2021-12-07

Стали відомі переможці обласного шахового турніру на призи та кубок Голови Полтавської ОДА

7 грудня у спортивному корпусі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбулося урочисте завершення змагань XIII відкритого новорічного обласного шахового турніру на призи та кубок Голови Полтавської обласної державної адміністрації та визначено переможців.

Урочисто завершилися змагання XIII відкритого новорічного обласного шахового турніру на призи та кубок Голови Полтавської обласної державної адміністрації,  у якому взяли участь учні полтавських шкіл, студенти закладів вищої освіти міста, любителі цього інтелектуального виду спорту та  вже досвідчені гравці.  Змагання проходили у  три етапи  упродовж  1-7 грудня  на базі факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

«Надзвичайно раді вітати наших дорогих спортсменів, які сумлінно тренувалися,   відточували навички гри  в шахи та йшли до омріяної перемоги! Завдяки вашому завзяттю та спортивному ентузіазму упродовж усього турніру  за шахівницею точилися запеклі баталії, було цікаво спостерігати за емоціями, радісним блиском в очах та впевненістю у власних силах. Бажаємо подальших успіхів, спортивного натхнення  та   успішних  шахових партій!» – привітала декан факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», доктор педагогічних наук,  професор  Ліна Рибалко.

Президент Полтавської обласної федерації шахів, головний суддя змагань Григорій Щербов відзначив комфортні умови, високий рівень проведення   обласного шахового турніру та подякував  спортсменам за жагу до перемоги та  продемонстровану красиву гру.

«Варто відзначити той факт, що географія турнірів розширюється, до нас долучаються спортсмени не лише Полтавської області, а також все більше долучаються школярі закладів загальної середньої освіти нашого міста. За шахівницею  зустрілися досвідчені гравці з Карлівки, Харкова, Миргорода, Львівської області. Хочемо подякувати кожному за активну участь, а отримані сьогодні  результати  увійдуть до національного і міжнародного рейтингу гравців», – наголосив Президент Полтавської обласної федерації шахів.

Переможцями  XIII відкритого новорічного обласного шахового турніру на призи та кубок Голови Полтавської обласної державної адміністрації стали:

• І місце – Сергій Набока;

• ІІ місце – Микола Юрчишин;

• ІІІ місце – Леонід Гавриш

Кращою серед дівчат стала  Анюта Гречішина, а серед юнаків – Мурад Бабаєв. Перемогу серед юніорів виборов Ілля Нагорний.

Найкращими серед ветеранів стали  гравці  Віктор Бардар та Володимир Сушко.

Нагадаємо,  змагання XIII відкритого новорічного обласного шахового турніру на призи та кубок Голови Полтавської обласної державної адміністрації  відбувалися за  всебічної підтримки та сприяння  Управління молоді та спорту Полтавської  обласної державної адміністрації. Спонсором шахового турніру виступила компанія «Ендейвер», яка  обрала частиною власної  корпоративно-соціальної відповідальності підтримку та популяризацію шахів.

Раніше у Полтавській політехніці нагородили переможців Гімназіади міста Полтави з класичних шахів.

Медіа-центр