2023-01-31

Студентка Яна Капустян стала призеркою ІІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

28 січня 2023 року відбувся ІІІ (обласний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, на якому власні знання продемонстрували студенти чотирьох полтавських університетів. Студентка Полтавської політехніки Яна Капустян стала срібною призеркою обласного етапу та позмагається за перемогу у фіналі конкурсу.

28 січня 2023 року відбувся ІІІ (обласний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, де відмінні знання рідної мови та літератури, творчі здібності продемонстрували студенти Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», Полтавського державного медичного університету, Полтавського державного аграрного університету, Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» на конкурсі представили Вікторія Мазняк, студентка групи 101-ФІ факультету філології, психології та педагогіки, Яна Капустян, студентка групи 203-ТН Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та робототехніки, Юлія Литвин, студентка групи 101-ТН Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та робототехніки.

Срібною призеркою обласного етапу конкурсу стала студентка групи 203-ТН Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та робототехніки Яна Капустян, яка чудово впоралася з конкурсними завданнями. Переможницю підготувала кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри українознавства, культури та документознавства Ірина Денисовець.

Здобувши перемогу на обласному етапі, наша студентка 4 лютого 2023 року візьме участь у ІV (Всеукраїнському) етапі конкурсу, де змагатиметься за перемогу з досвідченими суперниками.

«У непростих умовах повномасштабної війни на території нашої країни конкурси, що популяризують нашу рідну мову, національну культуру та ідентичність, мотивують студентську молодь ще глибше вивчати сторінки творчості українського генія, чиї безсмертні рядки не втрачають своєї актуальності й донині», – прокоментувала науковий керівник переможниці, кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри українознавства, культури та документознавства Ірина Денисовець.

Щиро вітаємо переможницю та її наукового керівника! Зичимо натхнення, життєвої енергії, нових вагомих здобутків та творчих успіхів!

Раніше магістрантка політехніки стала срібною призеркою наукового конкурсу, дослідивши співпрацю України та ЄС у сфері органічного сільського господарства, випускник політехніки створив універсальний наземний дрон і виклав у вільний доступ програму для його модифікації.

Медіа-центр