2024-02-09

Здобувачі і викладачі нафтогазового профілю отримали можливість навчатися у новому тренінг-центрі Wellsite Digital

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» підписав спеціальний Меморандум про співпрацю з компанією Wellsite Digital, який відкриває можливість для студентів і викладачів навчатися на єдиних в Україні сучасних бурових симуляторах, підвищувати кваліфікацію, вдосконалювати професійні навички, розробляти навчальні курси і проводити спільні дослідження.

Здобувачі і викладачі нафтогазового профілю отримали можливість навчатися у новому тренінг-центрі Wellsite Digital

Нещодавно компанія Wellsite Digital відкрила у Полтаві новий тренінг-центр із найбільшою кількістю найкращих британських тренажерів-симуляторів від Drilling Systems. Це унікальний для України проєкт, у рамках якого тренінг-центр обладнано ексклюзивним тренажером Multi SIM, на якому відбувається навчання колтюбінгу, wireline та снабінгу.

У Wellsite Digital акцентують на якості навчання, тому співпрацюють із нідерландською компанією Well Academy, мають акредитованих викладачів і 12 програм для навчання.

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» в особі ректора, професора Володимира Онищенка і компанія ТОВ «Веллсайт Діджитал» в особі директора Ігора Вітрика підписали спеціальний меморандум, який відкриває можливість для здобувачів вищої освіти і науково-педагогічних працівників навчатися на єдиних в Україні бурових симуляторах, підвищувати кваліфікацію, вдосконалювати професійні навички, розробляти навчальні курси і проводити спільні дослідження.

«Чотири роки тому, після нашої спільної поїздки до міжнародного тренінг-центру в Абердіні, що у Шотландії, компанія Wellsite Digital відкрила на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» тренінг-центр для навчання та сертифікації фахівців нафтогазового профілю за міжнародними стандартами IWCF — найсучасніший в Україні тренінг-центр з буровими симуляторами Drill SIM-50, Drill SIM Educator.

Шановний Ігор Віталійович робить справжню революцію у підготовці професіоналів для нафтогазової галузі!

Відтепер здобувачі вищої освіти Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», а також науково-педагогічні працівники з метою підвищення кваліфікації матимуть можливість користуватися надсучасною лабораторною базою!

Компанія також долучиться до розробки спільних навчальних курсів, наукових досліджень, програм практичної підготовки студентів з урахуванням потреб і специфіки роботи підприємств нафтогазової галузі.

Дякую Wellsite Digital за неоціненний внесок у впровадження нових технологій в освітній процес та перетворення Полтави на осередок професійної підготовки на одному рівні зі світовими тренінговими центрами!

Окрема вдячність голові Наглядової ради університету, директору компанії ТОВ «НТП Бурова техніка» Віталію Григоровичу Вітрику, який так небайдуже ставиться до розвитку Полтавської політехніки і щиро вболіває за розвиток нафтогазової освіти, і завдяки якому ми поєднали зусилля з інноваторами!

Тримаємо енергетичний фронт і працюємо на Перемогу!» — прокоментував ректор Володимир Онищенко.

Керівники засвідчили партнерство у присутності делегації студентів і науковців ННІ нафти і газу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» і представників SPE Student Chapter Полтавської політехніки.

«Я хочу від себе вам подякувати за вашу ініціативність і сказати, що Полтавська політехніка є локомотивом, який веде за собою. 4 роки тому ми створили першу лабораторію на базі політехніки і це не єдиний унікальний симулятор, у нас тепер є DrillSIM:50 та DrillSim:Educator і це теж унікальні симулятори, які знаходяться у Полтавській політехніці. На них можуть навчатися і студенти, і викладачі, і приватні компанії, і державні. Навчатися можуть всі, кому це цікаво і кому це потрібно. Таких симуляторів більше немає в Україні. Ми дякуємо вам за підтримку, за розуміння і за те, що Полтавська політехніка зацікавлена в практичному навчанні, адже нам, компаніям, потрібні вже готові фахівці і політехніка нам надає вже підготовлені, навчені кадри», — відзначив директор компанії ТОВ «Веллсайт Діджитал» Ігор Вітрик.

Про унікальність і можливості симулятора розповів провідний спеціаліст тренінг-центру Wellsite Digital, старший викладач кафедри буріння та геології Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Сергій Нос – єдиний в Україні сертифікований викладач колтюбінгових технологій:

«Унікальність цього симулятора полягає в тому, що це найновіші розробки компанії Drilling Systems, спрямовані на внутрішньосвердловинні операції. У нас є бурові симулятори, але тема снаббінгу та тема колтюбінгу зараз є актуальною. Основна стратегічна ціль нашого центру – впровадження саме цього напрямку і доносити до наших фахівців такі знання та уміння. Зараз, дійсно, ми маємо унікальний інструмент для того, щоб ми могли навчити фахово виробничників, які працюють у галузі тим ключовим навичкам, які дають можливість працювати з ускладненнями, які виникають у процесі роботи на свердловинах. У симуляторі є практично всі можливості для цього. Для запуску симулятора ми виставляємо основні параметри керування, які на 80-90% застосовуються в роботі».

Студенти і науковці ННІ нафти і газу Полтавської політехніки були неабияк вражені можливостями сучасного потужного тренінг-центру.

«Від імені усього студентства Полтавської політехніки ми вдячні як нашому університету, так і компанії Wellsite Digital, які надають змогу дізнатися студентам щось нове, опанувати для себе нові матеріали», — зазначив Президент SPE Student Chapter Андрій Бучинський.

Викладачі уже працюють над тим, щоб додати практичні заняття на базі Wellsite Digital у графік навчального процесу.

Нагадаємо, навчально-виробничий центр нафти і газу Полтавської політехніки став провайдером понад 5000 лабораторних досліджень і екологічних моніторингів довкілля, а члени SPE провели у політехніці нетворкінг-зустріч з представниками компанії «Геосинтез Інженірінг».

Раніше Полтавська політехніка підписала Меморандум про співпрацю з АТ «Укргазвидобування» і профільними університетами, а також Меморандум про співпрацю з найбільшою нафтовидобувною компанією України.

 

 Медіацентр

Національного університету

«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»