2024-05-13

Студенти політехніки стали срібними та бронзовими призерами Чемпіонату Європи з армреслінгу

Студенти Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Вероніка Гречана, Дарина Татарко, Сергій Варич та Руслана Симоненко стали срібними та бронзовими призерами Чемпіонату Європи з армреслінгу серед юнаків, ветеранів та параспортсменів, що відбувся у місті Братислава (Словаччина).

У період з 2 по 12 травня 2024 року у місті Братислава (Словаччина) відбулися змагання Чемпіонату Європи з армреслінгу серед юнаків, ветеранів та параспортсменів, в яких участь взяли понад 1000 спортсменів з 25 країн світу.

У складі національної збірної команди України студенти Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» показали відмінні спортивні результати та поповнили скарбничку почесних нагород.

Срібні та бронзові медалі престижного спортивного турніру вибороли:

• серед юніорів:

Вероніка Гречана – бронзова медаль на праву руку;

Дарина Татарко - срібна медаль на обидві руки.

• серед дорослих:

Руслана Симоненко – бронзова медаль на ліву руку.

• серед параспортсменів:

Сергій Варич - дві бронзові медалі.

Вже в серпні 2024 року студенти Полтавської політехніки виборюватимуть перемогу для Національної збірної України на Чемпіонаті світу з армрестлінгу, який відбудеться в місті Кишиневі (Республіка Молдова).

Нагадаємо, раніше студенти політехніки стали переможцями Кубку України з армреслінгу.

Нещодавно на базі політехніки відбувся Відкритий турнір з воркауту «Workout Tournament».