Навчальний курс 073МOK5 Лідерство та ефективні комунікації

Освітній рівень Другий (магістерський)
Програма навчання Обов’язкова
Галузь знань 07 Управління та адміністрування
Спеціальність 073 Менеджмент
Освітня програма Логістика
Обсяг дисципліни 3 кредити (90 академічних годин)
Види аудиторних занять лекції (18 академічних годин), практичні заняття (18 академічних годин)
Форма контролю диференційований залік

Вивчення дисципліни «Лідерство та ефективні комунікації» спрямоване на формування у студентів професійних компетентностей, пов’язаних з ефективною побудовою командної роботи і комунікаціями, оволодіння основами ефективної роботи лідера, вертикальних і горизонтальних комунікацій та міжособових стосунків в контексті лідерства, створення ефективної презентації та  взаємодії.

Завдання дисципліни спрямовані на формування у студентів фахових компетентностей:

ЗК4. Здатність мотивувати людей та рухатися до спільної мети.

ЗК5. Здатність діяти на основі етичних міркувань (мотивів).

СК3. Здатність до саморозвитку, навчання впродовж життя та ефективного самоменеджменту.

СК5. Здатність створювати та організовувати ефективні комунікації в процесі управління.

СК6. Здатність формувати лідерські якості та демонструвати їх в процесі управління людьми.

СК8. Здатність використовувати психологічні технології роботи з персоналом.

СК10. Здатність до управління організацією та її розвитком.

Програмними результатами вивчення дисципліни «Лідерство та ефективні комунікації» є:

ПРН 2. Ідентифікувати проблеми в організації та обґрунтовувати методи їх вирішення.

ПРН 6. Мати навички прийняття, обґрунтування та забезпечення реалізації управлінських рішень в непередбачуваних умовах, враховуючи вимоги чинного законодавства, етичні міркування та соціальну відповідальність.

ПРН 10. Демонструвати лідерські навички та вміння працювати у команді, взаємодіяти з людьми, впливати на їх поведінку для вирішення професійних задач.

ПРН 11. Забезпечувати особистий професійний розвиток та планування власного часу.

ПРН 12. Вміти делегувати повноваження та керівництво організацією (підрозділом).

Оволодіння знаннями щодо вивчення дисципліни «Лідерство та  ефективні комунікації» ґрунтується на тісному взаємозв’язку з іншими навчальними дисциплінами, зокрема з такими як «Управління проєктами та start-up-ами», «Методологія і організація наукових досліджень» та ін.

Координатор Syllabus