Навчальний курс 193БВБ31 Ділова іноземна мова

Доречні та недоречні питання при співбесіді. Граматика: типи питань (повторення). Телефонна розмова. Мовленнєві моделі. Ділове листування. Особливості стилю ділових листів. Основні складові частини ділового листа, його оформлення. Типи ділових листів. Кліше, що вживаються в діловому листуванні. Підтвердження отриманої кореспонденції. Посилання на попередню інформацію. Подача нових даних, нової інформації. Граматика: Часи групи Perfect (повторення). Резюме. Супроводжуючий лист. Лист-рекомендація. Анкета. Граматика: часи активного стану дієслів.

Другий рік, осінь, (- – 1), залік

Другий рік, весна, (- – 2), залік

Перелік дисциплін, які є передумовою вивчення курсу:

Тема 1. Організація вдалої ділової зустрічі. Співбесіда.

Тема 2. Телефонні розмови.

Тема 3. Особливості ділового листування та його оформлення.

Тема 4. Типові форми відповіді на отриману кореспонденцію.

Тема 5. Оформлення документів для працевлаштування.

Базова

1. Богацкий И.С., Дюканова Н.М. Бизнес-курс английского языка. Словарь-справочник. Под общей ред. Богацкого И.С. 5-е изд., испр. Киев: «Логос», 2002. 352 с.
  2. Сдобников В.В., Чекунова С.Н. / под общ. ред. М.П. Ивашкина Навчальный курс коммерческого перевода. Английский язык. М.: АСТ: Восток-Запад, 2007.  201 с.
  3. Business English. Деловой английский язык: Учеб. пособие / Сост. Е.В. Пинская. 3-е изд., испр. К.: Знання, 2006. 182 с.
  4. Neil Wood. Business and Commerce. Workshop. Oxford.
  5. Бориско Н.Ф. Бизнес-курс немецкого языка.-Словарь-справочник.-Киев: Логос, 2005. 352 с.
  6. Тарнопольський Б., Кожушко С.П.Ділові проекти (Business Projects). Підручник з ділової англійської мови для студентів вищих закладів освіти та факультетів економічного профілю. Книга для студента та Робочий зошит. Київ: ІНКОС, 2002. 180 с.

Допоміжна

1. Англо-русский, русско-английский словарь. Под ред. Хинтон и Байкова. СПб.-Диамант.
  2. Англо-русский, русско-английский словарь (краткий): 20 тис. слов/под ред. О.С. Ахмановой, Е.А.М. Уилсон.-М.,: Рус.яз
  3. Бонк Н.А.; Котий Г.А.; Лукъянова Н.А. Учебник английского языка. В 2ч. Часть 1.-М.:ГИС.
  4. Бонк Н.А.; Котий Г.А.; Лукъянова Н.А. Учебник английского языка. В 2ч. Часть 2.-М.:ГИС.
  5. Бориско Н.Ф. Бизнес-курс немецкого языка.-Словарь-справочник.-Киев: Логос 6. Девекин. Грамматика по немецкому языку.-М.
  6. Крючков Г.Г. Прискорений курс французької мови.-К.: Вища школа.
  7. Немецко-русский словарь. 20 тис./под ред. И.В. Рахманова.
  8. Русско-немецкий словарь: 22 тис./под ред. А.А. Лепинга.-М.: Русский язик.
  9. Русско-французский словарь. 23 тис. слов/под ред. Потоцкой В.В.-М.: Советская энциклопедия.
  10. Французско-русский словарь. 25 тис. слов/под ред. В.В. Потоцкой.-М.: Советская энциклопедия.

Координатор Syllabus