2023-11-18

Учасники клубу «Турист» університету присвятили чергове засідання національним стравам різних регіонів України

З нагоди Міжнародного дня студента учасники клубу «Турист», що функціонує на базі кафедри міжнародних економічних відносин та туризму Полтавської політехніки провели засідання, присвячене національним стравам різних регіонів нашої країни. Викладачі та студенти першого – третього курсів спеціальності 242 Туризм і рекреація презентували смаколики, приготовані за гастрономічними традиціями Львівщини, Харківщини, Житомирщини та Полтавщини.

Учасники клубу «Турист» університету  присвятили чергове  засідання національним стравам різних  регіонів України

З нагоди Міжнародного дня студента на базі кафедри міжнародних економічних відносин та туризму Навчально – наукового інституту фінансів, економіки, управління та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбулося чергове засідання клубу «Турист», присвячене національним стравах різних регіонів України.

Учасниками затишного неформального івенту стали  студенти першого – третього курсів спеціальності 242 Туризм і рекреація  Полтавської політехніки,  які із задоволенням презентували власноруч приготовані страви обраного  ними регіону  нашої країни. Зокрема, студенти групи  101 -  ЕТ презентували львівські  сирники, студенти групи  201- ЕТ представляли Харківську та Житомирську області, пригощаючи   гречаними млинцями і дерунами,  а студенти групи 301 -ЕТ приготували страву, що належить до скарбниці кулінарних традицій  Полтавщини,  – галушки.

До приготування та презентації національних страв різних регіонів нашої країни долучились  також  провідні викладачі освітньої програми «Туризм» - кандидатка економічних наук. доцентка  Надія  Бакало та кандидатка економічних наук, доцентка  Вікторія Маховка, які приготували паштет та мамалигу.  Під час заходу присутні пригощалися презентованими стравами, одноголосно  відзначивши, що  Полтавська кухня – найсмачніша.

За словами кандидатки економічних наук, доцентки міжнародних економічних відносин та туризму Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Надії Бакало,  проведення квестів, гастрономічних вікторин та різноманітних інтелектуальних активностей  належить до добрих щорічних  традицій  кафедри міжнародних економічних відносин та туризму Полтавської політехніки. Таким чином науково – педагогічні працівники та студенти Полтавської політехніки  продовжують популяризувати національну  спадщину українського народу.

Нагадаємо, раніше студенти політехніки відзначили Всесвітній день туризму гастрономічним туром-вікториною країнами світу.

Нещодавно до Міжнародного дня студента у Полтавській політехніці нагородили понад 200 студентів.