2021-07-19

Випускники військової кафедри політехніки пройшли підсумкову атестацію

Випускники кафедри військової підготовки Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» пройшли підсумкову атестацію на військовому полігоні 179-го об`єднаного навчально-тренувального центру військ зв'язку Збройних Сил України. Згідно програми залікових випробовувань випускники виконували практичні вправи.

Випускники військової кафедри політехніки пройшли підсумкову атестацію

Цьогоріч кафедра військової підготовки Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» випускає 95 офіцерів запасу, що свідчить про популярність опанування військових професій разом з основним фахом. Упродовж двох років практичну військову підготовку проходили не тільки студенти Полтавської політехніки, але й інших закладів вищої освіти міста – Полтавського державного аграрного університету, Полтавського державного медичного університету та Полтавського юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Серед цьогорічних випускників отримають первинне офіцерське звання та складуть присягу 13 курсанток. За словами викладачів, вони продемонстрували сумлінне ставлення, відповідальність, наполегливість та високі успіхи у навчанні.

Дворічна практична підготовка курсантів кафедри військової підготовки за програмою офіцерів запасу відбувається за трьома військово-обліковими спеціальностями: «Бойове застосування змішаних з’єднань, військових частин і підрозділів зв’язку», «Організація фельд’єгерсько-поштового зв’язку», «Експлуатація та ремонт наземної апаратури радіозв’язку різної потужності».

«Підсумкова атестація випускників кафедри військової підготовки Полтавської політехніки, які проходять навчання за програмою підготовки офіцерів запасу, передбачає проведення комплексних залікових вправ – стрільб з автомата Калашникова АК-74 по нерухомим цілям та метання ручних гранат. Традиційно дякуємо 179-му об`єднаному навчально-тренувальному центру військ зв'язку Збройних Сил України та військовослужбовцям центру за відмінний рівень організації та дотримання статутних вимог поводження зі зброєю під час підсумкової атестації. Запрошуємо на навчання усіх бажаючих, що мають освітньо-кваліфікаційний рівень «бакалавр» та прагнуть отримати хорошу військову підготовку!», – прокоментував кандидат технічних наук, доцент, завідувач кафедри військової підготовки Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», полковник запасу Микола Бороздін.

На «відмінно» вогневу підготовку склали десять випускників, найкраще впоралися з поставленими практичними задачами впоралися студенти Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»: двоє студентів Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та робототехніки – Владислав Гаврись та Роман Ганноха, студент Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту – Кирило Видря, студенти Навчально-наукового інституту нафти і газу – Станіслав Непочатов і Дмитро Назаренко, студент факультету фізичної культури та спорту – Артур Лісовський, студент Навчально-наукового інституту архітектури, будівництва та землеустрою – Євгеній Коваленко та курсантки кафедри військової підготовки – Інна Маслова, Ірина Фролова та Катерина Дерев’янко.

«Варто відзначити той факт, що з кожним роком престижність професії військового серед сучасної молоді зростає. Разом зі здобуттям вищої освіти студенти полтавських університетів оволодівають навичками стратегічного мислення, швидкого та виваженого прийняття рішень, навчаються злагоджено працювати в команді, будувати власну оборонну тактику», – додав Микола Бороздін. – За цими серйозними молодими людьми – майбутнє наших Збройних Сил України, це кадровий резерв на благо рідного народу».

24 липня випускники кафедри військової підготовки Полтавської політехніки складуть присягу, а викладачі кафедри чекають на нових курсантів, бажаючих отримати практичний досвід та пройти військовий вишкіл – прийом заяв та документів уже розпочато.

Нещодавно курсанти-першокурсники кафедри військової підготовки Полтавської політехніки пройшли атестацію, а минулого року 87 випускникам кафедри військової підготовки Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» урочисто вручили офіцерські погони.

Медіа–центр