2023-05-15

Студентка ФФКС Ніна Бондаренко стала срібною призеркою Чемпіонату України з військово-спортивних багатоборств

Студентка факультету фізичної культури та спорту, курсантка кафедри військової підготовки Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Ніна Бондаренко виборола срібну медаль Чемпіонату України з військово-спортивних багатоборств, що проходив у Києві.

Упродовж 12 – 14 травня 2023 року у місті Києві проходили змагання Чемпіонату України з військово-спортивних багатоборств, активними учасниками якого стали спортсмени з різних куточків нашої країни.

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» на престижному спортивному турнірі представляла студентка групи 201-ФР факультету фізичної культури та спорту, курсантка кафедри військової підготовки Ніна Бондаренко, яка стала срібною призеркою змагань, продемонструвавши відмінні фізичну форму та результати щоденних тренувань.

Спортсменку тренує майстер спорту, Заслужений тренер України, керівник Полтавської обласної дитячої громадської організації «Військово-спортивний центр «Воїн» Олег Бариш.

Вітаємо призерку та її тренера з ще однією заслуженою перемогою! Зичимо натхнення та нових успіхів у підкоренні вершин спортивного Олімпу!

Раніше студент ФФКС Єгор Мичко виборов срібну нагороду Чемпіонату України з триатлону серед молоді, а студент ФФКС Нікіта Соловей став переможцем Чемпіонату України з військово-спортивних багатоборств-2023 пам'яті Героя України Валерія Чибінєєва.