським головою Олександром Мамаєм, з нагоди ювілею видатного вченого, вручили сертифікати Стипендіатів іменної стипендії імені Юрія Кондратюка за ІІ семестр 2021/2022 навчального року кращим студентам інститутів та факультетів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Стипендіатами стали:

• Вангельєва Ксенія Віталіївна – студентка групи 301-ГД, спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Факультету філології, психології та педагогіки;
  • Ващенко Олена Максимівна – студентка групи 403-Е, спеціальності «Економіка» Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління і права;
  • Ібадова Севілія Вагіфівна – студентка групи 101-мФС, спеціальності «Фізична культура» Факультету фізичної культури і спорту;
  • Нікітченко Євгеній Юрійович – студент групи 302-ТН, спеціальності «Комп’ютерні науки» Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та робототехніки;
  • Хоменко Марина Олександрівна – студентка групи 301-А, спеціальності «Архітектура та містобудування» Навчально-наукового інституту інформаційних архітектури, будівництва та землеустрою;
  • Шабатура Катерина Сергіївна – студентка групи 301-НЗ, спеціальності «Науки про землю» Навчально-наукового інституту нафти і газу.

«Вітаю стипендіатів та їх наставників, бажаю чистого мирного неба, успішної реалізації особистості у майбутній професії, нових відкриттів. Полтава та полтавці можуть пишатися тим, що у нашому чудовому місті функціонує потужний університет з більш ніж 200-річними освітніми традиціями, а в ньому навчається талановита молодь. Це і є наше майбутнє!», – привітав стипендіатів ректор Володимир Онищенко.

Нагадаємо, у Полтавській політехніці урочисто відзначили ювілей Юрія Кондратюка.

Нещодавно професорку політехніки нагородили дипломом лауреата Премії імені В.І. Вернадського.

Медіа-центр