Кафедра економіки, підприємництва та маркетингу

Кафедра є структурним підрозділом університету з самого початку його заснування. У 1930 році вона мала назву «Кафедра економіки та організації будівництва». Протягом останніх майже 30 років кафедра пройшла еволюційний шлях становлення, розвитку, трансформації та успішного функціонування. У 1990 році одержала назву «Кафедра економіки підприємства». З відкриттям нового напрямку підготовки «Управління персоналом та економіка праці» з 1.08.2013 року кафедра змінила назву на  «Кафедра економіки підприємства та управління персоналом».

Відповідно до наказу №114 від 12.09.2019 р. у зв’язку зі змінами в організаційній структурі навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту створено кафедру економіки, підприємництва та маркетингу.

В квітні 2022 року до складу кафедри приєдналася кафедра економічної теорії та економічної кібернетики.

Сьогодні  кафедра здійснює підготовку фахівців за спеціальностями 051 «Економіка» (освітня програма «Економічна кібернетика та аналітична економіка»), 075 «Маркетинг» (освітня програма «Маркетинг»), 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (освітня програма «Економіка бізнесу»).

Кафедра функціонує у складі Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права, є випускаючою і за кількістю та складом являє собою потужний навчальний підрозділ університету.

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність / Підприємництво та торгівля

Освітня програма «Економіка бізнесу»

Освітня програма «Економічна кібернетика та аналітична економіка»

Підприємництво, торгівля та біржова діяльність / Підприємництво та торгівля (магістр)