Освітня програма «Економічна кібернетика та аналітична економіка»

Освітня програма «Економічна кібернетика та аналітична економіка»

Галузь знань

05 Соціальні та поведінкові науки

Спеціальність

051 Економіка

Освітня програма

Економічна кібернетика та аналітична економіка

Освітній ступінь

Бакалавр

Предмети ЗНО 2021 року

  • Українська мова та література
  • Математика
  • Історія України/Іноземна мова/Біологія/Географія/Фізика/Хімія

Вартість навчання

  • Денна: 11100 грн. за семестр
  • Дистанційна: 6500 грн. за семестр
  • Заочна: 5500 грн. за семестр

Короткий опис програми

Освітня програма «Економічна кібернетика та аналітична економіка» є унікальним поєднанням комп'ютерних і економічних дисциплін, що забезпечує можливість роботи в різних сферах економіки без здобування додаткової дорогої освіти і перепідготовки. Це сучасна спеціальність, яка відкриває студентам широкі стартові можливості. Програма орієнтована на глибоку спеціальну підготовку фахівців з економіки сучасної компанії, ініціативних та здатних до швидкої адаптації в сучасному бізнес-середовищі. Програма розвиває вміння виконувати аналітичну, організаційну, контрольну, науково-дослідну та інформаційну функції, а також розв’язувати певні типові завдання під час виконання професійної діяльності. Студенти вивчають найбільш поширені сучасні програми та комп’ютерні технології для оброблення економічної інформації та пошуку оптимальних управлінських рішень.

Переваги програми

Можливість навчання та стажування за кордоном

За програмою "Подвійного диплому" в Університеті Гринвічу за напрямком "Фінанси, Менеджмент, Економіка";

Програми Еразмус+;

Індивідуальні гранти для студентів, випускників, викладачів та інших працівників.

Основні дисципліни фахової підготовки

Інноваційні технології оброблення економічної інформації; Моделі економічної динаміки; Управління проектами інформатизації; Системи моніторингу в економіці; Адаптивні моделі економіки; Фінанси підприємств; Національна економіка; Соціальна економіка; Електронна торгівля; Маркетинг; Статистика; Фінанси, гроші і кредит; Економіка підприємства; Міжнародна економіка; Програмні оболонки та пакети; Бухгалтерський облік; Інформаційні системи в управлінні та економіці; Проектування баз даних; Прогнозування соціально-економічних процесів; Технологія створення програмних та інтелектуальних систем; Мова програмування C++; Моделювання економіки; Економічна кібернетика; WEB-програмування

Посади, які можуть обіймати випускники

Економіст-аналітик; економіст інформаційно-обчислювального центру; економіст з аналізу та бюджетування; економіст з обліку та аналізу фінансово-господарської діяльності; економіст з податків і зборів; економіст-статистик; економіст з матеріально-технічного забезпечення; аналітик з питань фінансово-економічної безпеки; аналітик відділу аналізу та оптимізації адміністративних витрат; аналітик консолідованої інформації; фахівець з автоматизації систем оброблення інформації; фінансовий аналітик; аналітик баз даних.

Установи-партнери

Провідні промислові та аграрні підприємства, організації та установи сфери послуг (м. Полтави, Полтавський регіон, Україна); вітчизняні та зарубіжні наукові установи та дослідні організації; українські та зарубіжні заклади вищої освіти; державні та регіональні органи управління; Полтавська обласна державна адміністрація, районні державні адміністрації Полтавської області, територіальні громади, громадські організації, професійні об’єднання.

Додаткова інформація

Контактна інформація: +380(095)727-58-90 Кобець Сергій Петрович

Навчально-наукового Інституту фінансів, економіки та менеджменту:

Кафедри економічної теорії та економічної кібернетики: https://nupp.edu.ua/page/kafedra-yekonomichnoi-teorii-ta-yekonomichnoi-kibernetiki.html

Facebook: https://www.facebook.com/EK.PNTU/

Контактна інформація

Звертайтеся за більш детальною інформацією до приймальної комісії:

 vstup@nupp.edu.ua

 +38 (0532)56-16-04

 +38 (099)057-65-17

Або у месенджерах: