2024-03-14

Спортсмени політехніки стали срібними призерами Чемпіонату України з гирьового спорту серед студентів закладів вищої освіти

Студенти факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» вибороли друге загальнокомандне місце на Чемпіонаті України з гирьового спорту серед студентів закладів вищої освіти. Спортсмени Полтавської політехніки здобули повний комплект нагород у різних категоріях, продемонструвавши хороші результати у протистояннях з досвідченими суперниками.

Упродовж 9 – 10 березня 2024 року на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України тривали змагання Чемпіонату України з гирьового спорту серед студентів закладів вищої освіти, участь в якому взяли близько 200 спортсменів з різних куточків нашої країни.

Активними учасниками Чемпіонату стали спортсмени секції гирьового спорту – студенти факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», які вибороли друге загальнокомандне місце, продемонструвавши хороші результати у протистояннях з досвідченими суперниками.

Команду Полтавської політехніки на змаганнях представляли:

• Артем Дуленко, студент групи д1ФС факультету фізичної культури та спорту;
  • Єлизавета Мирна, студентка групи д3ФС факультету фізичної культури та спорту, майстер спорту України з гирьового спорту;
  • Олександр Свириденко, студент 301-ФС факультету фізичної культури та спорту, майстер спорту України міжнародного класу з гирьового спорту;
  • Катерина Зуєва, студентка групи 102-ФС факультету фізичної культури та спорту;
  • Олександр Цибулько, студент групи д3ФС факультету фізичної культури та спорту, майстер спорту України з гирьового спорту;
  • Антон Чуйко, студент групи 301-ФС факультету фізичної культури та спорту, майстер спорту України.

Спортсмени Полтавської політехніки гідно виступили на престижних змаганнях та здобули повний комплект нагород турніру, зокрема:

ІІІ місце - гвардійський ривок дорослі.

В особистому заліку спортсмени Полтавської політехніки зайняли перші та другі призові місця:

• Артем Дуленко – І місце;
  • Єлизавета Мирна – ІІ місце;
  • Олександр Свириденко – І місце;
  • Катерина Зуєва – І місце;
  • Олександр Цибулько – І місце;
  • Антон Чуйко – І місце.

Гарні результати для командного заліку продемонстрували спортсмени Полтавської політехніки Анна Шапошник, Ангеліна Конигіна, Віталій Явтушенко, Ростислав Гризун та Андрій Петров.

Переможці та призери змагань нагороджені почесними грамотами та золотими, срібними і бронзовими медалями.

Бажаємо нашим переможцям та призерам міцного здоров’я, життєвої наснаги, вагомих особистих здобутків у підкоренні нових вершин спортивного Олімпу!

Раніше спортсмени політехніки стали призерами Всеукраїнського турніру з гирьового спорту «Переяславська осінь - 2023» та стали золотими призерами Чемпіонату України з гирьового спорту серед юніорів та дорослих

Нещодавно студенти політехніки стали золотими призерами Чемпіонату Полтавської області з військово-спортивних багатоборств пам'яті Дениса Синюка, спортсмени політехніки вибороли золоті та бронзові нагороди Чемпіонату України з жиму лежачи та класичного жиму лежачи, а викладачка політехніки увійшла до ТОП-10 кращих суддів за рейтингом Федерації пауерліфтингу України.