2022-12-28

Волонтери політехніки привітали дітей вимушених переселенців з новорічними святами

26 грудня волонтерський штаб Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» привітав дітей вимушених переселенців, які проживають в гуртожитках університету, з новорічними святами. Благодійники передали солодощі, а студенти влаштували казкове дійство.

Волонтерський штаб Полтавської політехніки опікується родинами внутрішньо перемішених осіб, які проживають на території нашого студмістечка. Протягом року волонтери влаштовували розваги для дітей і готували сюрпризи, тож новорічні свята стали ще однією нагодою побавити малечу.

«У дітей не можна забирати свято! Всі діти України повинні бути щасливими! Нехай до наших діточок повернеться можливість насолоджуватись дитинством на повну! Усім бажаємо переможного нового року!» – прокоментували волонтери.

Також волонтери висловили особисту подяку благодійниці Тетяні Чорнозьомовій за солодкі подарунки.

Нагадаємо, перед початком нового навчального року школярі-переселенці написали список потреб і була оголошена акція «Волонтери збирають до школи». Знайшлись благодійники, які допомогли придбати необхідне дітям канцелярське приладдя, волонтери підготували іменні пакунки і діти отримали їх до Дня знань.

Медіа-центр