2023-09-04

Шістнадцять співробітників університету та коледжу нафти і газу нагороджені відзнаками Міністерства освіти і науки України

Міністерство освіти і науки України нагородило 16 науково-педагогічних працівників Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та структурного підрозділу університету — Полтавського фахового коледжу нафти і газу. Під час роботи Конференції трудового колективу ректор, професор Володимир Онищенко вручив науково-педагогічним працівникам та співробітникам університету і коледжу відомчі нагороди.

У День знань, 1 вересня, на головній сцені Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» ректор, професор Володимир Онищенко вручив шістнадцяти науково-педагогічним працівникам університету і викладачам Полтавського фахового коледжу нафти і газу відзнаки Міністерства освіти і науки України за плідну науково-освітню та педагогічну діяльність протягом минулого навчального року.

«Це все здобутки нашого багатотисячного науково-педагогічного колективу, який протягом минулого навчального року невтомно працював над наповненням контингентом певних спеціальностей, готував наукові статті, розробки, тези до авторитетних фахових видань, буквально жив університом і продовжує працювати над розвитком політехніки попри війну.

Дуже приємно вітати колег із заслуженими нагородами за професійні досягнення!

Зичу нових наукових та професійних здобутків! Не зупиняйтеся на досягнутому! Ви – найкращі, наближаємо Перемогу разом!» – прокоментував ректор Володимир Онищенко.

Нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти» за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України відзначені:

• Микола Бороздін – завідувач кафедри військової підготовки;

• Оксана Гордієнко – заступниця декана факультету фізичної культури та спорту, старша викладачка кафедри терапії та ерготерапії, майстер спорту України міжнародного класу.

Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність відзначений:

• Олег Перець – кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри образотворчого мистецтва.

Грамотою Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність нагороджені:

• Аліна Глушко – кандидатка економічних наук, доцентка  кафедри фінансів, банківського бізнесу і оподаткування;

• Валерій  Голуб – старший викладач кафедри образотворчого мистецтва;

• Володимир Кириченко – кандидат технічних наук, доцент кафедри будівельних конструкцій;

• Богдан Кутний – доктор технічних наук, професор кафедри теплогазопостачання, вентиляції та теплоенергетики;

• Михайло Педченко – кандидат технічних наук, доцент кафедри нафтогазової інженерії та технологій.

Подякою Міністерства освіти і науки України за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України відзначені:

• Олена Балацька – кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри загального мовознавства та іноземних мов;

• Петро Голуб – директор Навчально-виробничого центру нафти і газу;

• Леся Клевака – кандидатка психологічних наук, доцентка кафедри психології та педагогіки.

Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України нагороджений:

• Іван Бадула – заступник директора з навчальної роботи Полтавського фахового коледжу нафти і газу.

Грамотою Міністерства освіти і науки України за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України нагороджені:

• Олександра Агейчева – голова циклової комісії буріння свердловин Полтавського фахового коледжу нафти  і газу;

• Світлана Шкіль – завідувачка бурового відділення Полтавського фахового коледжу нафти і газу.

• Вікторія Філліпович – викладачка всесвітньої історії та історії України Полтавського фахового коледжу нафти і газу.

• Лариса Кудря – завідувачка гуртожитку Полтавського фахового коледжу нафти і газу.

Раніше ректор Полтавської політехніки привітав з початком нового навчального року.

Нещодавно ректор політехніки презентував проміжні результати вступної кампанії на серпневій конференції педагогічних працівників Полтавської громади.