2022-05-27

Вихованець гуртка «Робототехніка» посів перше місце на обласному конкурсі з проєктом дослідження вибухонебезпечних об'єктів

Вихованець гуртка «Робототехніка», який діє на базі Полтавської політехніки, Іван Ільницький посів перше місце на обласному конкурсі з робототехніки 2022 року, представивши проєкт «Роботизована платформа для дистанційного дослідження наявності вибухонебезпечних об'єктів».

23 травня Полтавський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді Полтавської обласної ради провів дистанційний обласний конкурс з робототехніки 2022 року. Переможцем конкурсу став Іван Ільницький – вихованець гуртка робототехніки Полтавського міського центру позашкільної освіти на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

На конкурсі Іван представив проєкт «Роботизована платформа для дистанційного дослідження наявності вибухонебезпечних об'єктів». Керівник проєкту – доцент кафедри автоматики, електроніки та телекомунікацій Олександр Лактіонов. Основна ідея проєкту полягала у розробці роботизованої платформи, на основі відомого конструктора TETRIX MAX та програмованого контролера EV3, з метою дистанційного дослідження наявності вибухонебезпечних об'єктів.

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» підтримує розвиток наукової творчості молоді. Засідання гуртка «Робототехніка» системно проводяться на базі навчального центру CyberRoboLab у рамках угоди між університетом та Центром позашкільної освіти Полтавської міської ради.

Медіа-центр