2024-10-16

Спортсмени університету стали переможцями Чемпіонату світу з гирьового спорту

Студенти Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка стали переможцями Чемпіонату світу з гирьового спорту, що відбувся у Греції. Спортсмени Полтавської політехніки здобули 30 почесних нагород у різних категоріях, продемонструвавши хороші результати у протистояннях з досвідченими суперниками.

Спортсмени університету стали переможцями Чемпіонату  світу з гирьового спорту

У період з 10 по 14 жовтня 2024 року в місті Керкіра на острові Корфу (Греція) відбулися змагання Чемпіонату світу з гирьового спорту. До масштабної спортивної події долучилися 330 учасників з 31 країни світу, які завзято боролися за першість та продемонстрували відмінні фізичні результати.

Активними учасниками Чемпіонату світу стали спортсмени секції гирьового спорту – студенти факультету фізичної культури та спорту, факультету філології ,психології та педагогіки, Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», які вибороли 26 золотих медалей, 3 срібних і 1 бронзову медаль, продемонструвавши хороші результати у протистояннях з досвідченими суперниками.

•  Артем Дуленко, студент групи Д2ФС факультету фізичної культури та спорту;
  • Олександр Цибулько, студент групи Д 4ФС факультету фізичної культури та спорту.

Спортсмени Полтавської політехніки гідно виступили на престижних змаганнях та здобули повний комплект нагород турніру, зокрема: