05 грудня 2024 р. студентка 2 курсу освітньої програми «Економічна кібернетика та аналітична економіка» першого рівня вищої освіти Дарія Шурдук взяла участь у роботі 13-ої міжнародної студентської науково-практичної конференції “Youth in a changing society” у вищому навчальному закладі Vilniaus kolegija у Литві.
Мета конференції - сприяти дослідницькій діяльності студентів щодо ініціатив, які забезпечують розвиток підприємництва, креативності, соціальної відповідальності та сталого розвитку суб'єктів господарювання. Конференція відбувалася у гібридному форматі.
Студентка представила результати досліджень на тему «Main aspects and principles of the circular economy» англійською мовою. За результатами навчання за програмою Erasmus+ в австрійському університеті University of Applied Sciences Burgenland студентка презентувала успішні кейси впровадження принципів циркулярної економіки австрійськими компаніями.
За результатами участі у конференції передбачено публікацію матеріалів у відповідному збірнику тез. Науковий керівник – д.е.н., проф. Максим Безпарточний. Бажаємо студентці та науковому керівнику нових наукових розвідок і подальших успіхів.
02.05.2024
Вітаємо студентів спеціальності 051 "Економіка"
Красун Яну , Кузьменко Юлію, Бут Марію, Колісник Людмилу, Шахова Валерія, Старокожко Дмитра та їх наукових керівників к.е.н., доц. Чижевську Марину Борисівну, к.е.н. доц. Кобця Сергія Петровича, к.е.н., доц. Шевченко Олену Миколаївну, к.е.н., доц. Щербініну Світлану Адамівну
з перемогою у Всеукраїнському конкурсі дипломних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціалізації "Економіка підприємства", який відбувся 25 квітня 2024 року на базі Харківського Національного автомобільно-дорожнього Університету
04.04.2024.
«Black Sea Science 2024»: студенти політехніки відзначені за високий рівень представлених на міжнародному конкурсі наукових досліджень
У рамках першого етапу Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Black Sea Science» члени журі високо оцінили рівень представлених наукових робіт студентки спеціальності «Маркетинг» Яни Чорноус та магістранта спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Костянтина Омельяненка.
Студенти політехніки презентували дослідження, присвячені інноваційним рішенням щодо управління відходами та АВС-аналізу як підвищенню ефективності господарської діяльності підприємства
Участь у конкурсі студентських наукових робіт «Інноваційні рішення для циркулярної економіки»
Студентка Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права Полтавської політехніки Інна Бикова здобула перемогу у конкурсі студентських наукових робіт «Інноваційні рішення для циркулярної економіки». Дослідниця презентувала кластерну модель управління відходами для Полтавської області на основі європейської концепції «циркуляційної економіки».
У рамках проєкту «Rethink waste week» програми Erasmus+ Jean Monnet Project «Продукування та поширення ідей циркулярної економіки відповідно до Плану дій ЄС» у Сумському національному аграрному університеті пройшов конкурс студентських наукових робіт «Інноваційні рішення для циркулярної економіки». Для участі у конкурсі було подано 32 роботи з різних областей України, які презентували найрізноманітніші напрямки наукових досліджень у сфері економічної діяльності. За рішенням високопрофесійного журі відібрали 6 найкращих студентських наукових робіт, захист яких відбувся 10 листопада у онлайн –форматі.
Робота студентки-магістрантки спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Інни Бикової «Кластерна модель управління відходами для Полтавської області на основі європейської концепції «циркуляційної економіки» (наукові керівники – кандидатка технічних наук, доцентка кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Ксенія Чичуліна; кандидатка економічних наук, доцентка кафедри фінансів, банківського бізнесу та оподаткування Віталія Скриль) виборола третє призове місце.
У представленій роботі авторка проаналізувала можливість фінансової підтримки на державному, місцевому рівнях, рівні окремих територіальних громад, кошти позабюджетних фондів, інвестиційні фонди, позики, різні форми міжнародної фінансової допомоги для забезпечення фінансування комплексу заходів, розрахувала тарифи для чотирьох кластерів, сформувала інструментарій впровадження європейських практик в управлінні твердими побутовими відходами на регіональному рівні. Члени високопрофесійного журі високо оцінили актуальність, наукову новизну, практичну спрямованість представленого конкурсанткою дослідження.
Відповідно до одностайного рішення членів журі конкурсу студентських наукових робіт «Інноваційні рішення для циркулярної економіки» до трійки переможців увійшли:
- наукова робота студентки Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського Анни Савєлової «Перспективи повторного використання металургійних відходів у діяльності промислових підприємств» (І місце);
- наукова робота студента Луцького національного технічного університету Богдана Івашка «Логістичні рішення для реалізації моделі циркулярної економіки в сфері поводження з побутовими відходами» (ІІ місце);
- наукова робота студентки Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Інни Бикової «Кластерна модель управління відходами для Полтавської області на основі європейської концепції «циркуляційної економіки» (ІІІ місце).
Усі переможці отримали дипломи та грошові винагороди у 7000, 5000 та 3000 гривень відповідно. Провідні фахівці-практики, науковці та члени журі відзначають високий рівень підготовки та презентації студентських наукових робіт, детальний аналіз використаних даних та перспективність розробок обраного профілю.
Крім того, журі вирішило надати додаткове призове місце студентці Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського Інні Титаренко. Наукова робота «Альтернативні шляхи використання пластикових відходів» здобула грошовий приз у розмірі 2000 гривень.
Організаційний комітет конкурсу студентських наукових робіт «Інноваційні рішення для циркулярної економіки» висловлюють слова щирої вдячності усім учасникам конкурсу та їхнім науковим керівникам, які переймаються проблематикою захисту навколишнього середовища.
Науково-педагогічний та студентський колектив Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» вітає переможницю і її наукового керівника, пишаємося вагомими досягненнями! Бажаємо невичерпного заряду життєвої енергії, наукового ентузіазму та нових інтелектуальних перемог!
22.11.2023
Науково-дослідна та інноваційна діяльність здобувачів вищої освіти є найважливішим аспектом формування особистості майбутнього вченого та фахівця високої кваліфікації.
У Міжнародний день студента наукова спільнота кафедри економіки, підприємництва та маркетингу провела святкове засідання студентської наукової лабораторії «Маркетинг».
Керівниця лабораторії к.е.н., доц. Олена ІВАСЕНКО презентувала результати першого року роботи і наукові здобутки студентів: рекламні матеріали та результати маркетингових досліджень. Учасники обговорили план роботи і визначили напрями нових досліджень.
З вітальним словом та щирими побажаннями подальших успіхів до вісх присутніх звернулася директорка Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права д.е.н., проф. Світлана ОНИЩЕНКО.
Найактивніші учасники були відмічені сертифікатами та цінними подарунками.
Бажаємо нових здобутків і творчого натхнення! Разом до перемоги!
16.11.2023
Студентів політехніки, які досягли успіхів у науковій діяльності, відзначили з нагоди Міжнародного дня студента
З нагоди Міжнародного дня студента майже сотню студентів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відзначили за активну участь у науковій та громадській діяльності, особистий внесок у формування інтелектуального потенціалу України.
З нагоди Міжнародного дня студента у залі Вченої ради зібралася наукова еліта Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» – майже сотня талановитих, успішних у навчанні і науковій діяльності студентів.
Ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», доктор економічних наук, заслужений працівник освіти України, професор Володимир Онищенко разом з проректоркою з наукової та міжнародної роботи, доктором технічних наук, професором Оленою Степовою, студентським самоврядуванням і студентським профкомом нагородив ініціативне, соціально відповідальне студентство за наукові досягнення і перемоги.
Почесними Подяками ректора Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» за активну участь у науковій та громадській діяльності, особистий внесок у формування інтелектуального потенціалу України та з нагоди Міжнародного дня студента нагороджено:
Чорноус Яну, студентку Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права, спеціальність 075 «Маркетинг»
Чорновол Наталію, студентку Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права, спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»
Путрю Анастасію, студентку Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права, спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»
Горбунову Марину, студентку Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права, спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»
Ткаченко Анастасію, студентку Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права, спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»
Красун Яну, студентку Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права, спеціальність 051 «Економіка»
Гребцова В’ячеслава, студента Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права, спеціальність 051 «Економіка»
Филипась Тетяну, студентку Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права, спеціальність 051 «Економіка»
19.06.2023
Полтавська політехніка – територія успішних та професійно вмотивованих молодих людей: спільно зі стратегічними партнерами привітали переможців та призерів Першого Полтавського чемпіонату бізнес-кейсів від ТМ Premier Socks.
До розробки презентацій та бізнес-кейсів долучилося близько 60 студентів Полтавської політехніки та Полтавського фахового коледжу нафти і газу, у фінал вийшли три команди та одна учасниця, яка впоралася з усіма поставленими завданнями на «відмінно».
Спільно з заступницею директора з маркетингу компанії Premier Socks Оленою БАБЕНКО привітали переможців та вручили приємні подарунки від партнерів.
Призери кейс-чемпіонату:
- команда «ПроКачка» (студентки 2 курсу спеціальності 075 «Маркетинг» Поліна КЛІМАШЕНКО, Надія КУБРАК),
- команда Полтавського фахового коледжу нафти і газу, яка працювала під керівництвом викладачки Ольги СИДОРІНОЇ, та команда Полтавської політехніки «Pumped almightys» у складі студентів спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Віктора ХУРСИ (501-ЕП), Богдани КУРИЛО та Аліни ЯКОВЛЄВОЇ (201-ЕП) отримали сертифікати та брендовану продукцію від компанії,
- переможниця – студентка першого курсу спеціальності 075 «Маркетинг» Вікторія ЯРМУХАМЕТОВА матиме унікальну можливість пройти стажування у відділі маркетингу компанії-партнера.
26.06.2023
Учасниці команди Полтавської політехніки «Pumped almightys» - переможиці Першого Полтавського чемпіонату бізнес-кейсів студентки 2 курсу спеціальності 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" Богдана КУРИЛО та Аліна ЯКОВЛЄВА отримали свої винагороди.
Дівчата щойно повернулися з навчання за програмою Еразмус+ в Університеті Альба Юлія (Румунія) , де склали всі іспити на відмінно!
Щиро вітаємо! Студенти Полтавської політехніки – найкращі!
16.05.2023
СТУДЕНТСЬКУ НАУКОВУ ЕЛІТУ ПОЛІТЕХНІКИ ВІДЗНАЧИЛИ ЗА ВАГОМІ ДОСЯГНЕННЯ
З нагоди проведення ХVII Всеукраїнського фестивалю науки активну, ініціативну молодь Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відзначили за вагомі наукові здобутки. Ректор університету, професор Володимир Онищенко вручив почесні відзнаки близько 100 переможцям наукових конкурсів та побажав подальших успіхів у примноженні іміджу Полтавської політехніки серед провідних українських університетів.
Надію Кубрак, студентку Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права, спеціальність 075 «Маркетинг» - за перше місце у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей 2022/2023 навчального року з галузі «Управління у сфері економічної конкуренції»;
Оксану Житник, студентку Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права, спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» - за перше місце у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей 2022/2023 навчального року з галузі «Підприємництво» ;
Наталію Чорновол, студентку Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права, спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» - за перше місце у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей 2022/2023 навчального року з галузі «Економіка та управління у сфері торгівлі»;
Анастасію Путрю, студентку Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права, спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» - за перше місце у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей 2022/2023 навчального року з галузі «Економіка бізнесу»;
Марину Горбунову, студентку Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права, спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» - за перше місце у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей 2022/2023 навчального року з галузі «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища»;
Анастасію Ткаченко, студентку Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права, спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» - за перше місце у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей 2022/2023 навчального року з галузі «Економіка підприємства»;
Остапа Кравченка, студента Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права, 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» - за перше місце у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей 2022/2023 навчального року з галузі «Управління проєктами і програмами»;
Яну Чорноус, студентку Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права, спеціальність 075 «Маркетинг» - за перше місце у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей 2022/2023 навчального року з галузі «Маркетинг»;
Аліну Даніленко, студентку Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права, спеціальність 075 «Маркетинг» - за перше місце у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей 2022/2023 навчального року з галузі «Електронна комерція»;
Анну Бур`ян, студентку Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права, спеціальність 075 «Маркетинг» - за перше місце у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей 2022/2023 навчального року з галузі «Маркетинг».
Яну Красун, студентку Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права, спеціальність 051 «Економіка» - за перше місце у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей 2022/2023 навчального року з галузі «Економічна аналітика та статистика»;
Тетяну Филипась, студентку Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права, спеціальність 051 «Економіка» - за перше місце у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей 2022/2023 навчального року з галузі «Економіка сільського господарства та АПК»;
Вячеслава Гребцова, студента Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права, спеціальність 051 «Економіка» - за перше місце у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей 2022/2023 навчального року з галузі «Економічна кібернетика»;
08.05.2023
Вітаємо магістранта
спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля»
Кравченко Остапа із І місцем у
І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт
за напрямом «Управління проєктами і програмами».
Другий (магістерський) рівень вищої освіти відповідає сьомому кваліфікаційному рівню Національної рамки кваліфікацій і передбачає здобуття студентами поглиблених теоретичних та практичних знань, умінь, навичок за обраною спеціальністю, компетентностей, достатніх для ефективного виконання завдань інноваційного характеру відповідного рівня професійної діяльності. Тому разом з керівником к.е.н., доцентом кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Міняйленко І.В. було обрано тему наукового дослідження «Формування портфеля інноваційних проєктів на підприємстві», метою якого є застосування методології PMBoK (Project Management Body of Knowledge) для розробки проєктів з впровадження економічно та соціально доцільних інновацій в виробничий процес.
Інтегральна компетентність освітньо-професійної програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» - це здатність розв’язувати складні задачі і проблеми у галузі підприємництва, торгівлі та/або біржової діяльності або у процесі навчання, що передбачає проведення досліджень та/або здійснення інновацій за невизначених умов і вимог. Вивчення навчальних дисциплін ОПП та активна участь у наукових заходах кафедри і університету дозволяє сформувати висококваліфікованих фахівців, здатних вирішувати практичні проблеми та складні спеціалізовані задачі з підприємництва, торгівлі та біржової діяльності в умовах діджиталізації та післявоєнного відновлення економіки.
Бажаємо Остапу Кравченко та всім магістрантам бути цілеспрямованими, креативними, наполегливими у підкоренні нових навчальних та наукових вершин!
05.05.2023
75 наукова конференція професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»
4-5 травня 2023 року відбулося засідання секції Економіки, підприємництва та маркетингу в рамках проведення 75 наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів Національний університет "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка"
У роботі секції взяли участь 46 осіб. Студенти та науково-педагогічні працівники кафедри презентували результати наукових досліджень у сфері формування ефективних бізнес-моделей сучасного підприємництва, забезпечення розвитку технологій маркетингу, застосування інформаційно-аналітичних технологій у бізнесі, економічних аспектів освітніх послуг, управління людськими ресурсами та соціальної відповідальності компаній, впливу європейської співпраці на розвиток бізнесу, реформації ціноутворення в галузях економіки, екологічних інновації, експортно-імпортних операцій бізнесу, управління витратами підприємств, інклюзивного розвитку малого підприємництва, інноваційного розвитку та цифровізації економіки не лише в умовах воєнного стану, а також відбудови економіки України.
Презентували результати своїх досліджень переможці І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт студентки групи 301-ЕП Анастасія Путря з доповіддю «Формування ефективної бізнес-моделі суб'єкта господарювання» (науковий керівник к.е.н., доцент Олександр Хадарцев) та Наталія Чорновол з доповіддю «Сучасні методи оцінювання персоналу підприємств мережевої торгівлі» (науковий керівник старший викладач Тетяна Галайда).
Викликали жвавий інтерес та гарячу дискусію змістовні доповіді студенток гр. 301-СЕ Анни Бурди «Український бізнес в умовах воєнного стану» (науковий керівник к.е.н., доцент Олена Шевченко) та Надії Степаненко «Інфляційні процеси в Україні: причини та наслідки» (науковий керівник д.е.н., професор Віктор Дубіщев).
Учасники засідання дізналися про економічну доцільність та перспективи провадження автоматизації обліку продуктів харчування в освітньому закладі з доповіді студентки гр. 401-Е Валерії Шуляк, яка прийняла дистанційну участь у засіданні секції з Університету Гренландії, де навчається за програмою міжнародної академічної мобільності (науковий керівник к.е.н., доцент Сергій Кобець).
Визначний інтерес учасників викликала доповідь к.е.н., доцента Олени Івасенко «Особливості формування контент-маркетингу вітчизняних закладів вищої освіти».
Під час засідання учасники – викладачі та студенти спеціальностей 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 051 «Економіка», 075 «Маркетинг», 101 «Екологія» вели активну дискусію та емоційно і демократично визначали кращі доповіді.
Бажаємо успішної роботи усім учасникам конференції!
05.05.2023
Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт здобувачів вищої освіти кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Полтавської політехніки
спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»
Оксану Житник (401-ЕП)
Марину Горбунову (301-ЕП)
Анастасію Путрю (301-ЕП)
Наталію Черновол (301-ЕП)
Анастасію Ткаченко (301-ЕП)
Остапа Кравченка (501-ЕП)
спеціальність 075 «Маркетинг»
Надію Кубрак (201-ЕР)
Яну Чорноус (301-ЕР)
Аліну Даниленко (301-ЕР)
Анну Бур'ян (501-ЕР)
спеціальність 051 «Економіка»
Яну Красун (401-Е)
Тетяну Филипась (401-Е)
Владислава Мірошниченка (101пЕ)
Михайла Марченка (301-Е)
В'ячеслава Гребцова (301-Е)
Пишаємося вашими науковими здобутками!
01.05.2023
Студенти обговорили європейські інноваційні smart-ідеї в екологічній, економічній та енергетичній сферах
У рамках XVII Всеукраїнського фестивалю науки в Полтавській політехніці відбувся студентський науковий круглий стіл «Від розумної спеціалізації до трансформації екологічної, економічної та енергетичної сфер», реалізований за підтримки проєкту Erasmus+. У студхабі «Політехніка» відбувся справжній інтелектуальний студентський батл, де молодь дискутувала щодо питань інноваційних ідей smart-спеціалізацій на основі існуючого передового досвіду країн Європейського Союзу.
28 квітня у рамках XVII Всеукраїнського фестивалю науки, який проводить Національнийй університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», у студентському хабі відбувся студентський науковий круглий стіл «Від розумної спеціалізації до трансформації екологічної, економічної та енергетичної сфер», реалізований у рамках навчального модуля Жана Моне «Реформування екологічної, енергетичної, економічної та фінансової сфер України в умовах євроінтеграції», за підтримки проєкту Erasmus+.
Модерувала наукову дискусію кандидатка технічних наук, доцентка кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Ксенія Чичуліна. Раніше проєкт науковців університету під керівництвом Ксенії Вікторівни переміг на конкурсі Jean Monnet Actions від програми Erasmus+.
Серед доповідачів виступили студенти університету, які наразі беруть участь у міжнародних програмах академічного обміну. Учасники круглого столу обговорили змістовні доповіді студентів університету «Smart-спеціалізація як основний драйвер сталого розвитку: співпраця України з ЄС» (Наталія Чорновол, студентка групи 301-ЕП), «Особливості медичного та автострахування в Німеччині та Україні» (Іван Скриль студент спеціальності «Інформатика» університету Отто і Фрідріха в Бамберзі (Німеччина), «Європейський Зелений курс: масштабний план трансформації Європи та України» (Марина Горбунова, студентка групи 301-ЕП), «Smart-технології в умовах Smart-економіки» (Марія Пашко, студентка групи 301-ФМ), «Польський досвід впровадження розумної спеціалізації (RIS3) для розвитку економіки» (Владислав Кислий, студент Ягеллонського університету, Польща), «Досягнення цілей розумних спеціалізацій в контексті трансформації економіки України» (Анастасія Ткаченко, студентка гр.301-ЕП), «Розвиток креативних індустрій як головний пріоритет смарт-спеціалізацій» (Анастасія Путря, студентка групи 301-ЕП), «Європейський досвід впровадження розумних спеціалізацій: методичні особливості» (Владислав Пивоваров, студент групи 301-ЕП), «Європейська практика впровадження smart-спеціалізацій: можливості для України» (Олександр Терпак, студент групи 301-ББ), «Розумні спеціалізації як складові успішних стратегій розвитку» (Анастасія Никифорова, студентка групи 301-ЕФ), «Фінансова інклюзія як драйвер розвитку фінансового сектору України» (Ярослава Бура, студентка групи 301-ЕФ). Доповідачі ділилися власними напрацюваннями та поділилися планами подальшої науково-дослідницької діяльності.
«Відповідно до пріоритетів оновленої програми Еразмус+ ключовими напрямами роботи, окрім міжнародної співпраці, має стати інклюзивність, цифровізація та екологічність. Саме під таким гаслом пройшов студентський науковий круглий стіл, реалізований у рамках навчального модуля «Реформування екологічної, енергетичної, економічної та фінансової сфер України в умовах євроінтеграції», що відбувся на базі сучасного студхабу «Політехніка».
Команда проєкту Жан Моне закликала підтримувати викладання, навчання та проведення досліджень з питань європейської інтеграції, зокрема щодо майбутніх викликів та можливостей Європейського Союзу в межах напряму Жан Моне.
Створені адміністрацією університету комфортні умови та сучасні дизайнерські рішення студхабу надали можливість проведення такого рівня заходу для студентської молоді. Учасники активно підтримали нові флагманські ініціативи Еразмус+ та долучились до реалізації масштабного Проєкту Жан Моне «Реформування екологічної, енергетичної, економічної та фінансової сфер України в умовах євроінтеграції.
Не зупинятимемося на досягнутому, будемо далі досліджувати, аналізувати та використовувати результати задля всебічного розвитку нашої країни у європейському просторі», – зазначила науковиця Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права Ксенія Чичуліна.
Подробиці справжнього інтелектуального студентського батлу та більше фото дивіться на сайті університету:
30.03.2023
Засідання наукової студії кафедри економіки, підприємства та маркетингу
27 березня 2023 року у Національному університеті "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" відбулося засідання наукової студії кафедри економіки, підприємництва та маркетингу під керівництвом д.е.н., проф. Віктора ДУБІЩЕВА та здобувачів спеціальностей 075 «Маркетинг», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та 051 «Економіка» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, які обговорили питання вартості землі, відмінності діючого законодавства щодо ринку землі в провідних країнах світу та особливості використання адаптивних моделей програмування в повоєнний період.
Наукова студія наразі є майданчиком для міждисциплінарного діалогу, де кожен учасник матиме можливість вибрати та представити одну із тем за його вподобаннями.