2024-04-05

Студенти університету взяли участь у міжнародному науковому конкурсі «Black Sea Science», підготувавши власні наукові розробки

Студенти Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та робототехніки та ННІ нафти і газу Полтавської політехніки взяли участь у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science» на базі Одеського національного технологічного університету. Майбутні професіонали презентували розробку стенду для демонстрації роботи фрезерного верстату та підготували проєкт робототехнічного комплексу.

Нагадаємо, на базі Одеського національного технологічного університету завершився Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science», у якому студенти Полтавської політехніки відзначилися активною участю та вагомими науковими здобутками.

Студент Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та робототехніки Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Денис Фенко став активним учасником конкурсу студентських наукових робіт, презентувавши дослідження «Development and research of a stand for demonstrating the operation of a computer numerical control milling machine». Науковим керівником студентського проєкту виступила кандидатка технічних наук, доцентка кафедри автоматики, електроніки та телекомунікацій Світлана Кислиця.

Студенти Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та робототехніки, Навчально-наукового інституту нафти і газу університету Олександр Білокінь, Лавр Сабельніков та Сергій Дендеберя створили проєкт розвідувального робототехнічного комплексу.

Керівники проєкту – кандидат технічних наук, доцент кафедри автоматики, електроніки та телекомунікацій Олександр Лактіонов та PhD, старший викладач кафедри нафтогазової інженерії та технологій Назар Педченко.

Під час другого етапу конкурсу студентських наукових робіт учасники представили власні наукові напрацювання за наступними напрямками:

• харчова наука і технології;
  • економіка і управління;
  •  інформаційні технології, автоматизація і робототехніка;
  • енергетика та енергоефективність;
  • екологія та охорона навколишнього середовища;
  •  туризм та готельно-ресторанна справа.

Нагадаємо, під час цього конкурсу студенти політехніки відзначені за високий рівень представлених на міжнародному конкурсі наукових досліджень, а студентка політехніки стала срібною призеркою міжнародного наукового конкурсу, дослідивши перспективи розвитку «темного» туризму в Україні.