2021-10-20

Збірна команда з міні-футболу перемогла на XVII Універсіаді Полтавщини

Збірна команда Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» з міні-футболу стала золотою призеркою XVII Універсіади Полтавщини з міні-футболу серед студентських команд закладів вищої освіти. Спортсмени Полтавської політехніки продемонстрували злагоджену командну гру та порадували вболівальників яскравими моментами на футбольному майданчику.

Збірна команда з міні-футболу перемогла на XVII Універсіаді Полтавщини

Упродовж 11-19 жовтня на сучасному спортивному майданчику з міні-футболу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбулися змагання XVII Універсіади Полтавщини з міні-футболу, у яких взяли активну участь 5 збірних команд закладів вищої освіти. Команди-суперниці порадували своїх вболівальників яскравою грою та запеклими спортивними протистояннями на футбольному майданчику.

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» представляла збірна команда, яку тренує Заслужений тренер України, старший викладач кафедри фізичного виховання Полтавської політехніки Олексій Воробйов.

Склад команди:

• Владислав Денісов, студент групи 102-ФС;
  • Данило Мисник, студент групи 101-ФС;
  • Назар Пятак, студент групи 301-НГ;
  • Андрій Шимбаков, випускник університету.

Спортсмени Полтавської політехніки продемонстрували злагоджену командну гру, постійно створювали напружені моменти на футбольному майданчику і стали гідними суперниками для решти команд-учасниць.

У результаті напруженої боротьби збірна команда Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» з міні-футболу стала золотою призеркою XVII Універсіади Полтавщини з міні-футболу. А гравець команди, студент групи 202-НГ Євгеній Сопільняк здобув почесну нагороду, ставши «Кращим воротарем Універсіади».

«Щиро вітаю тренера та спортивно обдаровану молодь Полтавської політехніки з яскравою перемогою! Вкотре переконуюся у тому, що саме за цими красивими, спортивними, здоровими та успішними юнаками – майбутнє нашої країни та університету! А наймолодший структурний підрозділ університету – факультет фізичної культури та спорту сміливо можна назвати «кузнею» спортивних талантів, викладачі якого запалюють нові зірочки на спортивному горизонті Полтавської політехніки!

Нещодавно особисто привітав спортсменів з перемогою на Всеукраїнських пляжних іграх з футболу «Вeach Games», що проходили в Скадовську та відзначив почесними відзнаками університету. Чергова перемога мотивує та вселяє спортивний азарт задля нових звершень! Бажаю подальших перемог, ви – найкращі!» – привітав ректор університету, керівник відокремленого підрозділу ГО «Спортивна студентська спілка України» у Полтавській області, професор Володимир Онищенко.

За словами докторки педагогічних наук, професорки, декана факультету фізичної культури та спорту Полтавської політехніки Ліни Рибалко, відмінна матеріально-технічна база, надсучасні спортивні локації та особистий приклад керівництва та викладачів – запорука успішного розвитку молодіжного спорту в університеті.

«Радію перемозі та зичу ніколи не зупинятися на досягнутому! Тренуйтеся, розвивайтеся та радійте активному студентському життю! А ми, зі свого боку, зробимо все можливе задля того, щоб гордо нести славу найспортивнішого університету Полтавщини!» – наголосила очільниця одного з наймолодших структурних підрозділів університету.

Від імені багатотисячного науково-педагогічного та студентського колективу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» щиро вітаємо команду та її тренера з перемогою! Зичимо спортивного ентузіазму, натхнення, життєвої енергії та нових досягнень!

Раніше збірна команда університету перемогла на Всеукраїнських пляжних іграх серед студентів «Beach Games», а команда ННІ нафти і газу вдруге стала володаркою футбольного «Кубку Співдружності».

Медіа–центр