Навчальний курс 071БОК3 Іноземна мова

Освітній рівень Перший (бакалаврський)
Програма навчання Обов’язкова
Галузь знань 07 Управління та адміністрування
Спеціальність 071 Облік і оподаткування
Освітня програма Облік і оподаткування
Обсяг дисципліни 8 кредитів (240 академічних годин)
Види аудиторних занять лекції (не передбачено),практичні заняття (120 академічних годин)
Форма контролю 1, 2, 7 – диференційований залік
8 – екзамен

Вивчення дисципліни «Іноземна мова» спрямоване на розвиток у студентів іншомовної комунікативної компетенції на визначеному Програмою рівні В1+ (Незалежний користувач) для забезпечення ефективного спілкування майбутніх фахівців в академічній і професійній сферах у найбільш типових ситуаціях.

Завдання дисципліни полягають у формуванні в студентів таких компетентностей:

ІК. Здатність розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми під час професійної діяльності у сфері обліку, аудиту та оподаткування або в процесі навчання, що передбачає застосування теорій та методів економічної науки і характеризується комплексністю й невизначеністю умов.

ЗК05. Цінування та повага різноманітності та мультикультурності.

ЗК10. Здатність спілкуватися іноземною мовою.

Програмними результатами вивчення дисципліни «Іноземна мова» є:

ПР16. Володіти та застосовувати знання державної та іноземної мови для формування ділових паперів і спілкування у професійній діяльності.

ПР17. Вміти працювати як самостійно, так і в команді, проявляти лідерські якості та відповідальність у роботі, дотримуватися етичних принципів, поважати індивідуальне та культурне різноманіття.

Оволодіння знаннями, навичками й уміннями з навчальної дисципліни «Іноземна мова» базується на вивченні іноземної мови у закладі загальної середньої освіти I-II, II-III чи I-III ступенів, а також на вивченні навчальної дисципліни «Іноземна мова за професійним спрямуванням» у закладі вищої освіти.

Тема 1. Я і моя сім’я.

Тема 2. Життя студента.

Тема 3. Освіта. Наш університет.

Тема 4. Написання резюме, супровідних листів. Співбесіда.

Тема 5. Основи ділового етикету. Ведення телефонних розмов.

Тема 6. Електронні засоби комунікації.

Тема 1. Країни, мови яких вивчаються.

Тема 2. Свята і традиції.

Тема 3. Модульна контрольна робота

Тема 4. Подорож.

Тема 5. Мистецтво.

Тема 6. Наука і технічний прогрес.

Тема 7. Модульна контрольна робота.

Координатор Асистент координатора Syllabus