2022-09-29

В університеті відбувся міський учнівський турнір з баскетболу

До Європейського дня учнівського спорту на спортивній базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбувся міський учнівський турнір з баскетболу 3×3 серед збірних команд міста Полтави у двох категоріях – 2009-2011 та 2012-2013 р.н. Юні спортсмени позмагалися за першість та продемонстрували свою майстерність.

В університеті відбувся міський учнівський турнір з баскетболу

28 вересня у спортивній залі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» пройшов міський учнівський турнір з баскетболу 3×3 серед збірних команд міста Полтави 2009-2011 та 2012-2013 року народження, присвяченого Європейському дню учнівського спорту.

Міський учнівський турнір з баскетболу проведено за підтримки керівника Української федерації учнівського спорту в Полтавській області, ректора Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», доктора економічних наук, професора Володимира Онищенка та голови ГО «Федерація баскетболу м. Полтави» Олександра Чукуренка.

Відкриття турніру з баскетболу розпочалося з рівняння на державний прапор України поки звучав Гімн.

«Шановні учасники учнівського турніру з баскетболу 3×3. Я вітаю вас в Полтавській політехніці. Передаю слова вітання від ректора нашого університету, керівника Української федерації учнівського спорту в Полтавській області Володимира Онищенка.

Вже є доброю традицією проводити на спортивній базі нашого університету учнівські турніри. Я дякую вам, вашим тренерам, голові Федерації баскетболу Полтави Олександру Чукуренку за змогу і виявлене бажання провести з нагоди Європейського дня учнівського спорту змагання в нашому університеті. Кожна команда, яка представлена на цих змаганнях має жагу до перемоги. Але я хочу, щоб ви знали – всі ви є переможцями, бо ви берете участь в таких змаганнях. Я зичу вам міцного здоров’я, жаги до перемоги під мирним небом України!», – побажала декана факультету фізичної культури та спорту, доктор педагогічних наук, професор Ліна Рибалко.

На турнірі були представлені команди:

Учасників 2009-2011 року народження

• Барс-37;
  • НВК-16;
  • БАРС-38;
  • Левада-37;
  • Друзі Алмаз;
  • БАРС-16;
  • СДЮСШОР №2 (Стугна);
  • СДЮШОР №2 (Байрактар).

Учасників 2012-2013 року народження

• Леді-БАРС;
  • Бобрики;
  • НВК №16;
  • БАРС-37 (Левада);
  • БАРС «Максі»;
  • БАРС-38.

«Дякую Полтавській політехніці за теплий прийом. Сьогодні були дуже цікаві та напружені ігри. Дякую всім за те, що долучилися до заходу!» – привітав спортсменів Олександр Чукуренко.

За результатами змагань переможцями турніру стали:

Команди 2009-2011 р.н.

• 1 місце – СДЮСШОР #2 (Стугна) (Тимошенко Ростислав, Головатинський Олександр, Анур'єв Іван, Богдан Ярослав);
  • 2 місце – СДЮШОР #2 (Байрактар) (Буханський Олексій, Антарьов Юрій, Величко Денис, Орловский Артем);
  • 3 місце – БАРС 16 (Лавров Данило, Касевич Данило, Соклаков Артем).

Команди 2012-2013 р.н.

• 1 місце – Леді-БАРС (Талипова Лера, Тюмер Саміра, Балкова Мілана, Перейма Софія);
  • 2 місце – Бобрики (Грішенков Олександр, Фісун Олександр, Момот Назар, Горюнов Ігор);
  • 3 місце – БАРС 38 (Бойко Назар, Левик Назар, Васюк Роман, Лобов Ілля).

Учасники заходу отримали грамоти та солодкі презенти, а переможців нагородили кубками турніру.

Нагадуємо, команда ННІ фінансів, економіки, управління та права перемогла на меморіальному турнірі з міні-футболу.

Раніше Полтавська політехніка відзначила Міжнародний день студентського спорту та день народження факультету ФКС, а спортсмени-першокурсники відзначили День туризму тематичним квестом.

Медіа-центр