2022-12-23

Збірні команди Полтави позмагались на святковому Різдвяному турнірі з футболу

У Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбувся Різдвяний учнівський турнір з футболу серед збірних команд ДЮСШ м. Полтави 2015 року народження. Для юних спортсменів влаштували казкове свято, а переможців змагань нагородили кубками й медалями.

Збірні команди Полтави позмагались на святковому Різдвяному турнірі з футболу

Протягом 20-22 грудня на спортивній базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» пройшов Різдвяний учнівський турнір з футболу серед збірних команд ДЮСШ м. Полтави 2015 року народження за підтримки ректора університету, керівника Української федерації учнівського спорту в Полтавській області Володимира Онищенка.

Участь в змаганнях взяли 8 збірних команд юних спортсменів Полтавської Дитячо-юнацької спортивної школи «Молодь-2016» (тренер – Максим Доценко), Дитячо-юнацької футбольної школи «Ворскла» (тренер – Євген Бахуринський), Футбольного клубу «Голден ігл» (тренер – Дмитро Палапа), Футбольного клубу «Полтава» (тренери – Олег Кривенко, Сергій Родевич) та Футбольного клубу «Шахтар» (тренер – Владислав Олексієнко).

На урочистостях з нагоди закриття турніру були присутні почесні гості: декан факультету фізичної культури та спорту університету, доктор педагогічних наук, професор Ліна Рибалко, капітан футбольного клубу «Ворскла» Володимир Чеснаков та головний суддя змагань, старший викладач кафедри фізичного виховання, тренер збірної команди студентів Полтавської політехніки з футболу Олексій Воробйов.

Декан факультету фізичної культури та спорту Ліна Рибалко передала щирі вітання від ректора університету, керівника Української федерації учнівського спорту в Полтавській області Володимира Онищенка та привітала спортсменів з завершенням турніру.

«Я рада вітати всіх учасників змагань – наймолодших відвідувачів секції з футболу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», юних спортсменів-футболістів 2015 року народження, тренерів, батьків та вболівальників із завершенням змагань присвячених новорічним святам. Всі ви гідно змагалися за першість, але здобули перемогу тільки найкращі.

Дякуємо Збройним силам України, які тримають оборону і дають нам можливість проводити ці заходи», – зазначила Ліна Рибалко.

Капітан футбольного клубу «Ворскла» Володимир Чеснаков подякував організаторам турніру й тренерам, та побажав юним футболістам міцного здоров’я, здійснення мрії, грати та любити футбол.

Під час урочистого закриття турніру тренер ФК «Шахтар», випускник Полтавської політехніки Владислав Олексієнко та юні спортсмени-футболісти передали ректору Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Володимиру Онищенку різдвяні подарунки – м’яч та форму від футбольного клубу «Шахтар», а тренер футбольного клубу «Голден Ігл» Дмитро Палапа подарував ректору шарф свого футбольного клубу.

За результатами турніру переможцями змагань стали:

• I місце – команда ПДЮФШ «Ворскла-1»

• II місце – команда ДЮСШ «Полтава-1»

• III місце – команда ФК «Голден Ігл-1»

Кращий гравець турніру – Артур Ожерельєв, гравець команди ДЮСШ «Ворскла»

Кращий захисник турніру – Євген Вац, гравець ФК «Голден Ігл»

Кращий нападник турніру – Демід Козуб, гравець ДЮСШ «Полтава»

Кращий воротар  турніру – Кирило Міхеда, гравець ФК «Голден Ігл»

Леді футболу – Ульяна Безручко, гравець ФК «Голден Ігл»

Переможці змагань відзначені кубками й медалями, а всіх учасників турніру нагороджено солодкими подарунками. Напередодні Різдвяного свята для привітання учасників змагань до Полтавської політехніки на захід завітали казкові персонажі – Левик і Бегемот ,яких прислав Санта-Клаус.

Нещодавно Полтавська політехніка прийняла комплексні спортивні змагання серед депутатів та державних службовців Полтавської області.

Медіа-центр