2024-04-11

В університеті стартує викладання навчального модулю Жан Моне «Європейський досвід інформаційної безпеки та систем захисту інформації в сучасних умовах масштабних кібератак»

На базі Полтавської політехніки розпочинається викладання навчального модулю Жан Моне «Європейський досвід інформаційної безпеки та систем захисту інформації в сучасних умовах масштабних кібератак» для студентів Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та робототехніки та ННІ фінансів, економіки, управління та права.

У період з 15 квітня по 15 червня 2024 року розпочинається викладання навчального модулю Жан Моне «Європейський досвід інформаційної безпеки та систем захисту інформації в сучасних умовах масштабних кібератак» (European Experience of Information security and information protection systems under present large-scale cyber-attacks conditions) за проєктом 101127542 – EEISIPS – ERASMUS-JMO-2023-HEI-TCH-RSCH. Івент проведуть для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей 122 Комп’ютерні науки, 123 Комп’ютерна інженерія, 125 Кібербезпека та захист інформації, 172 Електронні телекомунікації та радіотехніка; 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» (освітня програма «Фінанси, банківська справа та страхування» та освітня програма «ІТ-фінанси»).

Обсяг навчального курсу - 120 контактних годин.

Корисними практичними кейсами зі студентською молоддю поділяться досвідчені викладачі:

• Ксенія Вергал – заступниця директора Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та робототехніки, кандидатка економічних наук, доцентка, координатор проєкту;
  • Аліна Янко - кандидатка технічних наук, доцентка кафедри комп’ютерних та інформаційних технологій і систем;
  • Світлана Онищенко – директор Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права, доктор економічних наук. професор;
  •  Аліна Глушко – кандидатка економічних наук, доцентка кафедри фінансів, банківського бізнесу та оподаткування.

З розкладом занять можна ознайомитися на порталі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Для отримання повної інформації про проєкт підписуйтеся на сторінку проєкту в соціальних мережах.

Нагадаємо, у політехніці відкрито додатковий набір на курси підготовки студентів до ЄВІ для вступу в магістратуру та аспірантуру, Полтавська політехніка запрошує на навчання до аспірантури.