2024-03-10

Викладачів та студентів політехніки запрошують взяти участь у семінарі з написання есе

11 березня 2024 року о 18.00 за київським часом відбудеться другий семінар із серії запланованих освітніх івентів у рамках Програми імені Фулбрайта. Учасники отримають корисні практичні рекомендації щодо написання переконливого особистого есе Personal Statement. Діє онлайн – реєстрація.

Нагадаємо, студенти і науковці Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відвідали презентацію освітніх можливостей Програми академічних обмінів імені Фулбрайта, під час якої дізналися про широкі перспективи навчання і стажування в університетах та коледжах Сполучених Штатів Америки.

Представники Полтавської політехніки мали унікальну нагоду долучитися до участі у воркшопі «Essay Writing for Prospective Applicants to Fulbright Graduate Student Program», які провів багаторічний практик Глен Андерсон (Glenn R. Anderson). Під час масштабного науково – освітнього івенту учасники розглянули особливості написання есе на магістерську програму Fulbright Graduate Student Program.

Для усіх бажаючих координатори Програми імені Фулбрайта пропонують для перегляду відеозапис воркшопу від 4 березня 2024 року, який відбувся у Національному університеті «Львівська політехніка». Зустріч було присвячено написанню есе Study/Research Objective та підбору ефективного зразка академічного письма Writing Sample. Запис івенту доступний за посиланням.

Науково – педагогічних працівників та студентів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» запрошують до участі в другому семінарі з написання есе, який відбудеться 11 березня 2024 року о 18.00 за київським часом. Учасники отримають корисні практичні рекомендації щодо написання переконливого особистого есе Personal Statement.

Робоча мова — англійська.

На подію діє онлайн – реєстрація.

Детальнішу інформацію про семінари можна переглянути за посиланням.

Нагадаємо, викладачів запрошують пройти серію онлайн – тренінгів «Цифрові навички для освіти з Google».

Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка