2022-12-11

Політехніка прийняла комплексні спортивні змагання серед депутатів та державних службовців Полтавської області

На базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» пройшли комплексні спортивні змагання серед депутатів рад усіх рівнів та державних службовців Полтавської області . Шанувальники здорового способу життя позмагалися за кубки у волейболі, настільному тенісі, шашках та шахах. У змаганнях з настільного тенісу взяв участь ректор університету і посів перше місце в індивідуальному заліку серед чоловіків.

10 грудня Управління молоді та спорту Полтавської ОВА спільно з Територіальною організацією ГО ВФСТ Колос у Полтавській області  і обласним фізкультурно спортивним товариством «Спартак» організували і провели на спортивній базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» комплексні спортивні змагання серед депутатів рад усіх рівнів та державних службовців Полтавської області.

Участь у змаганнях взяли 5 команд, які представляли Полтавську обласну військову адміністрацію, Полтавську обласну раду, Полтавський район, Лубенську районну військову адміністрацію, Новооржицьку територіальну громаду та Чорнухинську територіальну громаду.

Змагання розпочалися з урочистого рівняння на Державний Прапор України та вшанування співвітчизників, загиблих внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

На урочистому відкритті комплексних спортивних змагань спортсменів вітали почесні гості: заступник начальника Полтавської обласної військової адміністрації Олексій Бруслік, ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», керівник Спортивної студентської спілки України в Полтавській області та Полтавського обласного відділення Української федерації учнівського спорту Володимир Онищенко, начальник Управління молоді та спорту Полтавської обласної військової адміністрації Марина Трохименко, голова територіальної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Анатолій Головань, голова обласної організації товариства «Спартак» Олег Власенко, декан факультету фізичної культури та спорту Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Ліна Рибалко.

«Перш за все хочеться подякувати Володимиру Олександровичу за гостинність та можливість провести змагання в цьому чудовому спорткомплексі.

Головна ідея цих змагань полягає в тому, щоб нагадати, що незважаючи на війну життя продовжується. Сьогодні ми зібралися всі разом, подивилися один одному у вічі й згадали чому ми працюємо щодня. Ми справді маємо бути гідними тих людей, які віддали своє життя за нашу незалежність, які сьогодні захищають нас. Треба не забувати про ту ціну, яку вони платять, аби ми могли сьогодні тут зібратися.

Війна неодмінно закінчиться, а результати нашої праці залишаться!», – зазначив Олексій Бруслік.

Подібні комплексні спортивні змагання обов’язково стануть традиційними, зазначили в Управлінні молоді та спорту Полтавської ОВА.

«Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» об’єднав людей сильних духом і тілом, підтримавши головну ідею цих змагань: незважаючи на війну життя продовжується і саме у єдності наша сила!

Ми щодня працюємо і кожен потребує підтримки, розрядки, щоб мати сили рухатись далі, не збавляючи темпу працювати на Перемогу. Тож на один день службовці стали спортсменами і заряджались енергією дружніх змагань.

Дякуємо Збройним силам України за можливість проведення спортивних змагань!

Віримо в Перемогу України! Слава Україні!» – прокоментував ректор університету, керівник Спортивної студентської спілки України в Полтавській області та Полтавського обласного відділення Української федерації учнівського спорту Володимир Онищенко.

Як депутат трьох попередніх скликань Полтавської обласної ради, ректор Полтавської політехніки Володимир Онищенко долучився до змагань з настільного тенісу у складі команди, яка представляла Полтавську обласну військову адміністрацію, та здобув перемогу в особистому заліку.

За результатами змагань переможцями стали:

Командний залік комплексних спортивних змагань

Шахи

1 місце – Музика Таміла;

2 місце – Рижикова Людмила;

3 місце – Науменко Євгенія;

1 місце – Мороз Олексій;

2 місце – Ритов Олексндр;

3 місце – Состін Володимир;

Шашки

1 місце – Ваніш С.;

2 місце – Кімлик Л.;

3 місце – Старолат Є.;

1 місце – Півень М.;

2 місце – Федоряка В.;

3 місце – Іванов С.;

3 місце – команда Лубенського району;

4 місце – команда Новооржицької територіальної громади.

Настільний теніс

1 місце – Христич Тамара;

2 місце – Кимлик Людмила;

3 місце – Пишкало Альона;

1 місце – Онищенко Володимир;

2 місце – Ільїн Дмитро;

3 місце – Івашина Ігор;

1 місце – команда Чорнухинської територіальної громади;

2 місце – команда Полтавського району;

3 місце – команда Полтавської обласної військової адміністрації.

1 місце – команда Полтавської обласної військової адміністрації;

2 місце – команда Полтавського району;

4 місце – команда Чорнухинської територіальної громади.

Раніше у Полтавській політехніці відбулись змагання Кубку Полтавської області з кікбоксингу WAKO, відкритий чемпіонат Полтавської області з гирьового спорту,  турнір з таеквон-до ГТФ «Україна – це ми!» та міський учнівський турнір з волейболу серед дівчат.

Медіа-центр