2021-09-19

У політехніці відбувся турнір з міні-футболу пам’яті ректора Олександра Онищенка

Упродовж 14-17 вересня у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбувся турнір з міні-футболу серед збірних студентських команд інститутів, факультетів та структурних підрозділів університету пам’яті ректора університету (1982 – 2003 рр.), професора Олександра Онищенка.

Традиційно, щороку у вересні та на початку жовтня, вшановується пам’ять колишнього ректора Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», Заслуженого працівника вищої школи УРСР, академіка, доктора технічних наук, Почесного громадянина міста Полтави, професора Олександра Григоровича Онищенка. На спортивних майданчиках Полтавської політехніки відбувся меморіальний турнір з міні-футболу серед студентських команд навчально-наукових інститутів, факультетів та відокремлених структурних підрозділів університету.

У змаганнях взяли участь 8 команд, до складу яких увійшли студенти Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права, Навчально-наукового інституту нафти і газу, Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та робототехніки, Навчально-наукового інституту архітектури, будівництва та землеустрою, факультету фізичної культури та спорту, гуманітарного факультету, Полтавського фахового коледжу нафти і газу, а також збірна команда іноземних студентів університету.

«Ми продовжуємо одну зі славних традицій нашого університету, вшановуючи Людину, яка віддала значну частину власного життя Полтавській політехніці, сприяла утвердженню позитивного іміджу та лідерських позицій університету серед закладів вищої освіти міста Полтави та регіону – колишнього ректора університету, професора Олександра Григоровича Онищенка. Бажаємо учасникам турніру успіхів у спортивному протистоянні, видовищної гри та яскравих перемог!» – привітала гравців та їхніх вболівальників доктор педагогічних наук, професор, декан факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Ліна Рибалко.

Голова профспілкового комітету студентів та аспірантів Полтавської політехніки Олександр Дроботя побажав максимально цікавої гри, яскравих моментів, доброзичливої атмосфери на футбольному полі.

Капітан команди Навчально-наукового інституту нафти і газу, переможець попереднього турніру, студент групи 201-НГ Ростислав Яременко урочисто підняв прапор України перед початком змагань. Змагання стартували з вокальною композицією від студентки Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права Катерини Робочої і першу гру зіграли команди Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права та збірна команда іноземних студентів університету.

Футбольний турнір тривав три дні поспіль (14-17 вересня), а ігри проходили на двох спортивних майданчиках з міні-футболу. Головним суддею став арбітр національної категорії, тренер з футболу, старший викладач кафедри фізичного виховання Полтавської політехніки Олексій Воробйов. Спортивні протистояння захоплювали яскравою грою та напруженими моментами, а вболівальники активно підтримували улюблені команди.

У підсумку змагань було визначено трійку лідерів, яких нагородили медалями та відзнаками Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

«Пишемо сторінку спортивної слави Полтавської політехніки разом! Вітаємо переможців турніру, бажаємо ентузіазму, подальших вагомих звершень, яскравих спортивних перемог! Сезон осінніх футбольних ігор та турнірів стартував!» – прокоментувала доктор педагогічних наук, професор, декан факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Ліна Рибалко.

Бронзовим призером турніром стала збірна команда факультету фізичної культури та спорту Полтавської політехніки, срібло виграла команда відокремленого структурного підрозділу університету – Полтавського фахового коледжу нафти і газу.

Переможцем турніру з міні-футболу пам’яті Олександра Онищенка та володарем перехідного Кубку стала другий рік поспіль команда Навчально-наукового інституту нафти і газу.

Нагадаємо, наприкінці 2020 року команда Полтавської політехніки увійшла до ТОП-5 найсильніших студентських футбольних команд України.

Медіа–центр