2022-08-04

Вступ-2022: вступникам радять нікому не передавати особисті дані для реєстрації та входу до електронного кабінету

Команда ДП «Інфоресурс» рекомендує вступникам реєструвати електронний кабінет на власну електронну скриньку й нікому не надавати свої дані, які потрібні для створення та подальшого входу в кабінет.

Вступ-2022: вступникам радять нікому не передавати особисті дані для реєстрації та входу до електронного кабінету

ДП «Інфоресурс» продовжує забезпечувати інформаційну кампанію для вступників до закладів освіти 2022 року. 

Вступникам варто реєструвати електронний кабінет на власну електронну скриньку й нікому не надавати свої дані, які потрібні для створення та подальшого входу в кабінет. Це, зокрема, логін та пароль від кабінету, номер та PIN-код сертифіката НМТ (ЗНО), серію та номер документа про освіту. 

ДП «Інфоресурс» постійно отримує скарги від вступників, що їхні родичі зареєстрували замість них електронний кабінет та подають заяви до закладів освіти на власний розсуд, а самі вступники навіть не мають доступу до кабінету. 

Також деякі приймальні комісії реєструють електронні кабінети та самостійно подають заяви замість вступників саме до свого закладу освіти, позбавляючи вступника права самостійного вибору. 

Інколи це з'ясовується, коли всі можливі заяви на бюджет уже подані та зареєстровані в закладах освіти, тож змінити нічого не можна. У разі скасування таких заяв вступник втрачає право на їхнє повторне подання. 

Тому  не давайте нікому доступ до особистого електронного кабінету. Від цього залежить ваш вступ до омріяного закладу освіти та ваше майбутнє. Ваші рідні, друзі, працівники приймальних комісій можуть допомогти вам у створенні та роботі з кабінетом, але вони не повинні робити це замість вас. 

Раніше ДП «Інфоресурс»  оприлюднило актуальні відповіді на запитання щодо вступної кампанії. Нагадуємо, у кабінетах учасників МКТ і МТНК розміщено запрошення, в яких зазначено дату, час і місце проведення тестування.

 

Медіа-центр

Національного університету

«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»