18.10.2024
СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА МАРКЕТИНГУ ВИВЧАЛИ ПРАКТИЧНІ КЕЙСИ ВІД ІТ-БІЗНЕСУ
Як функціонує сучасна компанія – організація, управління, комунікація, контроль? Чим живе зараз ІТ-індустрія? Як вплинула війна на бізнес-середовище: клієнти, продажі, ресурси, перспективи? Які знання і навики повинен мати випускник щоб бути затребуваним на ринку?
Саме такі тематичні кейси опановували студенти кафедри економіки, підприємництва та маркетингу в офісі ІТ-компанії Digicode 18 жовтня 2024 р.
DIGICODE – приклад успішного, транснаціонального і соціально-відповідального бізнесу, виконує широкий спектр робіт, послуг та цифрових рішень практично для усіх сфер: виробництво, логістика, маркетинг, нерухомість, комерція, HORECA, фармацевтика та багато інших. Тож хто, як не айтішники «в тренді» усіх останніх трансформацій бізнес-середовища!
Майбутні бакалаври і магістри спеціальностей кафедри економіки, підприємництва та маркетингу отримали ряд практичних інсайтів, зокрема:
- підходи до моніторингу, аналізу та визначення перспектив розвитку певних ринкових ніш;
- інструменти ідентифікації профілю клієнта та управління його очікуваннями;
- формування вартісної пропозиції продукту для клієнта та його промоція;
- базові цінності функціонування сучасного бізнесу та його філософія;
- ефективні методи організації і адміністрування бізнес-процесами в нестабільних економічних та безпекових умовах;
- реалізація дієвого мотиваційного механізму для формування сталої бізнес-команди та інші.
Висловлюємо щиру подяку нашим стейкхолдерам компанії Digicode – Ігореві ШЕЙКО (Customer Success Executive компанії) та Анні ЛЕВІК (People Partner компанії), за систематичну плідну співпрацю і підтримку в підготовці майбутніх фахівців економічного профілю!
Студенти кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відвідали «Полтавський олійноекстракційний завод - КЕРНЕЛ ГРУП»
Здобувачі мали змогу детально ознайомитися з усіма етапами створення продукції. Особливо вразила висока ступінь автоматизації процесів та відповідальне ставлення підприємства до навколишнього середовища.
Стейкхолдер кафедри – бізнес-аналітик відділу бізнес-аналізу ІТ-проектів з виробництва компанії ТОВ «КЕРНЕЛ ДІДЖИТАЛ» Андрій Пунтус провів заняття, під час якого поділився досвідом компанії у створенні єдиної консолідованої екосистеми агровиробництва DigitalAgriBusiness, куди інтегровано штучний інтелект, оцифровані земельні масиви і закодовані алгоритми підвищення рентабельності. Він розповів про цікаві digital-рішення, які реалізує компанія (Farm Management System, Data Science, Цифровізація елеваторів, Системи управління логістикою, Документообіг Kernel Edocs, Digital HR-сервіси, Microsoft Dynamics Navision).
Дякуємо КЕРНЕЛ та особисто Андрію ПУНТУСУ за можливість поєднати теорію з практикою!
01.10.2024
Успіх кожного з нас залежить від зусиль, які ми докладаємо для досягнення цілей
Продовжуємо зі студентами спеціальностей 076 "Підприємництво та торгівля", 051"Економіка", 075 "Маркетинг" розвивати свої soft та hard skills, проходити тренінги, лекції, воркшопи, що допоможуть стати кращим у своїй сфери.
Нещодавно відбувся інтенсив для молоді «З чого розпочати свій кар‘єрний шлях» разом з сертифікованою кар'єрною консультанткою, HR-спеціалісткою, тренеркою Вікторією Бондаренко.
Здобувачі розібралися з такими поняттями, як: робота, кар'єра та покликання, чому важливий, як успіх, так і невдачі, що важливо робити, щоб кар'єрний шлях був дійсно ефективним та приносив задоволення.
17.09.2024
Важливість soft skills та планування професійного майбутнього – ключові тези воркшопу від стейкхолдера для студентів спеціальності «Підприємництво та торгівля»
Навики з професійної промоції власної особистості – це підґрунтя успішної інтеграції майбутніх випускників ЗВО в фахове середовище. Саме таким «гаслом» можна охарактеризувати воркшоп «Успішне працевлаштування» з сертифікованою кар'єрною консультанткою, HR-спеціалісткою, тренеркою Вікторією Бондаренко. Воркшоп відбувся 17 вересня в Молодіжному хабі, в ньому прийняли участь студенти спеціальності 076 «Підприємництва та торгівля» першого і другого рівнів вищої освіти, разом із гарантами освітніх програм з цієї спеціальності – Інною МІНЯЙЛЕНКО та Олександром Хадарцевим.
Під час воркшопу разом студенти зі спікеркою ретельно розглянули та відпрацювали ряд ключових моментів інтеграції в фахове середовище, як-то:
- сучасні особливості ринку праці в цілому, специфіка певних професійних сфер, місце hard skills та значущість soft skills для претендента.
- джерела інформації про вакансії, як їх використовувати, вичерпний список ресурсів та на що звертати увагу при виборі;
- роботодавці-шахраї та їх уникнення, захист персональних даних;
- сильні сторони претендента та їх презентація, складання дієвих резюме і супровідного листа, підготовка та проходження співбесід.
В процесі воркшопу Вікторія Бондаренко тримала постійний діалог зі студентською аудиторією, наводила велику кількість типових прикладів і практичних кейсів, студенти активно висловлювали свої думки і бачення ситуації, до того ж одразу апробували отриманні знання й навики, і теж ділились власним досвідом з пошуку роботи.
Хочемо висловити щиру вдячність нашим стейкхолдерам та їх партнерам з реалізації проєкту «Кар’єрного центру» - ГО «Нова Полтава» в рамках програми «Розвиток потенціалу молоді в Полтавській та Сумській областях» за підтримки UNICEF Ukraine і Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через державний банк розвитку KfW.
Завдяки такій систематичній і плідній співпраці, студенти спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» мають істотні можливості і для професійного, і для особистісного розвитку.
Подякою за впровадження медіаосвітніх компонентів у роботу та з нагоди Дня журналіста нагороджений колектив кафедри економіки, підприємництва та маркетингу ННІ фінансів, економіки, управління та права
Студенти ННІ фінансів, економіки, управління та права – магістранти спеціальності «Маркетинг» Максим Славіта і Володимир Джурка представили свій проєкт, з яким брали участь у XI Міжнародному молодіжному фестивалі соціальної реклами «Інший погляд». Цьогорічний фестиваль було присвячено темі «Стійкість України». Наші студенти обрали напрям екології і, на їх думку, недостатньо висвітлену тему диких звірів, які часто гинуть в замінованих лісах. З цією ідеєю магістранти створили серію з трьох банерів щодо мінної безпеки. І хоча не стали переможцями, проте отримали цінний досвід спілкування з професійною спільнотою зацікавлених у вирішенні соціальних питань й проблем України.
Деталі: https://nupp.edu.ua/news/u-politekhnitsi-vidbuvsya-krugliy-stil-prisvyacheniy-dnyu-zhurnalista.html
Студентка 3 курсу спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Богдана КУРИЛО взяла участь у міжнародному освітньому проєкті «Study tours to Poland» (м. Торунь, Куявсько-Поморське воєводство) – короткостроковій грантовій навчальній програмі, метою якої є оволодіння навичками управління, комунікацій та набуття досвіду присутності в європейських структурах, знайомство з неурядовим сектором та різними формами громадянської активності.
Учасники спілкувалися з представниками місцевої влади, неурядових установ, місцевих ЗМІ, дізнавалися про інструменти управління для покращення різних сфер життя в місті і країні (брали участь у воркшопах, навчальних екскурсіях, розробляли проєкти).
Незабутні враження залишаться від подорожей у польські міста Гданськ, Сопот, Любіч, Цехоцинек, відвідування музеїв Dom Kopiernika, Europejskie Centrum Solidarności в Гданську, Muzeum Etnograficzne в Торуні.
Програма «STP 2024» надала багато важливих та необхідних навичок для молоді, в т.ч. долучення до розвитку своєї країни, вивчення механізмів системних змін та модернізації, особливо в умовах майбутньої повоєнної відбудови України.
23.05.2024
Вітаємо наших викладачів!
Раді поділитися чудовою новиною! Сергій Кобець та Олена Івасенко успішно пройшли підвищення кваліфікації для викладачів закладів вищої освіти та отримали акредитацію на інтеграцію курсу "Маркетинг ІТ-продукту" від Genesis!
Це велике досягнення для нашої спеціальності "Маркетинг" та для всіх наших студентів. Завдяки зусиллям та наполегливості наших викладачів, тепер ми маємо можливість запропонувати найсучасніші знання та навички в галузі маркетингу ІТ-продуктів.
Курс від Genesis відкриє перед нашими студентами нові горизонти та надасть унікальні інструменти для успішної кар'єри в IT-сфері.
Ми пишаємося тим, що маємо таких професіоналів у нашій команді!
Світло камер, action!
Вечір рекламожерів відбувся в нашому Студхабі 25 квітня 2024 року, і це була справжня феєрія маркетингових ідей та креативу!
Учасники лабораторії маркетингу та всі, хто розділяє спільні інтереси, об’єдналися, щоб розглянути рекламні творіння, розкрити їхні мотиви та секрети успіху!
Захоплюючі дискусії, нові відкриття та смаколики створили неповторну атмосферу творчості та затишку.
Дякуємо всім, хто долучився до цього заходу!
Студентка ННІ фінансів, економіки, управління та права стала стипендіаткою Кабінету Міністрів України
Кабінет Міністрів України оприлюднив Розпорядження зі списком студентів закладів вищої освіти, яким призначили академічну стипендію українського уряду студентам закладів вищої освіти та аспірантам на ІІ семестр 2023/2024 навчального року.
Серед стипендіатів – студентка спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Богдана КУРИЛО
Доцент кафедри економіки, підприємництва та маркетингу взяв участь у міжнародному освітньому проєкті
НПП кафедри економіки, підприємництва та маркетингу активно здійснюють міжнародне співробітництво, беруть участь у наукових і освітніх проєктах за кордоном. Так, доцент кафедри Олександр Хадарцев взяв участь у міжнародному науково-освітньому проєкті «Development of online courses for teaching in higher education institutions», який реалізовувався Міжнародним економічним інститутом, м. Есеніце, Чехія. Проєкт тривав з 07 березня по 07 квітня 2024 р., і передбачав імплементацію наступних активностей:
- Етапи створення онлайн-курсу. Модель ADDIE.
- Аналіз цільової групи.
- Написання конспекту курсу.
- Дизайн каркасного модуля. Гібридний підхід.
- Оцінка. Види і методи.
- Принципи мультимедіа в освіті.
- Огляд онлайн-інструментів. Стратегія BRIDGE.
- Оцінка курсу.
Обсяг участі у проєкті склав 6 кредитів ECTS (180 год.), а здобуті нові сучасні знання і навики (за підсумками реалізації проєкту) будуть використані кафедрою для удосконалення методик викладання і організації навчального процесу.
04.04.2024.
«Black Sea Science 2024»: студенти політехніки відзначені за високий рівень представлених на міжнародному конкурсі наукових досліджень
У рамках першого етапу Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Black Sea Science» члени журі високо оцінили рівень представлених наукових робіт студентки спеціальності «Маркетинг» Яни Чорноус та магістранта спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Костянтина Омельяненка.
Студенти політехніки презентували дослідження, присвячені інноваційним рішенням щодо управління відходами та АВС-аналізу як підвищенню ефективності господарської діяльності підприємства
Відповідно до наказу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від 22 березня 2024 року № 575-Е з 04 по 06 квітня 2024 року у Національному університеті «Національна політехніка імені Юрія Кондратюка» відбудеться акредитаційна експертиза у віддаленому (дистанційному) режимі за спеціальністю 075 «Маркетинг» освітньої програми «Маркетинг» за першим рівнем вищої освіти.
Затверджена експертна група у складі:
Легеза Дар’я Георгіївна, доктор економічних наук, професор кафедри маркетингу (Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного) – керівник експертної групи;
Пімоненко Тетяна Володимирівна, доктор економічних наук (Сумський державний університет);
Кущ Анастасія Олександрівна, здобувач вищої освіти (Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського).
Корисний та смачний маркетинг
Підготовка майбутніх фахівців в сфері маркетингу передбачає формування розуміння споживчих переваг.
Одним із практичних завдань студентів 2 курсу спеціальності 075 «Маркетинг» є вивчення методик дослідження конкурентоспроможності товарів та послуг.
Чудова нагода поєднати корисне зі смачненьким - оцінка конкурентоспроможності шоколаду.
Команди студентів визначали критерії вибору шоколаду, їх рейтинг, давали оцінку товарам-зразкам, будували пелюсткову діаграму та проводили експертну оцінку.
Наприкінці заняття експерти оцінювали смакові властивості зразків і презентували результати
Кафедра економіки, підприємництва та маркетингу разом з науково-технічною бібліотекою ініціювали та провели захід щодо ознайомлення та впровадження правил академічної доброчесності під час навчання для студентів 1 курсу навчання спеціальності 051 «Економіка», 075 «Маркетинг», 076 «Підприємництво та торгівля».
Під час лекції учасники ознайомилися з системою забезпечення принципів академічної доброчесності в Полтавській політехніці ( Кодексом академічної доброчесності та корпоративної культури Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», Положенням про запобігання та виявлення академічного плагіату в освітніх та наукових роботах у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»), розглянули ознаки академічного плагіату, порядок перевірки наукових робіт, види порушень академічної доброчесності, фундаментальні цінності, які є актуальними для здобувачів вищої освіти.
Просування освітніх програм у соціальних медіа
Сучасне суспільство має значні переваги в комунікаціях і відповідно можливості у просуванні своїх ідей та послуг.
Одним із важливих питань, що постають перед гарантами освітніх програм, є інформування стейкхолдерів та донесення інформації про здобутки, перемоги та перспективи розвитку освітніх програм.
Нещодавно кафедрою економіки, підприємництва та маркетингу проведено тренінг-воркшоп «Просування освітніх програм у соціальних медіа», присвячений особливостям та основним правилам формування стратегії просування освітніх програм та формування контент-плану для соціальних медіа.
Під час тренінгу учасники визначили підходи до формування стратегії комунікації та контенту, цільові аудиторії та особливості їх поведінки, правила написання постів для поширення в Facebook та Instagram, інструменти просування через Telegram та TikTok.
Організатори та учасники @https://www.facebook.com/feml.nupp @https://www.facebook.com/it.nupp впевнені, що даний захід став ще одним кроком на шляху вдосконалення якості комунікацій.
20.03.2024
20 березня 2024 р. стейкхолдер кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Полтавської політехніки – бізнес-аналітик відділу бізнес-аналізу ІТ проектів з виробництва ТОВ «КЕРНЕЛ ДІДЖИТАЛ» випускник Полтавської політехніки Андрій Пунтус прочитав гостьову лекцію для здобувачів першого (бакалаврського) рівня спеціальності 051 Економіка.
Тематика гостьової лекції «Основи програмування в офісних додатках» виступає складовою компонентною змісту навчальних дисциплін «Програмні оболонки та пакети» та «Мова програмування С++».
Під час лекції спікер розповів про основи мови програмування Visual Basic for Application (VBA) та особливості її застосування для розробки макросів в MS Word і MS Excel, а також засоби розробки макросів для пакетів OpenOffice.
Майбутні економісти поставили чимало конструктивних запитань лектору та отримали змістовні і кваліфіковані відповіді, які перетворили лекцію на цікаву професійно-орієнтовану дискусію.
Крім того, Андрій Пунтус поділився зі слухачами власним досвідом побудови професійної кар’єри, зазначивши важливість тих знань, які отримують студенти у рамках вивчення професійно-орієнтованих дисциплін, а також здатності до самоосвіти та самовдосконалення.
08.01.2024
Науковиця політехніки стала співавторкою підручника для майбутніх маркетологів
Науковиця кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Навчально-науковий інститут фінансів, економіки, управління та права Ксенія Чичуліна взяла участь у створенні доповненого видання підручника «Маркетинг: Cвітовий досвід та український вимір» для здобувачів вищої освіти.
У підручнику вперше розкривається модель та етапи становлення теорії і практики маркетингу в Україні, містяться матеріали, які використовуються у викладанні маркетингу в провідних університетах світу та України.
Студентки Полтавської політехніки в Австрії за програмою Erasmus+ активно долучаються до культурних заходів, розвивають світогляд та відвідали штаб-квартиру ООН у Відні
Студентки кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Полтавської політехніки Анастасія Архіпова та Надія Кубрак успішно навчаються за програмою академічної мобільності Erasmus+ в університеті прикладних наук FACHHOCHSCHULE BURGENLAND (Австрія). Наші студентки вже ділились враженнями від університетів, розповідали про організацію освітнього процесу в австрійських університетів, відзначали специфіку європейського освітнього простору, особливості комунікації, тощо (https://nupp.edu.ua/news/studentki-pochali-navchannya-erasmus-v-avstriyskomu-universiteti-prikladnikh-nauk-fh-burgenland.html). І все те що одразу по прибуттю, на перший погляд, було незнайомим (а іноді й незрозумілим), сьогодні вже стало звичним студентським життям, а саме навчання взагалі не викликає ніяких складнощів. Але програми академічної мобільності «Erasmus+» це не лише освіта у провідних закладах ЄС – це справжня можливість реально інтегруватися в суспільно-політичний та історико-культурний простір Європи! І саме про це наші студентки хочуть усім розповісти.
13 жовтня університет прикладних наук FACHHOCHSCHULE BURGENLAND святкував свій 30-річний ювілей. На урочистості запросили й наших студенток, Анастасію Архіпову та Надію Кубрак. Проходив захід у пишному і видовищному палаці-замку Естергазі (м. Айзенштадт), який було закладено ще наприкінці XIII ст., після чого було неодноразово перебудовано та змінено інтер’єри до данини часів. До того ж, у палаці тривалий час жив і працював всесвітньо відомий композитор Йозеф Гайдн. Гайдн був улюбленим композитором родини Естергазі, тут же вперше було виконано багато з його творів, та й взагалі його особистість є дуже популярною в Айзенштадті. Тож святковий захід, присвячений ювілею університету, відбувався саме в залі Гайдна! На офіційній частині керманичі міста та університету розповідали про освітні успіхи і досягнення. Настя і Надя також були присутні в залі серед інших почесних гостей, а після цього було святкування для усіх разом – і студентів, і викладачів! Наші дівчата побачили виступи місцевих гуртів і колективів, які репрезентували і традиційний фольклор, і сучасну музичну культуру. Ну й звичайно ж здійснили міні-екскурсію по палацу, щоб ознайомитись з культурно-історичною спадщиною Айзенштадту та землі Бургенланд. Як підсумували Настя і Надя: «сказати що ми були у захваті – все одно що нічого не сказати»!
Нещодавно дівчата разом з іншими студентами відвідали Відень. Метою таких відвідин, (в рамках розширення світогляду, набуття компетентностей з міжнародної співпраці а також розвитку софт-скілз) був візит до штаб-квартири ООН у Відні – UNO City. Віденський міжнародний центр (відомий як UNO City) є однією з чотирьох офіційних штаб-квартир ООН (разом із Нью-Йорком, Женевою та Найробі). Надя і Настя розповіли, що в середині заборонено фотографувати персонал чи охорону, заборонено аудіозапис та відеозйомку, оскільки тут співробітники різними способами працюють над просуванням миру, прав людини та сталого розвитку, забезпечують мирне використання ядерних технологій, космічного простору, прагнуть покласти край бідності, наркотикам, злочинності та тероризму. Тому такі суворі заходи цілком зрозумілі. Але взагалі там було доволі цікаво і корисно. Щодо ще однієї особливості, то хочеться відзначити що це міжнародна територія, тобто ви не перебуваєте на території жодної з країн, і також не діють податки – тож кава за 45 центів та інші подібні речі є приємним «бонусом»! Будівлі комплексу належать Австрії, при цьому існує закон, що у разі оренди більше 30 років, орендар може набути права власності. Тому пізнавальним є факт, що ООН щорічно сплачує Австрії один австрійський шилінг (7 центів), як символічну плату, бо остання не хоче втрачати право власності на цей комплекс.
А щодо вільного часу і дозвілля, Настя і Надя також проводять його корисно, цікаво і дуже пізнавально. Для цього потрібно зовсім небагато зусиль чи витрат, тут головне творчий підхід, старанність і прагнення здивувати усіх! Що мається на увазі? Будь ласка – практично постійний, смачний, веселий і компанійській «конкурс «Міжнародна вечеря»! Прийняти участь можуть усі бажаючі, «конкурсанти» готують страви своєї країни і пригощають інших. Ну і звичайно ж усі разом куштують і голосують за «переможця вечора»)!
Тож запрошуємо усіх долучатися до програм міжнародної академічної мобільності Еразмус +, щоб отримати передовий європейській освітній досвід разом із незабутніми враженнями!
Знання – це скарб, а вміння вчитися – ключ до нього!
Під таким гаслом в період з 23 жовтня по 30 жовтня 2023 року доцент кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Чичуліна Ксенія пройшла Міжнародне підвищення кваліфікації на тему: «АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ ТА ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТ ПРИ ПІДГОТОВЦІ НАУКОВИХ РОБІТ: ЗАРУБІЖНИЙ ТА ВІТЧИЗНЯНИЙ ДОСВІД», м. Люблін (Республіка Польща).
Організатором міжнародного підвищення кваліфікації (Вебінару) є Інститут Науково-дослідний Люблінського науково-технологічного парку та IESF Міжнародна фундація науковців та освітян. Безцінний досвід колег при підготовці наукових робіт буде обов’язково використано в подальшій ефективній науковій і міжнародній роботі. Дякуємо організаторам за надану можливість!
Практична підготовка студентів
Набуття практичних навичок студентами-маркетологами можливе різними шляхами, одним із найбільш дієвих з яких є проходження ними виробничого стажування у відділах маркетингу підприємств Полтавщини.
9 жовтня 2023 року студенти спеціальностей 075 «Маркетинг» та 076 «Підприємництво та торгівля», 051 «Економіка» під час чергового засідання наукової студії кафедри економіки, підприємництва та маркетингу заслухали звіт про виробниче стажування студентки спеціальності 075 «Маркетинг» Вікторії Ярмухамедової у відділі маркетингу ПП «Premier Socks» Презентація викликала жвавий інтерес слухічів: вони ставили багато питань щодо порядку та умов стажування. Крім цього, обговорили переваги стажування та перспективи розширення можливостей його проходження на підприємствах міста Полтава та області.
Проходження практики на виробництві є результатом багаторічної плідної співпраці університету з ПП «Premier Socks» та проведення спільного проєкту «Перший Полтавський чемпіонат бізнес-кейсів» від USAID "Економічна підтримка України", спеціальним партнером якого виступило підприємство.
Уповноважений з антикорупційної діяльності Полтавської політехніки розповів студентам про способи протидії корупції під час навчання
У Студентському хабі уповноважений з антикорупційної діяльності Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Дмитро Павлухін провів робочу зустріч з представниками студентських груп навчально-наукових інститутів та факультетів університету.
Студенти спеціальностей 075 «Маркетинг», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та 051 «Економіка» отримали вичерпну інформацію про види корупційних діянь, відповідальності за отримання чи надання неправомірної вигоди і способи протидії корупції, а також принципи академічної доброчесності:
З 9 по 14 жовтня 2023 року по всій Європі та світі, зокрема і в Україні відбуваються #ErasmusDays. Упродовж кількох насичених просвітницькими івентами та активностями днів Erasmus-спільнота ділиться історіями успіху і досягнутими результатами реалізації проєктів у сферах освіти, молоді та спорту.
У Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» традиційно відзначаються ErasmusDays-2023. Науковиці політехніки презентували освітні проєкти, присвячені інформаційній, екологічній, економічній безпеці та системам захисту інформації, обговорили стратегії розвитку особистості у цифровому освітньому просторі та поділилися ефективними практичними кейсами участі у програмах академічної мобільності Erasmus+.
Науковиці політехніки презентували освітні проєкти, присвячені інформаційній, екологічній, економічній безпеці та системам захисту інформації, обговорили стратегії розвитку особистості у цифровому освітньому просторі та поділилися ефективними практичними кейсами участі у програмах академічної мобільності Erasmus+.
Студенти спеціальності 075 "Маркетинг" активно долучилися до обговорення
Студенти 3 курсу спеціальності 051 "Економіка" провели навчальний день в Національному університеті "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка". Завідувач кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Марина Чижевська ознайомила майбутніх економістів із сучасними технологіями здобуття освіти в інноваційному просторі одного з найкращих закладів вищої освіти України. Полтавська політехніка під керівництвом ректора професора Володимира Онищенка надає широкі можливості для формування професійних компетентностей з багатьох спеціальностей. І студенти коледжу мали змогу долучитися до освітнього процесу у стінах Університету.
За сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, активну громадську позицію, патріотизм, вірність обраній справі в умовах війни та з нагоди Дня незалежності України Почесною грамотою Полтавської обласної військової адміністрації нагороджено кандидата економічних наук, доцента кафедри економіки підприємництва та маркетингу Хадарцева Олександра Валентиновича!
Щиро вітаємо з відзнакою!
Слава Україні!
22.09.2023
Вітаємо з Днем першокурсника-2023!
Натхнення, творчості, активності і оптимізму!
Разом до перемоги!
01.09.2023
Вітаємо першокурсників у великій родині Полтавської політехніки!
26.08.2023
Вітаємо з Днем народження фахівця кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Щур-Дунець Ольгу Омелянівну! Бажаємо здоров’я, оптимізму, гармонії, кохання, радості в кожному дні! Нехай буде здорова та щаслива ваша родина!
Мирного неба і якнайскорішої Перемоги!
25.08.2023
Вітаємо з Днем народження доцентку кафедри економіки, підприємництва та маркетингу к.е.н., доц. Міняйленко Інну Валентинівну! Бажаємо здоров'я, стійкості, мужності, бадьорості духу! Нехай поряд з Вами завжди будуть найдорожчі люди, вірні та надійні друзі Щастя, любові та добра Вашому дому!
Разом до Перемоги!
25.08.2023
Відкрито набір до аспірантури: запрошуємо на навчання для здобуття наукового ступеня доктора філософії (PhD) на денну й заочну форми підготовки за 10 спеціальностями.
Підготовка ведеться як за кошти державного бюджету, так і за кошти фізичних/юридичних осіб.
Дедлайн прийому документів для вступу до аспірантури:
- за кошти державного бюджету – до 30 серпня 2023 року;
- за кошти фізичних/юридичних осіб – до 25 листопада 2023 року.
Подробиці: https://nupp.edu.ua/.../politekhnika-zaproshue-na...
22.08.2023
Учасники довгострокової програми академічної мобільності розповіли про особливості навчання у Гренландії
До Полтавської політехніки повернулися перші українці-учасники програми академічної мобільності Erasmus+ в Ilisimatusarfik : викладач ННІ фінансів, економіки, управління та права Володимир Биба та студентки – Валерія Шуляк і Валентина Лугова.
Представники Полтавської політехніки поділилися незабутніми враженнями:
- скільки триває пара в Гренландії
- чому на іспити у політехніці доводилось вставати о 3-й ночі
- чи смакує сало кита
та багато іншого цікавого:
https://nupp.edu.ua/.../uchasniki-programi-akademichnoi...
10.08.2023
Група STARLIGHT MEDIA запрошує до співпраці випускника(цю) університету, який(ка) хотів би бути залученим до проєктів провідних телеканалів України (ICTV, Новий канал, СТБ) у ролі Менеджера(ки) по роботі з грантами.
Досвід роботи не обов'язковий, бажання і готовність вчитися - must have!
Від успішного кандидата очікуємо:
рівень англійської мови не нижче upper Intermediate
уміння налагоджувати контакт та підтримувати ефективну комунікацію
високий рівень самоорганізації та особистої мотивації досягати результатів
Ми доручимо:
підготовку грантових заявок
моніторинг тендерів, пошук грантових проєктів
координацію роботи залучених підрозділів у процесі підготовки грантової заявки
організацію зустрічей з потенційними партнерами, забезпечення комунікації зі стейкхолдерами проєктів
Детальніше про вакансію
https://robota.ua/company104143/vacancy9601510
Якщо цікаво, відправляй резюме на пошту Kotyk.i@slm.ua
09.08.2023
Вітаємо молодих, талановитих студентів із зарахуванням на навчання за кошти державного бюджету до Полтавської політехніки!
Загалом у Полтавській політехніці на бюджетну форму навчання зараховано понад 550 студентів першого курсу бакалаврату, які отримали рекомендацію до зарахування завдяки своїм високим результатам на НМТ. До них ще приєднається чимала кількість студентів-пільговиків. Таким чином наш університет виконує державне замовлення у підготовці кваліфікованих кадрів і виступає найбільшим провайдером державної підтримки студентів у Полтавській області. Ця чудова молодь з високими балами НМТ підтвердила свої рішучі наміри навчатись у Полтавській політехніці!
Переважна більшість – випускники полтавських шкіл і ліцеїв (№2, №3, № 6, №9, № 19, №38, №40). Вони дуже усвідомлено і відповідально підійшли до вибору професії.
Випускниця Полтавського наукового ліцею №3 з високими балами з НМТ Вероніка Таран говорить, що роки наполегливого і старанного навчання дають результат. А де навчатись вирішила ще давно, бо вважає Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» найкращим університетом! Тепер вона студентка спеціальності «Комп’ютерні науки» Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та робототехніки Полтавської політехніки. Валерія Гвозденко обрала спеціальність "Економіка (Економічна кібернетика та аналітична економіка)", Марта Желавська – "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація", Дмитро Гетало – "Нафтогазова інженерія та технології", Софія Третяк – "Екологія", Надія Сусла, випускниця Полтавського медколеджу – "Терапія та реабілітація", Владислав Лотош, пауерліфтер з Семенівщини – "Фізична культура і спорт", Альона Плаксіна – "Будівництво та цивільна інженерія", а Тімур Півнєв, Аліна Мисик і Вероніка Таран обрали "Комп’ютерні науки".
До зустрічі на посвяті!
08.08.2023
Вступ до магістратури: у політехніці триває додаткова сесія Єдиного фахового вступного випробування
Політехніка – єдиний у Полтавській області пункт для складання ЄФВВ.
До 11 серпня у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» триває додаткова сесія для складання вступниками до магістратури Єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ):
https://nupp.edu.ua/.../u-politekhnitsi-trivae-dodatkova...
У Полтавській політехніці ліцензовано майже 2000 місць для навчання на магістратурі. Можна поєднувати навчання за кількома спеціальностями!
За 10-ма спеціальностями можна вступити на навчання без жодних іспитів – потрібна лише заява і мотиваційний лист:
https://www.youtube.com/watch?v=Q9OyWf6Qt40
04.08.2023
Інформація для вступників 2023
Вступай до Полтавської політехніки!
Кафедра економіки, підприємництва та маркетингу НУ "Полтавська політехніка"
Освітня програма «Економічна кібернетика та аналітична економіка»
https://nupp.edu.ua/page/os-051-ekae-b.html
Освітня програма «Маркетинг»
https://nupp.edu.ua/page/os-075-m-b.html
Освітня програма «Економіка бізнесу»
Спеціальність
076 Підприємництво та торгівля
https://nupp.edu.ua/page/os-076-eb-b.html
29.07.2023
Alma mater радо зустрічала своїх випускників - економічний факультет 1998 р.
28.07.2023
Хочеш стати справжнім гуру в Excel? Тоді PwC Excel Yoda Day точно для тебе!
Експерти з багаторічним досвідом вже готові ділитися своїми безцінними знаннями з тобою і навчити використовувати Excel на повну.
Що буде?
Офіс-тур та презентація можливостей у PwC Lviv SDC та Competency Center
Теоретично-практична частина від провідних аудиторів нашого офісу, де ти дізнаєшся багато таємниць та лайфхаків з використання Excel
Ланч та нетворкінг
Цікаві ігри та айсбрейкер
Вирішення практичного аудиторського кейсу
Можливість отримати запрошення на співбесіду за результатами кейсу
Коли? 3 серпня, 10:00 - 18:00
Де? м. Львів, вул. Шевченка, 111а
Скільки? безкоштовно
Як потрапити? Реєструйся за цим посиланням: https://bit.ly/44CL7ZF
та чекай, поки з тобою зв’яжуться.
Excel Yoda Day - це твоя можливість познайомитись з крутими професіоналами вживу та отримати можливість долучитися до нашої команди!
Форма закривається вже 1 серпня о 15:00!
26.07.2023
Цікавишся аналітикою? А знаєш як вона застосовується у найбільшій мережі АЗК України?
OKKO запрошує тебе на свої перші безкоштовні онлайн-вебінари!
8 і 10 серпня ми розкажемо, як аналітика створює революцію в бізнесі та розкриємо таємниці успішних аналітичних проєктів. Відкрий для себе унікальні методи та стратегії, які перетворюють дані на справжні досягнення!
На OKKO INSIGHTS ти дізнаєшся:
про інсайдерські кейси OKKO;
з якими задачами працюють аналітики маркетингового департаменту;
те, що ОККО – це не лише АЗК, кава та хот-доги;
про найсучасніші технології та тренди в аналітиці;
які задачі розв’язують кандидати на співбесіді в ОККО.
Реєстрація вже розпочалася! Не втрачай можливості та приєднуйтеся до OKKO INSIGHTS за посиланням: https://stud-point.com/okko-open-day/
25.07.2023
Шановний абітурієнт 2023 року !
Хочеш бути 100% працевлаштованим на ринку праці?
Тоді обирай:
спеціальність 051 "Економіка" освітня програма "Економічна кібернетика та аналітична економіка"
https://nupp.edu.ua/page/os-051-ekae-b.html
спеціальність 075 «Маркетинг»
спеціальність 076 «Підприємництво та торгівлі» освітня програма «Економіка бізнесу»
у Національному університеті "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка"!!!
25.07.2023
Учасниці програми академічної мобільності Erasmus+ в Латвії поділилися враженнями від навчання в провідному університеті-партнері
П’ять студенток ННІ фінансів, економіки, управління та права Полтавської політехніки успішно пройшли навчання впродовж весняного семестру за програмою кредитної академічної мобільності Erasmus+ в Інституті Транспорту та Телекомунікацій в місті Рига (Латвія).
Майбутні фахівці поділилися отриманими враженнями від навчання в європейському університеті:
https://nupp.edu.ua/.../uchasnitsi-programi-erasmus-v...
24.072023
Вітаємо з Днем народження доцентку кафедри економіки, підприємництва та маркетингу к.е.н., доц. Жовнір Наталію Миколаївну! Бажаємо здоров'я, стійкості, мужності, бадьорості духу! Нехай поряд з Вами завжди будуть найдорожчі люди, вірні та надійні друзі. Щастя, любові та добра Вашому дому!
Разом до Перемоги!
21.07.2023
Запрошуємо на Tech Summer Bootcamp for Teachers 2023!
Це – серія воркшопів від експертів SoftServe за підтримки МОН України, а також:
корисні знання і нові знайомства;
сертифікат про підвищення кваліфікації
Для кого? Для сучасних викладачів і методистів, які прагнуть актуалізувати свої навчальні курси для студентів.
Розклад воркшопів:
27.07 | Наука, як суперсила інженера: приклад квантового програмування
3.08 | Кібербезбека в освіті: акредитація, виклики й інновації
10.08 | Активне залучення студентів до навчання online: виклики й рішення
17.08 | The Game Changer: Generative AI in Data Management
23.08 | Project Management: Deep Dive Online
27.07–23.08 (щочетверга), 16:00-17:00
Онлайн
Мова: українська
Участь безкоштовна, реєстрація обов’язкова: https://hubs.ly/Q01XhdK30
Взяти участь можна в усьому курсі або в окремому воркшопі. Однак сертифікат ви зможете отримати лише пройшовши весь курс.
Продовжуймо навчатися й розвивати освіту разом!
20.07.2023
ДП "Укрдорінвест" запрошує фахівців у сфері міжнародних закупівель за стандартами Європейського банку реконструкції та розвитку, Європейського інвестиціного банку тощо.
Державне підприємство "Українські дорожні інвестиції" здійснює супровід та організацію інвестиційних проєктів відновлення та розвитку інфраструктури України.
Долучайся до команди групи управління проєктами відновлення! Прямо зараз триває набір на стажування у відділі супроводу міжнародних закупівель з можливістю подальшого працевлаштування.
Що потрібно від тебе:
— диплом бакалавра або магістра за спеціальністю право, економіка, міжнародні відносини, менеджмент;
— володіння англійською на рівні B1+.
Надсилай своє резюме до 24 липня на e-mail: pmurestorationwork@gmail.com
19.07.2023
У Полтавській політехніці відкрили комп’ютерний навчальний центр Apple «IT Finance» оснащений 10-ма потужними моноблоків iMAC Apple та ноутбуком Apple Mac.
Інвестиції у високотехнологічний розвиток політехніки зробили нафтогазові, сервісні компанії: ТОВ «Везерфорд Україна» — керівник Олександр Тертиченко, випускник університету, а нині член Наглядової ради Полтавської політехніки та ТОВ «Геосинтез Інженірінг» — керівник Іван Полетучій, випускник університету. член Наглядової ради університету.
15.07.2023
Вручення дипломів бакалаврів випускникам Полтавської політехніки
15.07.2023
Самоврядування Полтавської політехніки взяло онлайн-участь у засіданні Спілки ректорів закладів вищої освіти України, яке відбулося 13 липня на базі Київського Державного торговельно-економічного університету.
Як результат - була підписана спільна Декларація «Про співпрацю заради досягнення Перемоги та Миру, європейської інтеграції та післявоєнної відбудови України» між головою ГО «Спілка ректорів ЗВО України» Петром Куліковим та керівниками студентських організацій ЗВО України!
У Декларації визначено, що інтереси студентства буде представляти постійно оновлювана рада студентського самоврядування з кількох керівників органів університетів. Щомісячно Громадська організація «Спілка ректорів закладів вищої освіти України» буде проводити консультації з керівниками студентського самоврядування, щоквартально проводити спільні зустрічі для обговорення проблем, вироблення спільних кроків у розбудові Держави.
Разом до Перемоги!
07.07.2023
Вітаємо з Днем народження доцента кафедри економіки, підприємництва та маркетингу, к.е.н., доц. Кобця Сергія Петровича! Бажаємо здоров’я Вам і Вашим рідним! Успіху, вдачі, рясних дарунків долі, здійснення мрій і щастя на кожен день. Нехай кожен світанок буде мирним, кожен день приносить лише добрі новини!
06.07.2023
Запрошуємо викладачів на безоплатне навчання.
«Створення та розвиток ІТ-продуктів» – це перший всеукраїнський освітній курс, який розробили IT-компанія Genesis, ГО «Освітня фундація продуктового IT» та студія онлайн-освіти EdEra спільно із Мінцифри та МОН.
Подавайте заявку, щоб перейняти освітні практики, отримати всі необхідні матеріали та інтегрувати курс у навчальний процес.
Дізнавайтеся більше за посиланням: https://forms.gle/TeQW5RRXVV3ZVmXF9
05.07.2023
Нехай щастить вам у житті, шановні випускники!
Нових досягнень і Перемо!
04.07.2023
Вітаємо з Днем народження доцентку кафедри економіки, підприємництва та маркетингу к.е.н., доц. Шевченко Олену Миколаївну.
Бажаємо здоров'я, стійкості, мужності, бадьорості духу! Нехай поряд з Вами завжди будуть найдорожчі люди, вірні та надійні друзі. Щастя, любові та добра Вашому дому!
Разом до Перемог!
26.06.2023
Учасниці команди Полтавської політехніки «Pumped almightys» - переможиці Першого Полтавського чемпіонату бізнес-кейсів студентки 2 курсу спеціальності "Підприємництво і торгівля" Богдана Курило та Аліна Яковлєва отримали свої винагороди.
Дівчата щойно повернулися з навчання за програмою Еразмус+ в Університеті Альба Юлія (Румунія) , де склали всі іспити на відмінно!
Щиро вітаємо! Студенти Полтавської політехніки – найкращі!
23.06.2023
Вітаємо випускників бакалаврів-підприємців з успішним захистом!
Нових звершень та досягнень!
Разом до Перемоги
23.06.2023
Вітаємо бакалаврів-маркетологів з успішним захистом!
Бажаємо нових досягнень і легкого вступу до магістратури!
22.06.2023
Вітаємо з Днем народження доцентку кафедри економіки, підприємництва та маркетингу, к.е.н. Кузьменко Олександру Костянтинівну !
Бажаємо здоров’я Вам і Вашим рідним! Успіху, вдачі, рясних дарунків долі, здійснення мрій і щастя на кожен день. Нехай кожен світанок буде мирним, кожен день приносить лише добрі новини!
21.06.2023
Вітаємо кібернетиків з відмінним захистом!
Успіхів, нових здобутків і нових досягнень! Разом до Перемоги!
19.06.2023
Полтавська політехніка – територія успішних та професійно вмотивованих молодих людей: спільно зі стратегічними партнерами привітали переможців та призерів Першого Полтавського чемпіонату бізнес-кейсів від ТМ Premier Socks.
До розробки презентацій та бізнес-кейсів долучилося близько 60 студентів Полтавської політехніки та Полтавського фахового коледжу нафти і газу, у фінал вийшли три команди та одна учасниця, яка впоралася з усіма поставленими завданнями на «відмінно».
Спільно з заступницею директора з маркетингу компанії Premier Socks Оленою Бабенко привітали переможців та вручили приємні подарунки від партнерів. Призери кейс-чемпіонату – команда «ПроКачка» (студентки 2 курсу спеціальності «Маркетинг» Поліна Клімашенко, Надія Кубрак), команда Полтавського фахового коледжу нафти і газу, яка працювала під керівництвом викладачки Ольги Сидоріної та команда Полтавської політехніки «Pumped almightys» у складі Віктора Хурси, Богдани Курило та Аліни Яковлєвої отримали сертифікати та брендовану продукцію від компанії, а переможниця – студентка першого курсу спеціальності «Маркетинг» Вікторія Ярмухаметова матиме унікальну можливість пройти стажування у відділі маркетингу компанії-партнера.
З особливим задоволенням передав подяку директору компанії Олегу Хардіну, якою відзначив всебічне сприяння команди компанії нашим спільним науково-освітнім та професійним івентам.
Щиро вдячний студентам за їхню активність та цілеспрямованість, величезний креативний та інтелектуальний потенціал та колосальне бажання поділитися власними знаннями! Студенти Полтавської політехніки – найкращі, так тримати!
Окрема подяка науково-педагогічним працівникам Полтавської політехніки за те, що допомагаєте молоді повірити в себе, відкриваєте перед майбутніми фахівцями широкі можливості, вчите їх ще з університетської аудиторії ставати успішними!
19.06.2023
Навчальний візит «Впровадження європейської практики «Циркулярної економіки» на переробних підприємствах Полтавщини»
5 червня 2023 року здобувачі першого та другого рівня вищої освіти спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» з командою Проєкту Чичуліною Ксенією та Міняйленко Інною ознайомилися з діяльністю полігону для сортування вторинної сировини Полтавського КАТП-1628.
Під час візиту, директор підприємства Баберський В.В. наголосив на важливості змінити звички людей, аби ініціативи працювати ефективно, важливо розуміти її кінцеві цілі і впевнитися в тому, що сміття справді потрапить на переробку. Директор зауважив, що не кожен споживач усвідомлює, що саме він є щоденним джерелом продукування побутового сміття, і саме він здатен вирішити цю проблему.
Отже, здобувачі вищої освіти під час візиту ознайомились у елементами циркулярної економіки та із сутністю «Цілей Сталого Розвитку 12», що забезпечує перехід до раціональних моделей споживання та виробництва.
Висловлюємо подяку Баберському В.В. за інформативну екскурсію підприємством!
16.06.2023
Головне управління ДПС у Полтавській області пропонує успішне працевлаштування для випускників фінансово – економічних спеціальностей університету
Майбутні випускники Навчально – наукового інституту фінансів, економіки, управління та права Полтавської політехніки провели робочу зустріч з керівником служби управління персоналом Головного управління Державної податкової служби у Полтавській області Володимиром Литвиненком.
Фахівець відзначив високий рівень підготовки майбутніх професіоналів та запросив молодих людей стати частиною кваліфікованої інноваційної команди Державної податкової служби:
https://nupp.edu.ua/.../golovne-upravlinnya-dps-proponue...
15.06.2023
8-10 червня 2023 року команда Жан Моністів Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" доценти кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Чичуліна Ксенія та Міняйленко Інна прийняли участь у Міжнародній Літній Школі “Європейські зелені виміри: виклики для України”/“European Green Dimensions: Challenges for Ukraine”, яка відбувається в рамках проєкту Програми Європейського Союзу ЕРАЗМУС+ Жан Моне 101081525-JMEUGD- ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH. Захід пройшов з девізом: "Корисний досвід та професійне зростання"! Учасники літньої школи обговорили важливі питання водних ресурсів та зміни клімату, сучасні тенденції декарбонізації та екомодернізації енергетики, зелена хімія та біорізноманіття. Дякуємо організаторам за надану можливість!
14.06.2023
14 червня — Міжнародний день блогера. Неофіційне свято, яке у 2004 році започаткували 500 блогерів з понад 40 країн світу Першим блогером вважається один з творців Всесвітнього павутиння Тім Бернерс-Лі, який з 1992 року публікував дописи на своїй інтернет-сторінці.
14.06.2023
Полтавська політехніка увійшла до ТОП -50 кращих університетів України за рейтингом «ТОП – 200 Україна 2023»
За даними сімнадцятого щорічного академічного рейтингу закладів вищої освіти України «TOП -200 Україна 2023» Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» покращив свої позиції на 8 рейтингових сходинок, посівши 46 місце серед українських університетів.
Третій рік поспіль Полтавська політехніка стає лідером серед закладів вищої освіти міста Полтави у сімнадцятому академічному рейтингу «TOП -200 Україна 2023»:
https://nupp.edu.ua/.../poltavska-politekhnika-uviyshla...
13.06. 2023
Вітаємо з Днем народження професора кафедри економіки, підприємництва та маркетингу д.е.н., проф. Дубіщева Віктора Петровича. Бажаємо здоров'я, стійкості, мужності, бадьорості духу! Нехай поряд з Вами завжди будуть найдорожчі люди, вірні та надійні друзі. Щастя, любові та добра Вашому дому!
Разом до Перемоги
11.06.2023
БЕЗОПЛАТНИЙ 6-ДЕННИЙ ІНТЕНСИВ З ЕЛЕКТРОННОЇ КОМЕРЦІЇ ВІД МІЖНАРОДНИХ ЕКСПЕРТІВ
Проєкт підтримується ЄБРР та співфінансується Європейським Союзом.
Участь у заході безкоштовна.
Дати: 20-21-22 червня та 04-05-06 липня 2023. Час: 14:00-17:00. Платформа: ZOOM
Навчання проводитиметься англійською мовою.
ЩО ВИ ДІЗНАЄТЕСЯ НА КУРСІ?
- ОСНОВИ ГЛОБАЛЬНИХ МАРКЕТПЛЕЙСІВ
- АНАЛІЗ РИНКУ, КОНКУРЕНТІВ ТА ФІНАНСОВИЙ АНАЛІЗ
- ОСОБЛИВОСТІ ОПОДАТКУВАННЯ
- СИСТЕМИ ОНЛАЙН-ПЛАТЕЖІВ
- РЕЄСТРАЦІЯ КОМПАНІЇ ЗА КОРДОНОМ
- РОБОТА З ТОВАРАМИ ТА КОНТЕНТОМ
Детальніше про тренінг за посиланням https://lentaenterprise.com/lp/
Реєстрація: щоб взяти участь у тренінгу, будь ласка, зареєструйтеся за цим посиланням: https://lentaenterprise.typeform.com/LENTA-EBRD
Зареєстровані учасники отримають автоматичну відповідь із деталями підключення Zoom.
Кінцевий термін реєстрації: 19 червня 2023 року
Щоб отримати відповіді на додаткові запитання, надішліть електронний лист з темою «E-commerce for SMEs» на knowhowukraine@ebrd.com або зателефонуйте нам за номером +380 97 840 53 70.
02.06.2023
Студенти кафедри вивчають найкращі практики сучасного бізнесу
Триває систематична взаємодія кафедри економіки, підприємництва та маркетингу зі стейкхолдерами Полтавської політехніки. Протягом кінця травня – початку червня, було проведено ряд професійних зустрічей в ІТ-компанії Digicode, де студенти мали змогу поспілкуватись з Ігорем ШЕЙКО (Customer Success Executive компанії) та Анною ЛЕВІК (People Partner компанії).
DIGICODE – потужна і успішна ІТ-компанія, що починала бізнес в Полтаві, а наразі є міжнародною і має свої представництва (окрім Полтави та Києва) в США, Коста-Риці та Словаччині. Компанія здійснює широкий спектр ІТ робіт і послуг (від розробки до інтеграції та супроводу), а також пропонує цифрові рішення практично для усіх сфер бізнесу: для виробництва, нерухомості, логістики, комерції, в фінансах, на транспорті, в харчуванні, туризмі, фармацевтиці, тощо. Достатньо сказати, що в портфоліо клієнтів та постійних партнерів DIGICODE є такі «акули капіталу» як: Microsoft, Google, Daimler, Bosch, BlaBlaCar, Cisco, Domino’s та багато інших всесвітньо відомих брендів!
Ключові теми зустрічей:
Як виглядає сучасне бізнес-середовище в умовах цифровізації?
Яким воно буде в майбутньому?
Які потрібні скілли і компетентності щоб бути конкурентоздатним, успішним та затребуваним?
Студенти освітніх програм «Економіка бізнесу», «Маркетинг», «Економічна кібернетика та аналітична економіка» прослухали цікаві науково-професійні лекції щодо драйверів цивілізаційної трансформації, сучасних загроз і викликів штучного інтелекту, подальших векторів розвитку суспільства, яку провів Ігор ШЕЙКО. Таким чином, разом зі здобувачами вищої освіти було відзначено, що все це впливає на зміну економічного середовища. На основі цього були наведені вимоги до майбутніх фахівців, їх фахової підготовки щодо формувати та розвивати компетентностій, які безпосередньо пов’язані з фахом («hard skills»), так і ті, які можуть знадобитися в будь-якій галузі («soft skills»).
Анна ЛЕВІК продемонструвала як реалізуються на практиці: організація роботи персоналу компанії; професійне кар’єрне зростання та особистісний розвиток; технологічний процес, взаємодія між підрозділами та клієнтами; соціальна відповідальність бізнесу, волонтерство і підтримка захисників України, а також інші аспекти діяльності компанії. А ще студенти переконались:
- щоб бути успішним – люби свою професію і працюй на результат;
- справжній професіонал – досконало знає свою справу і «не економить» на якості;
- навчання впродовж життя – норма сьогодення і без цього професійна кар’єра зупиняється;
- англійська (та й в цілому іноземні) – одна із робочих мов будь якої успішної компанії, це просто «must have»!
Дякуємо Ігорю Шейко, Анні Левік та компанії DIGICODE за плідну співпрацю і рекомендуємо усім – вчиться на найкращих практиках сучасного бізнесу!
31.05.2023
31 травня 2023 року відбулася онлайн – зустріч із фахівцем у сфері корпоративного навчання та розвитку Компанії Dev.Pro (м.Київ) Писарєвою (Грибовою) Анастасією, однією з кращих випускниць 2018 року спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.
Будь-яка компанія активно підтримує професійний та особистісний розвиток співробітників. Саме тому для професійної реалізації магістрантам неабияк важливо розвивати їх soft skills. Рада коучів Forbes також вважає soft skills значущими та зазначає, що цим навичкам неможливо навчити, є тільки бажання навчитися та набути їх через власний досвід: опанувати конструктивне спілкування — через власний досвід непростих робочих ситуацій; вміти слухати — пройшовши безліч робочих зустрічей, де активне слухання було вкрай необхідним; мати змогу вести складні переговори — після кількох десятків непростих діалогів щодо порозуміння в різних проєктах. Всі професійні навички буде зведено нанівець, якщо ти не здатен працювати в команді.
У рамках вивчення навчальної дисципліни «Бізнес-діагностика» було розглянуто окремі питання теми «Діагностика корпоративної культури». Бізнес-тренерка Писарєва Анастасія провела тренінг «Особливості розвитку та навчання дорослих» для здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля», 075 «Маркетинг» і 051 «Економіка» у дистанційному форматі. Мета тренінгового заняття – розвивати навички ефективного спілкування, критичного мислення, активізувати креативні здібності та механізми самопізнання й самовираження. Саме тому особлива увага під час занять була зосереджена на формуванні в магістрантів комунікативних навичок, уміння керувати часом, навичок роботи в команді, гнучкості та адаптивності, лідерських та особистих якостей, без яких дуже складно уявити майбутнього конкурентоспроможного фахівця.
Під час заняття панувала позитивна атмосфера та висока активність магістрантів! Анастасія побажала здобувачам постійно вдосконалюватися та не зупинятися на досягнутому!
23.05.2023
Підвищення кваліфікації викладачів кафедри
Якісна освіта – один із найпотужніших перевірених засобів сталого розвитку. Україна підтримала Резолюцію Генеральної Асамблеї ООН «Перетворення нашого світу: Порядок денний в області сталого розвитку на період до 2030 року», реалізуючи Ціль 4: «Забезпечити всеохоплюючу та справедливу якісну освіту, заохочувати можливості навчання протягом усього життя для всіх». Один із кроків на шляху до цієї мети –постійне підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників.
З 27 березня 2023 року по 5 травня 2023 року пройшли підвищення кваліфікації к.е.н., доцент кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Міняйленко І.В., доцент кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Скрильник А.С. та к.т.н., доцент кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Васюта В.Б. на ТОВ «Полтавська філія Метал Холдінг Трейд» з метою здобуття практичного досвіду щодо питань підприємництва, маркетингу та торгівлі.
У результаті проходження стажування на ТОВ «Полтавська філія Метал Холдінг Трейд» викладачі кафедри економіки, підприємництва та маркетингу ознайомилися із організаційною структурою, фінансовою та статистичною звітністю, установчими документами товариства, з особливостями формування товарного асортименту підприємства, практичними аспектами оцінювання конкурентного позиціонування товариства, принципами планування йогогосподарської діяльності. Отримані знання будуть використані при викладанні навчальних дисциплін, керівництві кваліфікаційними роботами бакалаврів та магістрів.
22 травня 2023 року Скрильник А.С., Міняйленко І.В. та Васюта В.Б. відвідали ТОВ «Метал Холдінг Трейд» та обговорили звіти про підвищення кваліфікації з директором ТОВ « Полтавська філія Метал Холдінг Трейд» Товстун В.В. У результаті обговорення було рекомендовано використовувати отримані знання та навички в освітньому процесі підготовки здобувачів спеціальностей 076 Підприємництво та торгівля, 075 Маркетинг і 051 Економіка першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти, для набуття ними професійних компетенцій.
18.05.2023
Виробнича екскурсія на ТОВ «Метал Холдінг Трейд»
Стало доброю традицією кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» теоретичне навчання поєднувати із практичною складовою.
17 травня 2023 року здобувачі спеціальностей 076 Підприємництво та торгівля та 075 Маркетинг першого та другого рівнів вищої освіти разом з гарантами освітньо-професійних програм «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» к.е.н., доцентом кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Міняйленко І.В., «Економіка бізнесу» к.е.н., доцентом кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Хадарцевим О.В., «Маркетинг» к.е.н., доцентом кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Скрильником А.С. та к.т.н., доцентом кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Васютою В.Б. відвідали ТОВ «Метал Холдінг Трейд». Директор ТОВ «Метал Холдінг Трейд» Товстун В.В. відзначив, що компанія працює на ринку металопрокату більше 25 років і займає лідерські позиції у сфері послуг з після продажної підготовки, реалізації та доставки металопрокату.
Випускниця спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність 2021 року Сіора Р.В., яка працює у товаристві менеджером з продажу, ознайомила здобувачів з основами товарознавства, особливостями діагностування конкурентного середовища, конкурентоспроможності продукції для формування товарного асортименту.
ТОВ «Метал Холдінг Трейд» є одним із основних стейкхолдерів кафедри економіки, підприємництва та маркетингу. Завдяки успішній співпраці бізнесу та освіти маємо синергетичний ефект. Отримані практичні кейси дозволять нашим випускникам стати конкурентоспроможними фахівцями на ринку праці.
15.05.2023
Виробнича екскурсія здобувачі спеціальностей 076 Підприємництво та торгівля та 075 Маркетинг першого та другого рівнів вищої освіти на КАТП 1628
В умовах інтеграції України до світового освітнього простору кожний заклад вищої освіти повинен надавати високоякісні послуги у сфері вищої освіти. Співпраця освіти і бізнесу посилює практичну складову освітньої діяльності. Сучасний ринок праці потребує не тільки глибоких теоретичних знань, а й здатності застосовувати їх у нестандартних виробничих умовах, що особливо актуально при підготовці майбутніх конкурентоспроможних фахівців.
15 травня 2023 року здобувачі спеціальностей 076 Підприємництво та торгівля та 075 Маркетинг першого та другого рівнів вищої освіти разом з гарантами освітньо-професійних програм «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» к.е.н., доцентом кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Міняйленко І.В., «Економіка бізнесу» к.е.н., доцентом кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Хадарцевим О.В., «Маркетинг» к.е.н., доцентом кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Скрильником А.С. та к.т.н., доцентом кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Васютою В.Б. відвідали Полтавське комунальне автотранспортне підприємство 1628. Адже сьогодні важко уявити наше життя без стабільної роботи багатофункціональних служб житлово-комунального господарства, міського електротранспорту, підприємств комунального та побутового обслуговування.
Директор підприємства Баберський В.В. ознайомив з особливостями функціонування Полтавського комунального автотранспортного підприємства 1628 , яке надає повний спектр послуг із санітарної очистки населеного пункту - від регулярного збирання до знешкодження рідких та твердих побутових і великогабаритних відходів від усіх споживачів обласного центру та роботою всіх структурних підрозділів.
КАТП 1628 є базою практики для здобувачів спеціальностей 076 Підприємництво та торгівля та 075 Маркетинг першого та другого рівнів вищої освіти.
Керівництво КАТП 1628 надає можливості щодо подальшого працевлаштування нашим випускникам.
Виробнича екскурсія була цікавою та змістовною й дозволила здобувачам отримати практичні вміння щодо організації ефективної діяльності комунального підприємства.
09.05.2023
Учасниці програми академічної мобільності вивчають роботу європейського бізнесу.
Міжнародна академічна мобільність – важлива складова у формуванні індивідуальної освітньої траєкторії студента.
Полтавська політехніка всебічно сприяє і заохочує своїх студентів до міжнародної академічної мобільності, де є можливість здобути компетентності світового рівня та ґрунтовно розширити світогляд.
Студентки кафедри економіки, підприємництва та маркетингу спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» Богдана Курило (гр. 201-ЕП), Аліна Яковлєва (гр. 201-ЕП), Ірина Гасан (гр 101-ЕП) разом з іншими студентами Полтавської політехніки, протягом весняного семестру 2022-2023 н.р. успішно навчаються за програмою Еразмус+ в Університеті Альба Юлія, Румунія
В рамках вивчення дисципліни «European Economy» вони відвідали виробниче підприємство – фабрику «Фенікс» компанії Solina Group, що має виробничі підрозділи по всьому світу, спеціалізується на продуктах харчування і є постачальником для багатьох відомих брендів, зокрема спецій для Макдональдса.
Під час екскурсії студентки ознайомились з організацією і управлінням виробничим процесом, особливостями HR, матеріально-технічним забезпеченням, організацією збуту і постачання продукції контрагентам, специфікою ринкової взаємодії, поспілкувались з фахівцями підприємства щодо аспектів здійснення різних бізнес-операцій!
08.05.2023
Демонстраційний тест ЄВІ-2023
ВСТУПНІ ДО МАГІСТРАТУРИ з 8-го по 31-ше травня.
Реєстрацію здійснюють приймальні комісії!
https://nupp.edu.ua/.../u-politekhnitsi-startue...
Тест доступний на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
Переходьте за посиланням та вивчайте деталі:
Цьогоріч для вступу на переважну більшість магістерських програм потрібні результати єдиного вступного іспиту (ЄВІ).
Він міститиме:
30 завдань з іноземної мови (англійська, німецька, французька або іспанська на вибір вступника);
33 завдання з тесту загальної навчальної компетентності (ТЗНК).
Бажаємо успіхів при складанні тесту та побачимося в Національний університет "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" #магістратура
08.05.2023
БЕЗКОШТОВНО: Посібник Diggity Marketing Evergreen Onsite SEO (The Diggity Marketing Evergreen Onsite SEO Guide)
Посібник містить понад 30 сторінок досліджень SEO на місці за останні 4 роки, включаючи все, починаючи від силосування й закінчуючи схемами.
https://diggitymarketing.com/onsite-seo-guide...
08.05.2023
Вітаємо магістранта спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» Кравченко Остапа із І місцем у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Управління проєктами і програмами».
Другий (магістерський) рівень вищої освіти відповідає сьомому кваліфікаційному рівню Національної рамки кваліфікацій і передбачає здобуття студентами поглиблених теоретичних та практичних знань, умінь, навичок за обраною спеціальністю, компетентностей, достатніх для ефективного виконання завдань інноваційного характеру відповідного рівня професійної діяльності. Тому разом з керівником к.е.н., доцентом кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Міняйленко І.В. було обрано тему наукового дослідження «Формування портфеля інноваційних проєктів на підприємстві», метою якого є застосування методології PMBoK (Project Management Body of Knowledge) для розробки проєктів з впровадження економічно та соціально доцільних інновацій в виробничий процес.
Інтегральна компетентність освітньо-професійної програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» - це здатність розв’язувати складні задачі і проблеми у галузі підприємництва, торгівлі та/або біржової діяльності або у процесі навчання, що передбачає проведення досліджень та/або здійснення інновацій за невизначених умов і вимог. Вивчення навчальних дисциплін ОПП та активна участь у наукових заходах кафедри і університету дозволяє сформувати висококваліфікованих фахівців, здатних вирішувати практичні проблеми та складні спеціалізовані задачі з підприємництва, торгівлі та біржової діяльності в умовах діджиталізації та післявоєнного відновлення економіки.
Бажаємо Остапу Кравченко та всім магістрантам бути цілеспрямованими, креативними, наполегливими у підкоренні нових навчальних та наукових вершин!
06.05.2023
Гостьова лекція
5 травня 2023 року в рамках навчальної дисципліни «Бізнес-діагностика» відбулася гостьова лекція за участю викладачів кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Сумського державного університету доктора економічних наук, доцента Кубатко Олександра Васильовича та кандидата економічних наук, доцента Ковальова Богдана Леонідовича на тему «Торговельна політика ЄС з Україною до та під час війни». Лекція була підсумковим заняттям навчального курсу тривалістю 30 годин, який підготовлено у рамках проєкту ЄС Жана Моне (рівень кафедри): «Кафедра Жана Моне по економічній політиці ЄС та громадянському суспільстві» (619878-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-CHAIR).
Здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» і 075 «Маркетинг» й викладачі кафедри економіки, підприємництва та торгівлі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» разом з лекторами обговорили основні напрями активізації торговельної діяльності країн ЄС з Україною, продіагностували потенціал розвитку українського бізнесу в контексті міжнародного співробітництва. Було відзначено роль ЄС як учасника світової торговельної політики, а також розкрито основні принципи формування зовнішньої політики ЄС.
Через російську повномасштабну війну економіка України протягом 2022 року зазнала найбільших за всю історію незалежності втрат. Валовий внутрішній продукт та товарообіг скоротилися майже на третину. Водночас експорт до Європейського Союзу зріс. Цьому сприяла лібералізація торгівлі з країнами ЄС - торік у червні Євросоюз скасував антидемпінгові мита та тарифні квоти для українських товарів. Багато українських компаній скористалися вікном можливостей. Але чи сталим є таке зростання? У процесі дискусії були обговорені подальші перспективи розвитку українського бізнесу та його інтеграції у європейський простір.
Викладачі кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Сумського державного університету поділилися практичними кейсами у сфері бізнес-діагностування із магістрантами та прорецензували освітньо-професійну програму «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».
Дякуємо за практичні поради щодо удосконалення структури навчальних дисциплін, які будуть обов’язково враховані у ОПП. Працюємо задля Перемоги! Тримаємо освітній фронт!
05.06.2023
Хочеш стати проєктним менеджером, але не знаєш з чого почати?
У тебе є можливість опанувати професію мрії, адже Kharkiv IT Cluster запрошує тебе доєднатися на передостанній сьомий online-вебінар Open IT, який проведе разом із компанією-партнером MobiDev.
Тема зустрічі: «Як усиновити проєкт?».
Коли: 10.05 (середа) о 18:00
Де: Online, ZOOM, YouTube
Зареєструватися: https://forms.gle/BSwGNKaXEZjEEwih9
Спікерка зустрічі – Аліна Вінніченко, PM Group Leader у компанії MobiDev!
«Залюбки поділюся власним досвідом та замотивую усіх будувати свій шлях до проєктного менеджменту. До зустрічі!» - Аліна.
Під час зустрічі ми на практиці розкриємо:
Що таке проєкт?
Які етапи проєктів типу development?
Які етапи проєктів типу support?
Які існують ролі у проєктних командах?
Q&A
За активну участь на вебінарі Аліна разом із компанією MobiDev розіграють подарунок!
P.S. Чекаємо на вебінарі тебе та твоїх друзів!
05.05.2023
Щиро вітаємо Чичуліну Ксенію Вікторівну – кандидатку технічних наук, доцентку кафедри економіки підприємництва та маркетингу з нагородженням почесною грамотою Міністерства освіти і науки України за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України!
05.05.2023
Вітаємо переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт здобувачів вищої освіти кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Полтавської політехніки
Оксану Житник
Марину Горбунову
Анастасію Путрю
Наталію Черновол
Анастасію Ткаченко
Яну Красун
Тетяну Филипась
Владислава Мірошниченка
Михайла Марченка
В'ячеслава Гребцова
Надію Кубрак
Остапа Кравченка
Яну Чорноус
Аліну Даниленко
Анну Бур'ян
Пишаємося вашими науковими здобутками!
05.05.2023
75 наукова конференція професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»
4-5 травня 2023 року відбулося засідання секції Економіки, підприємництва та маркетингу в рамках проведення 75 наукової конференції професорів, викладачів, наукових працівників, аспірантів та студентів Національний університет "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка"
У роботі секції взяли участь 46 осіб. Студенти та науково-педагогічні працівники кафедри презентували результати наукових досліджень у сфері формування ефективних бізнес-моделей сучасного підприємництва, забезпечення розвитку технологій маркетингу, застосування інформаційно-аналітичних технологій у бізнесі, економічних аспектів освітніх послуг, управління людськими ресурсами та соціальної відповідальності компаній, впливу європейської співпраці на розвиток бізнесу, реформації ціноутворення в галузях економіки, екологічних інновації, експортно-імпортних операцій бізнесу, управління витратами підприємств, інклюзивного розвитку малого підприємництва, інноваційного розвитку та цифровізації економіки не лише в умовах воєнного стану, а також відбудови економіки України.
Презентували результати своїх досліджень переможці І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт студентки групи 301-ЕП Анастасія Путря з доповіддю «Формування ефективної бізнес-моделі суб'єкта господарювання» (науковий керівник к.е.н., доцент Олександр Хадарцев) та Наталія Чорновол з доповіддю «Сучасні методи оцінювання персоналу підприємств мережевої торгівлі» (науковий керівник старший викладач Тетяна Галайда).
Викликали жвавий інтерес та гарячу дискусію змістовні доповіді студенток гр. 301-СЕ Анни Бурди «Український бізнес в умовах воєнного стану» (науковий керівник к.е.н., доцент Олена Шевченко) та Надії Степаненко «Інфляційні процеси в Україні: причини та наслідки» (науковий керівник д.е.н., професор Віктор Дубіщев).
Учасники засідання дізналися про економічну доцільність та перспективи провадження автоматизації обліку продуктів харчування в освітньому закладі з доповіді студентки гр. 401-Е Валерії Шуляк, яка прийняла дистанційну участь у засіданні секції з Університету Гренландії, де навчається за програмою міжнародної академічної мобільності (науковий керівник к.е.н., доцент Сергій Кобець).
Визначний інтерес учасників викликала доповідь к.е.н., доцента Олени Івасенко «Особливості формування контент-маркетингу вітчизняних закладів вищої освіти».
Під час засідання учасники – викладачі та студенти спеціальностей 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 051 «Економіка», 075 «Маркетинг», 101 «Екологія» вели активну дискусію та емоційно і демократично визначали кращі доповіді.
Бажаємо успішної роботи усім учасникам конференції!
05.05.2023
Хто такий дата-аналітик, що робить та скільки заробляє. Як швидко освоїти професію Data Analyst?
Кожному бізнесу потрібна людина, яка розвиває конкурентоспроможний продукт – і це про Data Analyst!
Робота дата-аналітиком це:
престижна та затребувана спеціальність;
комфортні умови роботи;
необмежений фінансовий та професійний зріст;
висока зарплата в $;
прямий вплив на бізнес.
Зараз ця професія дуже затребувана на ринку, тому GoIT створив безкоштовний вебінар, де ви 8 травня о19:30:
дізнаєтеся про професію Data Analyst;
зрозумієте нюанси та специфіку професії та якими навичками необхідно володіти;
як стартанути в сфері Data Analyst з нуля.
Реєструйтеся, аби швидко стати затребуваним спеціалістом
04.05.2023
Підвищуємо якість вищої освіти!
Систематичне підвищення якості вищої освіти є невід’ємною складовою діяльності кафедри економіки, підприємництва та маркетингу.
Науково-педагогічні працівники кафедри постійно удосконалюють свої фахові вміння та навики: з 15 березня по 19 квітня 2023 року гаранти освітніх програм Інна Міняйленко та Олександр Хадарцев пройшли онлайн підвищення кваліфікації в ГО «Прогресильні» з курсу «Прогресильне викладання: складові системи якості вищої освіти».
Курс підвищення кваліфікації відбувався інтерактивно і охопив ряд актуальних напрямів щодо якісного забезпечення освітнього процесу:
ключові вимоги до проєктування освітніх програм;
забезпечення академічної доброчесності;
безбар’єрність та інклюзивність навчання;
поєднання неформальної та академічної освіти;
публічність освітнього процесу;
наукова складова у підготовці здобувачів вищої освіти;
lifelong learning для викладача;
лайфхаки якісного навчання;
креативність мислення та інструменти комунікації в освітньому процесі.
Спікерами курсу були провідні, досвідчені викладачі, науковці і практики – члени найбільшого неформального освітнього ГО «Прогресильні», експерти НАЗЯВО і ГЕР.
Під час курсу потрібно було пройти тестування для перевірки засвоєння матеріалу за кожною темою, з результатом не менше 70% за кожен тест.
Гаранти успішно виконали усі завдання і за підсумками отримали відповідні сертифікати про підвищення кваліфікації!
04.05.2023
Реєстрація на Open IT: безкоштовні лекції від учасників Kharkiv IT Cluster.
У цьому сезоні заплановано:
5 нових тем;
5 спікерів з IT-компаній;
нові інсайти та передача практичного досвіду від IT-експертів;
приємні сюрпризи
https://docs.google.com/.../1FAIpQLSd23EYknZJdlH.../viewform
01.05.2023
Студенти обговорили європейські інноваційні smart-ідеї в екологічній, економічній та енергетичній сферах
У рамках XVII Всеукраїнського фестивалю науки в Полтавській політехніці відбувся студентський науковий круглий стіл «Від розумної спеціалізації до трансформації екологічної, економічної та енергетичної сфер», реалізований за підтримки проєкту Erasmus+. У студхабі «Політехніка» відбувся справжній інтелектуальний студентський батл, де молодь дискутувала щодо питань інноваційних ідей smart-спеціалізацій на основі існуючого передового досвіду країн Європейського Союзу.
Подробиці справжнього інтелектуального студентського батлу та більше фото дивіться на сайті університету:
https://nupp.edu.ua/.../studenti-obgovorili-innovatsiyni...
27.04.2023 року студенти першого курсу спеціальності 051 Економіка ОП «Економічна кібернетика та аналітична економіка» та другого курсу спеціальності 073 «Менеджмент» навчального-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права разом зі Kharkiv IT Cluster і представником компанії ZONE3000 Олегом Опришко — Admin Recruiter & Event Manager, компанія ZONE3000 розкрили секрети успішного працевлаштування.
Під час лекції студенти дізналися: яким має бути ідеальне резюме, яка має бути його структура, який досвід є, навіть, у того, хто ніколи не працював, що таке успішна співбесіда та які існують типи співбесід.
Дякуємо ІТ-кластеру за співпрацю й постійну підтримку нашого студентства.
Тримаймо науково-освітній фронт разом! Разом до Перемоги!
25.04.2023
Кейс-чемпіонат
25 квітня вперше в Полтавському регіоні в рамках реалізації проєкту Проєкт USAID "Економічна підтримка України" розпочався кейс-чемпіонат.
Кейси – це реальна бізнес-задача, яку необхідно буде вирішити студентам і знайти певні цікаві та креативні рішення. Їх цінність в тому, що одночасно не тільки відображається практична проблема, а й актуалізує певний комплекс знань, який необхідно засвоїти при вирішенні запропонованої ситуації, а також удало суміщає навчальну, аналітичну й виховну діяльність.
Допомагати розробити та запропонувати найкраще рішення будуть ментори від Національний університет "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" - Вергал Ксенія, Чижевська Марина, Кузьменко Олександра, Івасенко Олена, Щербініна Світлана, від компанії " Premier Socks" - заступниця директора з маркетингу Бабенко Олена, від проєкту USAID "Економічна підтримка України" - Старший аналітик CIVITTA фіналіст McKinsey Business Diving 2019 Жидик Ярослав.
В кейс-чемпіонаті беруть участь студенти Полтавської політехніки, Коледж нафти і газу Національного університету імені Юрія Кондратюка та Коледж імені Миколи Гоголя Національного університету імені Юрія Кондратюка , які будуть розробляти та надавати ідеї з пошуку ефективних методів продажу товарів через Інтернет для компанії "ТМ Premier Socks"
24.04.2023
Про студенток-кібернетиків Валерію Шуляк та Валентину Лугову, які знаходяться зараз в університеті Ilisimatusarfik що в Гренландії за програмою Erasmus+ написало данське видання KNR.
https://knr.gl/.../derhjemme-ringer-varselssirenerne-hele...
22.04.2023
В університеті відбувся День знайомства. Майбутні студенти відвідали сучасні навчально-наукові локації політехніки, ознайомилися з освітніми можливостями закладу та потенціалом для особистісного розвитку, який забезпечує університет.
Відео: https://www.youtube.com/watch?v=L_A5cyPegcg
- ректор розповів про 5 причин, чому абітурієнт має обрати саме Полтавську політехніку
- директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко розповів як з мінімальним стресом і максимальним результатом провести хвилюючі 180 хвилин свого життя – рівно стільки триватиме НМТ
- вступники відвідали віртуальний кампус-тур і порівняли побачене з реальністю
Подробиці і яскраві фото:
https://nupp.edu.ua/.../maybutni-studenti-poznayomilisya...
21.04.2023
Протягом жовтня 2022 – січня 2023 рр. викладачі Національний університет "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" Вергал К.Ю., Чижевська М.Б., Кузьменко О.К., Івасенко О.А., Щербініна С.А. пройшли навчання за грантовою програмою для прогресивних університетів України - «Розвиток навичок для запуску кейс-чемпіонатів» в рамках Проєкт USAID "Економічна підтримка України" .
Основною метою проєкту була підготовка менторів для започаткування в Університеті студентських кейс-чемпіонатів, на яких студенти зможуть використовувати набуті теоретичні знання, креативність, прокачувати аналітичні та презентаційні навички, вчитися вирішувати реальні проблеми бізнесу та відчувати себе працівниками великих міжнародних компаній.
Для студентів участь у кейс-чемпіонатах – це чудове доповнення до резюме та можливість, в разі перемоги, пройти стажування чи працевлаштуватися в прогресивних українських та міжнародних компаніях.
Кейси вчать знаходити підхід до будь-яких проблем, детально їх аналізувати, пропонувати рішення та презентувати його!
20.04.2023
Сучасний маркетинг – багатогранний: бізнес все більше переходить до цифрового формату, тому перед майбутніми маркетологами стоїть питання опанування не лише традиційних інструментів, а й новітніх. Лише за таких умов бізнес забезпечить себе конкурентними перевагами.
Кафедра економіки, підприємництва та маркетингу Національний університет "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" розуміючи сучасну кон’юнктуру ринку праці формуючи навчальні плани бакалаврів ставить за мету навчання студентів не лише класичному маркетингу, а й сучасному – цифровому.
Здобутки студентів на цій ниві найцінніші для викладачів кафедри!
Щиро вітаємо студентку спеціальності #Маркетинг групи 201-ЕР Поліну Клімашенко з одним із почесних досягнень - отриманням сертифіката від відкритого курсу «Основи цифрового маркетингу» (https://learndigital.withgoogle.com/.../digital-marketing ) всесвітньо відомої компанії Google .
Перша ластівочка серед студентів-маркетологів університету! Про цей сертифікат мріє кожен практик-маркетолог! Вітаємо тебе, Поліно! Це цінний здобуток та визнання твоєї наполегливої роботи!
Бажаємо творчого натхнення та невгамовної зацікавленості у сучасних бізнес-технологіях!
#digitalmarketing #google #спраглідоззань #кафедраЕПМ #полтавськаполітехніка
19.04.2023
Полтавська політехніка підтримує створення Експертної ради студентства закладів вищої освіти
Новий консультативно-дорадчий орган – Експертна рада студентства закладів вищої освіти буде діяти у парламенті при голові підкомітету з питань вищої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій.
До 26 квітня 2023 року триває прийом заявок від студентів для входження складу Експертної ради студентства закладів вищої освіти.
Запрошують до участі:
представників студентських самоврядувань;
представників громадських обʼєднань;
активних студентів.
Які можливості це відкриває, як подати заявку на вступ, ознайомитися з процедурою формування складу, розподілом, а також з Положенням про Експертну раду – переходьте за посиланням:
https://nupp.edu.ua/.../poltavska-politekhnika-pidtrimue...
17.04.2023
Вакансія: Sale Manager School
Компанія: Partida — компанія, що надає високоякісні рішення для криптопроектів у сфері блокчейну по всьому світу: https://partida.io/
Віддалено.
Вимоги:
— Англійська від В1;
— Сильні навички презентації та ведення переговорів;
— Нестримне бажання продавати якісний продукт та розвиватися як Sales Manager.
Як проходитиме навчання:
Старт: 2 травня (тривалість 1 тиждень)
— 2 лекції про ринок криптовалют/блокчейн та структуру роботи Sales тіми;
— 2 домашні завдання, розраховані на 2-2.5 години;
— Інтерв'ю-знайомство з Sales-командою.
Як потрапити на інтенсив?
— Залишити відгук на вакансію
— Пройти коротке інтерв'ю з рекрутером
Найкращі студенти отримають бонус у розмірі $300 та можливість приєднатися до крутої Sales-команди.
Відгукнутися: надсилайте резюме та назву вакансії — @Natalia_Zoloto_1512
17.04.2023
Патріотичний челендж-есе
Мрієш та наближаєш нашу Перемогу? Тоді наш челендж саме для тебе. Поділись з нами своїми роздумами та мріями, якою ти бачиш нашу незалежну державу після нашої великої Перемоги.
Умови челенджу: заповни гугл-форму та надішли нам есе українською мовою "Моя переможна Україна" до 28 квітня.
https://forms.gle/tBT1bHhSTvNvuahK9
Переможці отримають патріотичні смаколики та брендові подарунки Полтавської політехніки!
16.04.2023
Багато людей знають, як поповнити мобільний рахунок за допомогою банківської картки, але не всі знають, що це можна зробити і навпаки.
Можливість переказу грошей з мобільного рахунку на картку існує в сервісі EasyPay (https://easypay.ua)
Для переказу грошей з мобільного рахунку на банківську картку не обов'язково завантажувати додаток, оскільки можна скористатися сайтом.
Тож, процес переказу грошей через сайт EasyPay виглядає наступним чином:
перейти на офіційний сайт системи;
зареєструватися або увійти в особистий кабінет;
обрати на головній сторінці кнопку "Переказ";
вибрати опцію "Переказ на картку";
ввести номер картки, CVV-код, номер телефону та суму переказу;
перейти на вкладку "Гроші з мобільного";
вибрати рахунок ПАТ ВФ Україна (Vodafone);
натиснути "Оплатити".
P.S Ці та інші необхідні знання готові передати вам наші викладачі. Запрошуємо на навчання до найкращого університету Національний університет "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка"
Освітня програма "Економічна кібернетика та аналітична економіка"
https://nupp.edu.ua/page/os-051-ekae-b.html
Освітня програма "Економіка бізнесу"
https://nupp.edu.ua/.../spetsialnist-076-pidpriemnitstvo...
Освітня програма "Маркетинг"
https://nupp.edu.ua/page/spetsialnist-075-marketing.html
Переглянути відео:
https://www.facebook.com/EK.PNTU/videos/237769272241891
15.04. 2023
Консультант з впровадження SAP BUSINESS ONE
У зв'язку з бурхливим зростанням компанії, компанія шукає нових бізнес-аналітиків.
https://www.tgc.vision/consultant-erp
15.04.2023
Стажування для дослідників у Японії
Matsumae Foundation запрошує дослідників та дослідниць прийняти участь у програмі стажування у одному з університеті або лабораторії країни.
Вимоги до кандидатів:
- працевлаштовані на батьківщині;
- мають науковий ступінь PhD;
- віком до 49 років.
Відібраним учасникам програми фонд надає квитки на переліт в обидва боки, страхування та щомісячні виплати на компенсацію плати за житло та особисті витрати!
https://www.mif-japan.org/en/fellowship/announcement/?hl=en
15.04.2023
Представники Полтавської політехніки стали першими українцями-учасниками програми академічної мобільності в Гренландії
Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» став першим закладом вищої освіти України, який у лютому 2023 року уклав меморандум про співпрацю та двосторонню угоду про академічну мобільність Erasmus+ з Університетом Гренландії – Ilisimatusarfik (Grønlands Universitet).
Після підписання угоди про співпрацю із Полтавською політехнікою, 9 березня 2023 року університет Ilisimatusarfik публічно засудив вторгнення російської армії на територію України та офіційно оголосив про намір допомогти партнерському університету з України.
З 2 квітня по 31 серпня 2023 року заступник директора Навчально-науковий інститут фінансів, економіки, управління та права, кандидат технічних наук Володимир Биба та студентки 4 курсу ННІ фінансів, економіки, управління та права, кафедри економіки, підприємництва та маркетингу, ОП «Економічна кібернетика та аналітична економіка» – Валерія Шуляк та Валентина Лугова перебуватимуть у гостинній команді гренландського закладу вищої освіти.
Науковець Володимир Биба виконуватиме обов’язки гостьового лектора та разом із представником Університету Гренландії Хав'єром Арно читатиме курс з бізнес-економіки і проводитиме наукові дослідження. Студентки навчатимуться за програмою академічної мобільності Erasmus+ та вивчатимуть такі дисципліни, як «Економіка», «Економіка Арктики» та опановуватимуть поглиблений курс з політології:
15.04.2023
KPMG в Україні розширює команду з розвитку бізнесу! Шукають фахівця, який(-ка) цікавиться аналітикою, бажає розвиватися в напрямку маркетингу та любить креатив.
Запрошують тебе стати частиною команди KPMG в Україні у ролі Аналітика якщо ти:
• маєш вищу освіту або є студентом останнього курсу за спеціальністю "економіка", бажано "маркетинг", "соціологія";
• маєш базові знання Power BI, Survey Monkey, Microsoft Forms, Google Analytics
• добре володієш англійською.
Основні обов’язки аналітика:
• проведення галузевих оглядів/досліджень
• пошук нових можливостей для розвитку бізнесу (тендерні майданчики)
• регулярний моніторинг та аналіз маркетингових трендів ключових гравців ринку в медіа
• аналіз системи зворотного зв'язку з клієнтами
• підготовка звітів та збір інформації за запитами бізнес-підрозділів компанії
• підтримка точного і своєчасного збору даних для проєктів відділу
• створення презентацій щодо результатів роботи.
Переходь за посиланням та отримай можливість стати Аналітиком у KPMG.
https://rabota.ua/ua/company0/vacancy9459870
14.04.2023
Вітаємо студентів освітньої програми «Економічна кібернетика та аналітична економіка»
Півторацьку Анну,
Марченка Михайла,
Тіхонову Ольгу,
Біленка Олександра,
Писаренка Сергія
з першими професійними здобутками – успішним закінченням курсу-стажування у продуктовому IT «Створення та розвиток IT-продуктів» і отриманням сертифікатів від Громадської організації Product IT Foundation for Education, яка була створена представниками компанії Genesis, фонду Horizon Capital та Київської школи економіки.
Дякуємо за зацікавленість та наполегливість при проходженні курсу-стажування.
Щиро бажаємо подальших успіхів!
12.04.2023
Вітаємо з Днем народження доцента кафедри економіки, підприємництва та маркетингу к.е.н., доц. Хадарцева Олександра Валентиновича!
Бажаємо здоров'я, стійкості, мужності, бадьорості духу! Нехай поряд з Вами завжди будуть найдорожчі люди, вірні та надійні друзі. Щастя, любові та добра Вашому дому!
Разом до Перемоги!
07.04.2023
Міжсесійний контроль
З 10.04.2023 р. по 14.04.2023 р. пройде «Тиждень міжсесійного контролю». Пам'ятайте, що вчасно виконані практичні роботи, здані курсові та РГР і успішно пройдений міжсесійний контроль – запорука відсутності недоспаних ночей влітку, перед сесією!
Бажаємо вам гарних оцінок та успіхів у навчанні
30.03.2023
Засідання наукової студії кафедри економіки, підприємства та маркетингу
27 березня 2023 року у Національному університеті "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" відбулося засідання наукової студії кафедри економіки, підприємництва та маркетингу під керівництвом д.е.н., проф. Віктора Дубіщева та здобувачів (студенти 1-5 курсів), які обговорили питання вартості землі, відмінності діючого законодавства щодо ринку землі в провідних країнах світу та особливості використання адаптивних моделей програмування в повоєнний період.
Наукова студія сьогодні є майданчиком для для міждисциплінарного діалогу, де кожен учасник матиме можливість доповісти одну із тем за його вибором та вподобаннями.
28.03.2023
Вітаємо з Днем народження доцентку кафедри економіки, підприємництва та маркетингу, к.е.н. Івасенко Олену Анатоліївну! Бажаємо здоров’я Вам і Вашим рідним! Успіху, вдачі, рясних дарунків долі, здійснення мрій і щастя на кожен день. Нехай кожен світанок буде мирним, кожен день приносить лише добрі новини!
27.03.2023
Вітаємо з Днем народження асистента кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Кудінова Олександра Миколайовича!
Бажаємо успіхів і завзяття у роботі, творчого натхнення і великих звершень! Здоров’я і щастя, родинного благополуччя і розуміння, підтримки і поваги!
22.03.2023
Студентка 1 курсу групи 101ЕК ОП "Економічна кібернетика та аналітична економіка" Софія Іванова під час стажування на випускаючій кафедрі розробила корпоративний стікер-пак для Viber та Telegram
Клік і стікерпак твій:
https://stickers.viber.com/.../11edc8a36835523296ba351444...
https://t.me/addst.../StudentsPoltavaPolytechnic_by_fStikBot
20.03.2023
Наші студенти та викладачі кафедри пройшли майстер-клас з професійними інструкторами Територіального управління Служба судової охорони у Полтавській області щодо поводження зі зброєю та мали можливість потренуватися у стрільбі з різних видів спортивної зброї.
20.03.2023
«Весняна школа Вернадського -2023»: науковиці політехніки підвищили кваліфікацію за програмами ЄС у сфері сталого, інклюзивного та смарт – розвитку громад
Викладачки кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» пройшли повний курс підвищення кваліфікації за програмою «Сталий, інклюзивний та смарт - розвиток в контексті децентралізації: досвід ЄС», взявши участь у роботі «Весняної школи Вернадського». Учасники проєкту обговорили парадигми та методики викладання принципів сталого, інклюзивного, смарт-розвитку у вищій школі, шляхи запобігання корупції, поняття гендерної рівності.
Упродовж 1-15 березня 2023 року на базі Волинського національного університету імені Лесі Українки стартувала перша «Весняна школа Вернадського-2023» «Сталий, інклюзивний та смарт - розвиток в контексті децентралізації: досвід ЄС», що реалізується в рамках міжнародного гранту The Jean Monnet Chair project «Sustainable, Inclusive and Smart Development within Decentralization Process: the EU experience» Erasmus + (SISDDP). Школа носить ім‘я академіка Володимира Вернадського, життя і діяльність якого пов’язані з Україною, чия наукова спадщина упродовж багатьох десятиліть залишалася невідомою для світової академічної спільноти. Праці Володимира Вернадського випередили свій час більш ніж на століття і наразі не втратили своєї актуальності.
Активними учасниками масштабного наукового заходу стали 226 науково-педагогічних працівників з 66 закладів вищої освіти України, які працювали у дистанційному форматі на платформі Zoom.
Доцентки кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Інна Міняйленко, кандидатка технічних наук, та Ксенія Чичуліна, кандидатка філологічних наук, після успішного завершення навчання та підвищення кваліфікації за унікальною сертифікованою програмою «Сталий, інклюзивний та смарт розвиток в контексті децентралізації: досвід ЄС» в рамках проєкту Jean Monnet Chair SISDDP Erasmus + отримали сертифікати обсягом у 3 кредити ЄКТС/90 годин.
Опановуючи нові практичні та теоретичні знання, слухачі навчилися самотужки розробляти стратегію та проєкти сталого, інклюзивного, розумного розвитку на рівні країни, регіону, громади, бізнесу, університету, аналізувати індикатори й індекси сталого, інклюзивного, розумного розвитку, ідентифікувати рівень сталого, інклюзивного, розумного розвитку університету, бізнесу, громади, регіону, країни; здійснювати стратегічне управління та планування, заохочувати студентів і колег запроваджувати Глобальні цілі сталого розвитку, управляти змінами та персоналом на засадах сталого, інклюзивного та розумного розвитку, розвивати університет і громаду й сприяти реформі децентралізації, опанували технології проєктного менеджменту та муніципального менеджменту, обговорили як комунікувати та покращити внутрішньо-університетську й владно-громадську взаємодію на засадах сталості й толерантності.
19.03.2023
Серія тренінгів та вебінарів про карʼєру для справжніх (майбутніх) економістів – Economist Career Way
Запрошуємо студентів спеціальності 051 «Економіка» до Серію тренінгів та вебінарів про карʼєру для справжніх (майбутніх) економістів.
UGEN запускає нову серію тренінгів та вебінарів про карʼєру для справжніх (майбутніх) економістів – Economist Career Way
Якщо детальніше, план такий:
4 дні тренінгів від потужних роботодавців для удосконалення твоїх soft&hard skills;
поради та fuck-ups на кожному з етапів відбору;
чесна success story карʼєрного розвитку випускника економічної спеціальності.
Для тих, хто пройде весь шлях проєкту разом з нами готуємо приємний бонус — іменний сертифікат!
Коли: 27/03 - 04/04
Де: ZOOM
Безкоштовно
Долучайся, якщо тобі теж цікаво, як і де шукати роботу економісту
Спойлер: ти точно визначишся у своїй карʼєрі.
Компанії-роботодавці: PwC, ПриватБанк, Deloitte, EY, ProСredit Bank, Національний Банк України, KPMG.
Долучайся до проєкту за цим посиланням:
18.03.2023
Запрошуємо на однорічну програму оплачуваного стажування
Українська компанія ДТЕК, що рятує нас від темряви у ці непрості часи, пропонує стажування для молоді. І це просто неймовірна можливість зануритися в епіцентр енергетичного сектору та глибше зрозуміти фінансову специфіку різних енергетичних галузей.
Однорічна програма оплачуваного стажування включає ротації в трьох різних командах.
Ти точно ідеальний кандидат, якщо:
- маєш економічну, фінансову або математичну освіту
- вільно володієш англійською мовою
- вмієш працювати з Microsoft Excel та PowerPoint
- на тебе точно можна покластися
Під час програми ти навчишся:
- працювати з аналітикою у великій компанії
- відповідати за підготовку складних фінансових даних і аналізу
- підтримувати процес залучення фінансування
Отримаєш бонуси:
- можливості зростання в компанії
- корпоративне медичне страхування
- корпоративні освітні та розвиваючі програми та культурні заходи
- оплачуване стажування
Скористайся суперможливістю! Чекаємо на твою заявку до 24 березня.
https://docs.google.com/.../1FAIpQLSffZrJqSY9HDu.../viewform
18.03.2023
Стажування на базі платформи професійного розвитку STUD-POINT
Шукаєш нові можливості для кар'єрного росту? Платформа професійного розвитку STUD-POINT запрошує на стажування:
В2В-маркетолога/иню. Створення та просування продукту серед роботодавців
PR-стажера/ку. Реклама бренду і комунікація зі ЗМІ
HR-intern. Мотивація, розвиток та оцінка персоналу
Фінансиста/ку. Аналітика, планування і прогнозування
РМ/event-стажера/ку. Управління проєктами, організація заходів
SMM-амбасадорів/ок з розвитку студентства в своєму ВНЗ
Наш кандидат/-ка:
навчається на останніх курсах або ж нещодавно закінчив/-ла університет;
має бажання розвиватись та втілювати свої ідеї разом з командою професіоналів та професіоналок.
Ми пропонуємо:
гнучкий графік та віддалену роботу (або ж можливість працювати в класному коворкінгу в Києві);
можливість безкоштовно вивчати англійську;
дружню та драйвову команду.
Щоб податися на стажування, заповни коротку форму та чекай результатів
https://docs.google.com/.../1FAIpQLSfRmBh1a63dON.../viewform
17.03.2023
Долучайся до тижня відкритих лекцій Genesis Marketing Week!
З 20 до 27 березня включно на тебе чекатиме 6 безкоштовних live-лекцій:
- Як працює маркетинг у продуктових ІТ-компаніях?
- Маркетингова аналітика: креатив у числах.
- Як генерувати, тестувати та оцінювати 100+ рекламних креативів у день.
- Чому Facebook, Google та TikTok Ads – це основа performance-маркетингу?
- 5 порад, як зайняти топпозиції в Google: найкращі практики за 7 років досвіду
- Якою повинна бути маркетингова команда, щоб генерувати прибутковий спенд більше $1M на тиждень?
Дедлайн: до 20 березня
https://www.academy.gen.tech/marketing-week...
15.03.2023
14 березня в Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбувся IX Міжнародний галузевий форум: «Актуальні кейси стратегічного партнерства університету, бізнесу і влади як фактор ефективного розвитку України».
Студенти Навчально-науковий інститут фінансів, економіки, управління та права взяли участь у IX Міжнародному галузевому форумі "Енергетична безпека - головний пріоритет розвитку нафтогазової галузі України".
09.03.2023
Вітаємо з Днем народження доцентку кафедри економіки, підприємництва та маркетингу, к.е.н., доц. Кулакову Світлану Юріївну! Нехай кожен Ваш день буде сповнений радістю, посмішками та чудовими емоціями! Гарного настрою, натхнення, наснаги, творчих злетів, потужних звершень, добробуту, оптимізму і миру!
08.03.2023
Безкоштовний курс від ВУМ. Соціальний маркетинг
Що робити, щоб люди, які живуть з вами поруч, змінили свою поведінку? Щоб вони позбулися шкідливих звичок, спробували робити щось незвичне для них, змінили своє ставлення до чого-небудь або кого-небудь? Це не про психологію і не про сорок порівняно чесних способів досягнення мети. Це про маркетинг, але в нетрадиційній для нашого суспільства сфері.
Реєстрація за посиланням https://vumonline.ua/course/social-marketing/
07.03.2023
Студентка політехніки опановує навички управління бізнесом за програмою міжнародного обміну в Поморській академії
Студентка спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Навчально-науковий інститут фінансів, економіки, управління та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Богдана Курило разом з чотирма студентками Факультет філології, психології та педагогіки бере участь у програмі обміну з провідним польським університетом – Поморською академією у Слупську.
Отримуючи корисний практичний досвід у сфері управління проєктами, менеджменту та ведення е-бізнесу, учасниця обміну поділилася враженнями від навчання та перебування в польському університеті-партнері:
https://nupp.edu.ua/.../studentka-opanovue-navichki...
13.02.2023
Збірна команда Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» посіла 2 командне місце зі спортивного більярду серед 22 ЗВО України за результатами змагань 2023 року.
Так, 4 лютого 2023 року команда Полтавської політехніки на Чемпіонаті України серед науково-педагогічних працівників зайняла 7 командне місце з 22 команд ЗВО.
Команду представляли:
- Йопа Тетяна, аспірантка кафедри фізичної культури та спорту факультету фізичної культури та спорту;
- Скрильник Андрій Сергійович, кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права;
- Черменський Андрій, викладач кафедри фізичного виховання факультету фізичної культури та спорту;
- Кропивницький Сергій Валентинович, кандидат технічних наук, доцент.
11 лютого 2023 року на Чемпіонаті України «Наукова еліта» серед науково-педагогічних працівників ЗВО з більярду «Вільна піраміда» – посіла 1 командне місце.
У змаганнях Чемпіонату України «Наукова еліта» брали участь 23 спортсмени з 16 ЗВО. Особливістю турніру було змагання в двох лігах: Ліга «Доктор наук / Професор» та Ліга «Кандидат наук / Доцент».
У лізі «Доктор наук / Професор» у запеклій боротьбі вперше переміг професор, почесний професор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Олександр Безносюк.
За результатами змагань:
- у парних змаганнях перемогла команда Полтавської політехніки у складі професора Олександра Безносюка та кандидат технічних наук, доцента Сергія Кропивницького;
- у командному заліку команда Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» також перемогла, посівши 1 місце.
Вітаємо збірну команду Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» зі спортивного більярду!
Бажаємо спортсменам нових перемог!
08.02.2023
Семінар-тренінг з домедичної допомоги та основ безпеки
8 лютого викладачі кафедри економіки, підприємництва та маркетингу прийняли участь у семінар-тренінгу з домедичної допомоги та основ безпеки, який був проведений Управлінням патрульної поліції ДПП в Полтавській області та Територіального управління Служби судової охорони у Полтавській області.
Навички першої допомоги – критична необхідність для кожної людини, особливо в умовах війни. Сьогодні це без перебільшень може врятувати життя.
08.02.2023
Розпочато реєстрацію на жіночий хакатон SheBuilds Ukraine,
присвячений післявоєнній відбудові України
Метою є об'єднання таланту і досвіду українських студенток у різноманітних програмах, щоб запропонувати інноваційні підходи до проектування та відбудови України з використанням IT, програмного забезпечення та будь-яких інших творчих рішень.
Призовий фонд: 5000$ CAD.
Формат: Онлайн.
Дата проведення: 3-5 березня 2023 року.
Дедлайн подачі анкети на участь: 24 лютого 2023 року.
Деталі та реєстрація на сайті
https://www.rebuilduahackathon.com/
08.02.2023
Запрошуємо на безкоштовну лекцію «ІТ-сленг розробників: про що говорять ці люди?»
Перші роки у проєктному менеджменті даються нелегко. Розробники вважають вас «зеленим», і проблему посилює той факт, що частково вони мають рацію. Ми маємо гарну новину: якщо розібратися в базових речах, команда, напевно, оцінить ваші прагнення і поступово починає рахувати за «свого».
На лекції Артем Поляков пояснить важливі теми, які потрібні в більшості IT-проєктів, щоб ви змогли більше розуміти своїх технарів та спілкуватися з ними однією мовою.
9 лютого | 19:00 - 20:30 (GMT+02)
https://iampm.club/.../it-sleng-rozrobnikiv-pro-shho.../...
08.02.2023
Студентів політехніки запрошують до участі у довгостроковій програмі академічної мобільності Erasmus+ в Румунії
Студентів Полтавської політехніки запрошують стати учасниками проєкту академічної мобільності за програмою Erasmus+ на весняний семестр 2022/2023 навчального року на базі University of Alba Iulia, що знаходиться у Трансильванії. Учасники отримають щомісячний грант у розмірі 1050 євро на проживання та харчування.
Подати заявку на участь можуть студенти перших – третіх курсів, які навчаються за наступними програмами:
«Іноземні мови»;
«Економіка»;
«Управління бізнесом/бізнес-адміністрування»;
«Бухгалтерський облік і оподаткування»;
«Фінанси, банківська справа та страхування»;
«Право»;
«Комп’ютерні науки».
Дедлайн подання заявок – 10 лютого 2023 року: https://nupp.edu.ua/.../studentiv-politekhniki...
07.02.2023
Вітаємо з Днем народження доцентку кафедри економіки, підприємництва та маркетингу, к.е.н. Щербініну Світлану Адамівну! Бажаємо здоров’я Вам і Вашим рідним! Успіху, вдачі, рясних дарунків долі, здійснення мрій і щастя на кожен день. Нехай кожен світанок буде мирним, кожен день приносить лише добрі новини!
31.01.2023
Освітні програми кафедри економіки, підприємництва та маркетингу підготовлені до публічного обговорення громадськістю
Процес підготовки освітньо-професійних програм за спеціальністю 051 «Економіка» першого та другого рівнів вищої освіти триває. Протягом січня місяця 2023 року стейкхолдери у взаємодії із членами робочої групи освітньо-професійної програми за спеціальністю 051 «Економіка» здійснили перегляд змісту освітніх компонент, структурно-логічних схем, забезпечення компетентностей і програмних результатів, спрямованості освітніх компонент й змістовністю робочих програм начальних дисциплін, методичного забезпечення проходження практик студентів й виконання кваліфікаційної роботи.
За результатами поточної роботи відбулося підсумкове спільне засідання кафедри за участю стейкхолдерів, під час яких гаранти проф. Дубіщев В.П. та доц. Шевченко О.М. презентували проєкти ОПП «Економічна кібернетика та аналітична економіка» магістерського та бакалаврського рівнів вищої освіти на 2023 рік, з урахуванням висловлених стейкхолдерами рекомендацій.
У підсумковому засіданні взяли участь стейкхолдери освітньої програми за спеціальністю 051»Економіка» першого та другого рівня вищої освіти:
Венгер Віталій Васильович – провідний науковий співробітник відділу секторальних прогнозів та кон’юнктури ринків ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України», д.е.н., с.н.с.;
Тимофеєва Ольга Анатоліївна – заступниця ІТ-директора ТОВ StarLightMedia, к.е.н.;
Михайленко Анна Сергіївна – спеціаліст з платежів та форекс операцій ПрАТ «Полтавський олійноекстракційний завод - КЕРНЕЛ ГРУП».
Пунтус Андрій Миколайович – бізнес-аналітик, відділ бізнес-аналізу ІТ проектів з виробництва, ТОВ "КЕРНЕЛ ДІДЖИТАЛ"
Бут Марія – другого (магістерського) рівня вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Економічна кібернетика та аналітична економіка».
Довга Анна Ігорівна – другого (магістерського) рівня вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Економічна кібернетика та аналітична економіка».
За результатами засідання, узгоджений проєкт освітньо-професійної програми на 2023 рік був рекомендований для розміщення на сайті Національного університету імені Юрія Кондратюка з метою подальшого публічного громадського розгляду і обговорення.
Посилання на анкету для висловлення своєї думки стосовно освітньо-професійної програми «Економічна кібернетика та аналітична економіка » за першим рівнем вищої освіти:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc_ErI1_wYmmPyVcnlElkq_bbEF5_vchHne6ZostWm68wEAiQ/viewform
Посилання на анкету для висловлення своєї думки стосовно освітньо-професійної програми «Економічна кібернетика та аналітична економіка » за другим рівнем вищої освіти:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfUfzfQOod_KUTc1YMdS9KGQd8heVWvvlvT6GU38iGx2b_xGw/viewform
30.01.2023
Освітні програми кафедри економіки, підприємництва та маркетингу підготовлені до публічного обговорення громадськістю
Триває процес підготовки освітньо-професійних програм за спеціальностями і рівнями підготовки кафедри економіки, підприємництва та маркетингу.
Протягом січня стейкхолдери у взаємодії із членами робочих груп відповідних освітньо-професійних програм спеціальностей 075 «Маркетинг» та 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» здійснили перегляд змісту освітніх компонент, структурно-логічних схем, забезпечення компетентностей і програмних результатів, спрямованості освітніх компонент й змістовністю робочих програм начальних дисциплін, методичного забезпечення проходження практик студентів й виконання кваліфікаційної роботи бакалавра.
За результатами поточної роботи відбулися підсумкові спільні засідання кафедри за участю стейкхолдерів, під час яких гаранти представили проєкти ОПП на 2023 рік з урахуванням висловлених стейкхолдерами рекомендацій.
У підсумкових засіданнях взяли участь стейкхолдери освітніх програм за спеціальностями 075 «Маркетинг» та 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»:
- Лактіонова С.Я. - заступник начальника державної податкової інспекції у м. Полтава;
- Бойко Ю.О. - директор рекламної агенції «Бойко», голова Полтавської організації Спілки Рекламістів України;
- Нос О.С. - заступник начальника з ринків та ярмарків Комунального підприємства «Полтава-сервіс» Полтавської міської ради;
- Товстун В.В. - директор Полтавської філії Товариства з обмеженою відповідальністю «Метал Холдінг трейд»;
За результатами засідання, узгоджені проєкти освітньо-професійних програм на 2023 рік були рекомендовані для розміщення на сайті Полтавської політехніки з метою подальшого публічного громадського розгляду і обговорення.
26.01.2023
Участь у Міжнародній науково-практичній конференції для науково-педагогічних, педагогічних працівників, аспірантів, студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти «Цифрова трансформація та диджитал технології для сталого розвитку галузей сучасної науки і практики»
26.01.2023 р. викладачі кафедри економіки, підприємництва та маркетингу к.т.н., доцент Чичуліна К.В. та к.е.н., доцент Міняйленко І.В. прийняли участь у Міжнародній науково-практичній конференції для науково-педагогічних, педагогічних працівників, аспірантів, студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти «Цифрова трансформація та діджитал технології для сталого розвитку галузей сучасної науки і практики» в рамках підвищення кваліфікації як складової навчання впродовж життя, яка проводилася на базі Міжнародної Академії Прикладних Наук в Ломжі (Польща) спільно з Державним біотехнологічним університетом (Харків, Україна).
Потужна команда Проєкту Жан Моне Еразмус+ Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" (зокрема, Чичуліна К.В., Міняйленко І.В., Скриль В.В., Максюта Н.С.) презентувала:
освітній модуль на тему: «Реформування екологічної, енергетичної, економічної та фінансової сфер України в умовах євроінтеграції» (Reformatting the environmental, energy, economic and financial spheres of Ukraine in the European integration conditions);
сайт Проєкту для загального користування: e-plus-2022.nupp.edu.ua.
25.01.2023
Реєстрація на курс - «Успішний стартап: від ідеї до масштабування»
Курс буде корисним не лише для тих, хто тільки розпочинає свій шлях у бізнес: навіть досвідчені засновники стартапів, які планують залучення інвестицій, знайдуть у ньому багато цікавого.
Програма курсу включає шість модулів: від Юридичних до Маркетингових питань.
На учасників чекають відеолекції, практичні завдання і кейси, а наприкінці курсу – презентація власних проєктів, на якій можна буде отримати фідбек та натхнення від практиків.
Пропонуємо ознайомитися з деталями курсу від директора Українського фонду стартапів – Павла Карташова: https://www.youtube.com/watch?v=6tABjgCN71c
Участь безкоштовна, за умови реєстрації, яка передбачає повний доступ до відеолекцій та матеріалів курсу.
http://bit.ly/3j0mzaB
Реєструйтеся на курс, щоб реалізувати свої найбільш амбітні цілі!
25.01.2023
Успішні випускники спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Хурса Віктор та Губаренко Олександр долучилися до обговорення освітньо-професійної програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» другого (магістерського) рівня вищої освіти.
Завідувачка кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Марина Чижевська та гарант ОПП Інна Міняйленко ознайомили стейкхолдерів із метою освітньої програми, її унікальністю та структурними складовими.
Під час зустрічі Хурса Віктор – менеджер з продажу кредитних продуктів ТОВ «УКР КРЕДИТ ФІНАНС» зазначив, що всі освітні компетентності відповідають сучасним фаховим трендам на ринку праці та підкреслив збалансованість обов’язкових і вибіркових компонент, що дає змогу отримати належну теоретичну та практичну підготовку.
Губаренко Олександр – фахівець з підбору та адаптації персоналу ТОВ «Нова пошта» рекомендував доповнити обов’язкову компоненту «Управління потенціалом підприємства» питанням оцінювання трудового потенціалу підприємства.
Стейкхолдери уточнили основний фокус освітньої програми з акцентом на формуванні здатності здійснювати ефективну організацію та функціонування підприємницьких, торговельних, біржових структур на зовнішніх та внутрішніх ринках в сучасних умовах та повоєнного відновлення економіки.
За результатами обговорення було вирішено організувати та провести гостьову лекцію для здобувачів спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» першого та другого рівнів вищої освіти.
23.01.2023
Колектив Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» вітає з Днем соборності України!
Ми впевнено тримаємо освітній, науковий, культурний і волонтерський фронти на одній хвилі з усією Україною!
Полтавська політехніка - сильна ланка Ланцюга єднання!
Україна соборна.
Разом до Перемоги!
https://m.youtube.com/watch?v=D_jU6K2mGHY&feature=youtu.be
19.01.2023
Долучайся до безкоштовної онлайн-події та дізнавайся, як побудувати ефективну кооперацію Data Scientists & Product Managers під час розробки продуктів штучного інтелекту
Реєстрація за посиланням: https://hubs.ly/Q01yD1Ll0
Вже 31-го січня поговоримо про AI Product Development Leficycle, ролі та важливі навички для PdM та Data Scientist, челенджі та переваги кооперації, поради для побудуви ефективної співпраці
18.01.2023
Всім бажаючим прийняти участь у дистанційному Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science 2023» нагадуємо, що продовжується набір робіт на перший етап конкурсу.
Реєструйтесь та надсилайте ваші роботи до 1 лютого 2023 р.
Подробиці на сайті http://isc.ontu.edu.ua/
13.01.2023
Топ 30 найактуальніших безкоштовних курсів Prometheus
Оволодійте корисними навичками разом із Prometheus.
Пропонуємо добірку найактуальніших безкоштовних курсів, які точно стануть вам у пригоді у 2023. Обирайте свій і розпочинайте рік із користю!
ІТ
«Основи програмування CS50»
Програма від Гарвардського університету вважається найкращим курсом для опанування комп’ютерної майстерності у світі.
«CS50: Вебпрограмування з Python та JavaScript»
Продовження легендарного курсу «CS50: Основи програмування» від Гарвардського університету.
«Основи Web UI розробки»
Курс розрахований на новачків у сфері IT, які не мають попереднього досвіду роботи й навіть базових знань. Дізнайтеся, що таке front-end і back-end, а також ознайомтеся з основами HTML, CSS, Javascript.
«Основи тестування програмного забезпечення»
Курс розрахований на людей, які не мають досвіду роботи в ІТ-сфері чи відповідної освіти. Навчальна програма курсу розроблена викладачами LITS із врахуванням їхнього багаторічного досвіду роботи на комерційних проектах в ІТ.
⠀
Англійська мова
«Англійська для початківців. Elementary level (A1-A2)»
На вас чекають 25 логічно пов'язаних між собою занять, на яких ви навчитеся висловлюватись англійською мовою легко та вправно.
«Англійська для кар'єрного зростання»
Курс університету Пенсильванії розрахований на неносіїв англійської мови. Ви дізнаєтеся про особливості пошуку роботи, подання заявок на посаду та проходження співбесід до компаній Сполучених Штатів та світу.
«Англійська для медіаграмотності»
Курс Університету Пенсильванії допоможе розширити словниковий запас та набути необхідних мовних навичок для аналізу медіа.
«Англійська для бізнесу та підприємництва»
Курс Університету Пенсильванії допоможе опанувати теми та лексичні одиниці, необхідні для досягнення успіху у міжнародній компанії.
«Англійська для журналістів»
Курсі Університету Пенсильванії дозволить розширити словниковий запас та покращити навички читання, проведення досліджень, розробки місцевих та світових новин.
«Англійська для STEM (наука, техніка, інженерія та математика)»
На курсі ви довідаєтесь про інноваційні сфери наукових пошуків, розширите словниковий запас й одержите нові мовні навички, потрібні для обміну науковою інформацією у вашій спільноті.
«Бізнес-англійська»
В основу курсу покладено принцип Парето: 20% мови використовується 80% часу. Володіючи цими базовими правилами та найбільш поширеною лексикою, ви зможете ефективно користуватися англійською у бізнес-середовищі.
⠀
Курси воєнного часу
«Перша домедична допомога в умовах війни»
На курсі ви дізнаєтеся, як зупиняти кровотечу з використанням тампонади та джгутів, як діяти при опіках тіла, переохолодженні, зупинці серця тощо. Курс охоплює найважливіші техніки та знання від сертифікованих спеціалістів.
«Базова психологічна допомога в умовах війни»
Курс заснований на багаторічному досвіді роботи з людьми, які переживають кризові ситуації. Автори курсу підготували теоретичні основи та практичні поради для врегулювання різних гострих реакцій, які тепер може використати кожен.
«Як знайти роботу під час війни»
Курс допоможе знайти роботу зараз – у ситуації, що склалася, з ресурсами, які ви маєте, та зі знаннями й навичками, яких ви набули раніше. Програму створено у партнерстві з Центром зайнятості Вільних людей.
«Медіаграмотність: як не піддаватися маніпуляціям?»
Онлайн-курс допоможе навчитися фільтрувати інформацію навколо й робити це максимально швидко та ефективно. Програму створено у партнерстві з Національним проєктом з медіаграмотності «Фільтр».
«Цивільна оборона та захист у надзвичайних ситуаціях»
Де шукати укриття? Як надати першу медичну допомогу? Якого алгоритму дій дотримуватися? Про все це ви дізнаєтеся з матеріалів курсу.
«Життєстійкість молоді в умовах криз»
Програма буде корисною для молодих людей, які бажають навчатися, працювати та допомагати іншим попри стреси, життєві потрясіння та складні ситуації.
«Волонтерство під час війни»
На курсі ви дізнаєтеся, як волонтерити безпечно для себе й оточення, а також навчитеся створювати власні проєкти та ефективно допомагати захисникам і населенню.
⠀
Економіка і фінанси
«Основи фінансів та інвестицій»
Чи існує альтернатива банківським депозитам? Що таке ринок капіталів та як обрати надійного фінансового посередника? Хочете працювати у сфері інвестицій? Тоді цей курс саме для вас!
«Особистий та сімейний бюджет»
Курс пропонує базові знання з управління власними фінансами та практичні поради. Економити насправді неважко – просто треба знати правила.
⠀
Нові професії
«Основи проєктного менеджменту»
На курсі ви здобудете базові знання про проєктний менеджмент, навчитеся розробляти власні проєкти, створювати комунікаційні стратегії, оцінювати результати проєкту і перетворювати власні ідеї на проєкти.
«Основи управління командами та проєктами в IT. Підготовчий»
Правильно підібрана та вмотивована команда, розуміння специфіки сфери та ефективні лідерські рішення — три аспекти, від яких залежить успіх будь-якого проєкту.
«Кар’єра HR: ролі, компетенції та виклики»
Ідеальний старт для HR-початківців і джерело натхнення для тих, хто вже працює в професії. Заглибтесь у світ HR разом із Анною Толмачовою, HR Director з 12-річним досвідом.
⠀
Підприємництво:
«Успішний стартап: від ідеї до масштабування»
Курс буде корисним не лише для тих, хто тільки розпочинає свій шлях у бізнесі. Навіть досвідчені фаундери стартапів знайдуть у ньому багато корисного, ознайомляться з прикладами численних перемог та невдач.
«Як будувати бізнес онлайн»
Для малого та середнього бізнесу присутність в інтернеті – одна з кращих можливостей заявити про себе та закріпитися на ринку. Автори розкажуть, як створити або зберегти команду, налагодити процеси та звітність, убезпечити активи.
⠀
Інші актуальні курси
«Українська за 27 уроків»
Курс для опанування елементарного рівня володіння українською мовою (А1, А2). Курс розроблено проєктною командою «Є-мова» та волонтерською ініціативою «Безкоштовні курси української мови».
«Основи інформаційної безпеки»
Мільйони людей користуються комп’ютерами, знають про існування вірусів, але не розуміють, як себе убезпечити від їхніх дій. На курсі ви дізнаєтеся про те, як вижити в океані існуючих кіберзагроз, захистити свої особисті дані та фінанси.
Думай інакше: Зламай перешкоди на шляху до навчання та відкрий свій прихований потенціал
Ви готові до карколомних змін у житті та кар’єрі? Втомились вчитись та нічого не запам’ятовувати? Хочете подолати всі перешкоди на шляху до нових знань? Прагнете змінити професію та почати заробляти більше? Тоді запрошуємо на курс від Барбари Оклі та Терренса Седжновскі.
12.01.2023
Вітаємо з Днем народження к.е.н., доцента кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Валявського Сергія Миколайовича!
Бажаємо стійкості, мужності, бадьорості духу! Здоров'я Вам і Вашим близьким, щасливих днів і нашої Перемоги!
11.01.2023
Tezos Ukraine випустила безкоштовний навчальний курс про використання блокчейн-індексерів
Курс підійде початківцям в блокчейн-розробці, які планують працювати з бекендом блокчейн-додатків або самостійно створювати прості проєкти.
Він складається з п’яти уроків:
1. Пояснення роботи баз даних, індексів та блокчейн-індексерів.
2. Короткий огляд можливостей індексерів TzKT, TzStats, Que Pasa, DipDup та Dappetizer.
3. Розробка DeFi-дешборду за допомогою TzKT.
4. Створення сторінки із даними Signum за допомогою Que Pasa.
5. Індексування смарт-контракту tzBTC за допомогою DipDup та Dappetizer.
Реєстрація і подробиці: https://indexers.tezos.org.ua/ua?utm_source=ain_ua
29.12.2022
Освітній Проєкт Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» став хедлайнером загальноукраїнського конкурсу проєктів у сфері освіти дорослих.
У нас ще одна чудова новина! Днями відбулася грандіозна подія в сфері української освіти - щорічний загальноукраїнський конкурс проєктів у сфері освіти дорослих!
Національний університет "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" не лишився осторонь цієї події і презентував новий освітній проєкт підвищення кваліфікації «Кошторисна справа в будівництві. Практична робота в програмному комплексі АВК-5», координаторами якого є Чичуліна Ксенія Вікторівна, кандидат технічних наук, доцент та Чижевська Марина Борисівна, кандидат економічних наук, доцент.
Мета конкурсу полягала в тому в тому, щоб:
- сприяти розвитку і популяризації освіти дорослих в Україні;
- стимулювати професійну взаємодію провайдерів освіти дорослих;
- сприяти об’єднанню зусиль, обміну досвідом і поширенню кращих практик та ініціатив, спрямованих на формування суспільства, що навчається протягом життя.
Організаторами конкурсу виступила Громадська спілка «Українська асоціація освіти дорослих» за підтримки DVV International Ukraine.
Конкурсна комісія оцінювала проєкти за такими критеріями:
- проєкт є актуальним саме в цьому році і саме в поточних умовах;
- проєкт є актуальним саме для цієї цільової аудиторії та у відповідному регіоні;
- проєкт є інноваційним, впроваджує інструменти/ технології/ методологію навчання, які не впроваджувалися раніше або впроваджувалися вкрай обмежено;
- проєкт є соціально значущим, він, окрім іншого, вирішує суспільні проблеми;
- у проєкті є чітко визначеними і зрозумілими мета та завдання;
- заходи (активності, етапи) проєкту відповідають за своїм змістом поставленій меті;
- проєкт передбачав взаємодію між урядовими та неурядовими (в т.ч. бізнесовими) інституціями;
- проєкт містить потенціал для продовження та масштабування;
- проєкт є оригінальним/унікальним і не схожим на інші;
- проєкт є масовим з точки зору кількості залучених учасників, організаторів та волонтерів.
Прийом заявок на конкурс тривав з 15 жовтня 2022 року до 15 листопада 2022 року. Учасниками конкурсу могли стати провайдери освіти дорослих, зокрема, усі зацікавлені державні та недержавні установи, які працюють у сфері освіти дорослих або громадяни (ініціативна група громадян). Для участі у конкурсі приймалися освітні проєкти або окремі періоди (етапи) проєктів, які були повністю реалізовані провайдерами з 1 листопада 2021 року до 31 жовтня 2022 року.
Нагадаємо що на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відкриті курси підвищення кваліфікації для кошторисників, які орієнтовані як на початківців, так і на досвідчених інженерів-кошторисників. По закінченню програми слухачі отримають свідоцтво про підвищення кваліфікації.
Відмітимо що в університеті встановлені ліцензійні версії кошторисної програми АВК-5 та університет підключено до інформаційного порталу проєкту «Будуємо майбутнє разом» , який надає доступ до програмного забезпечення Будівельні Технології: Кошторис 8 цілодобово. Отже, можливості опанування слухачами курсу кошторисної справи зростають.
Відновлення України вже зараз потребує фахівців, які зможуть складати кошториси на відновлення об’єктів, кошторисні розділи заявок на участь у проєктах та грантах, інвестиційних програмах.
Вже зараз численні запити на професійні курс кошторисників свідчать про те, що існує гостра потреба у обрахуванні та складання кошторисів. І ми готові допомогти опанувати нові навички, що потребує економіка України.
Запрошуємо вас на курс «Кошторисна справа в будівництві»! Новий набір групи планується з 01.02.2023 року.
Контакти:
ekonomica@nupp.edu.ua
+380661845614 – Чижевська Марина Борисівна, кандидат економічних наук, доцент
+380500137282 – Чичуліна Ксенія Вікторівна, кандидат технічних наук, доцент
23.12.2022
Вітаємо викладачів кафедри!
Вітаємо кандидата економічних наук, доцента кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Сергія Петровича Кобця з отриманням атестату доцента!
Подяку Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність отримав к.е.н., доцент кафедри економіки, підприємства та маркетингу Андрій Скрильник.
23.12.2022
Захист кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності
051 «ЕКОНОМІКА» ОП «Економічна кібернетика та аналітична економіка»
23 грудня 2022 року відбувся публічні захисти кваліфікаційних робіт магістрів зі спеціальності 051 «Економіка» ОПП «Економічна кібернетика та аналітична економіка» (денна та заочна форма навчання), на якому здобувачі продемонстрували володіння професійними компетенціями, здобуті теоретичні знання та фахові навики.
Захист спеціальності 051 відбувся у Екзаменаційній комісії №1, її роботу очолювала провідний інженер з підготовки персоналу відділу навчання та розвитку персоналу Полтавської дирекції АТ «Укрпошта», к.е.н. Фесенко Наталія Володимирівна. До складу комісії також входили НПП кафедри економіки, підприємництва та маркетингу: д.е.н.. професор Віктор Дубіщев; к.е.н., доцент Марина Чижевська; к.е.н., доцент Кобець С.П.; к.е.н., доцент Щербініна С.А.; секретар – к.е.н., доцент Олександра Кузьменко.
До захисту були допущені 9 кваліфікаційних робіт, направленість яких повністю відповідала освітньому рівню та програмі підготовки магістрів спеціальності 051 «Економіка».
Публічний захист кваліфікаційних робіт засвідчив високий рівень професійної підготовки в Полтавській політехніці імені Юрія Кондратюка. За результатами захисту відзначено відмінну якість кваліфікаційних робіт здобувачів: Запека М.Ю., Зейналова К.Б., Мирний Н.В., Носатченко Д.А., Романовська Л.О.
Кафедра вітає студентів з успішним захистом кваліфікаційних робіт і присвоєнням ступеня вищої освіти «магістр з економіки»!
22.12.2022
Захист кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності
076 «ПІДПРИЄМНИЦТВА, ТОРГІВЛІ ТА БІРЖОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ»
21-22 грудня 2022 року відбулися публічні захисти кваліфікаційних робіт магістрів зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Тож підсумовуючі здобутки другого рівня вищої освіти, студенти якнайкраще продемонстрували володіння професійними компетенціями, здобуті теоретичні знання та фахові навики.
Захисти спеціальності 076 відбулися у Екзаменаційній комісії №6, її роботу очолювала заст. начальника Державної податкової інспекції у м. Полтава Світлана Лактіонова – висококваліфікований фахівець з питань бізнесу, підприємництва, економіки. До складу комісії також входили НПП кафедри економіки, підприємництва та маркетингу, кандидати наук, доценти: Інна Міняйленко, Олеся Григор’єва, Ксенія Чичуліна, Олександр Хадарцев; секретар – Тетяна Галайда.
До захисту були допущені 14 кваліфікаційних робіт спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», направленість яких повністю відповідала освітньому рівню та програмі підготовки магістрів.
Публічний захист кваліфікаційних робіт засвідчив високий рівень професійної підготовки в Полтавській політехніці імені Юрія Кондратюка. Розкриваючи теми магістерських робіт, студенти представляли обґрунтування і вирішення широкого кола бізнес-проблем: використання ресурсного потенціалу, формування бізнес-стратегій, управління конкурентоспроможністю, соціальної відповідальності бізнесу та інші. Комісія позитивно оцінила результати, усі здобувачі захистили свої роботи! Комісія відзначила високу якість магістерських робіт студентів Карини Олешко, Інни Бикової, Яни Харченко, Віктора Хурси, Михайла Миколаєнка.
Кафедра вітає студентів з успішним захистом кваліфікаційних робіт і присвоєнням ступеня вищої освіти «магістр з підприємництва, торгівлі та біржової діяльності»!
Захист кваліфікаційних робіт магістрів спеціальності
075 «МАРКЕТИНГ»
Маркетолог – стратегічна фігура в системі ефективного управління підприємством. Саме від нього залежить оптимальна робота і прибуток всієї компанії.
Щиро вітаємо студентів спеціальності "Маркетинг" з успішним захистом кваліфікаційних робіт і присвоєнням ступеня вищої освіти "магістр з маркетингу".
Дякуємо за плідну співпрацю нашому стейкхолдеру – голові екзаменаційної комісії - директору Полтавської філії "Метал Холдінг Трейд" Товстуну Віктору Вікторовичу!
22.12.2022
Вітаємо з ювілеєм к.е.н., доцентку кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Григор'єву Олесю Володимирівну!
Бажаємо здоров’я Вам і Вашим рідним! Успіху, вдачі, рясних дарунків долі, здійснення мрій і щастя на кожен день. Нехай кожен світанок буде мирним, кожен день приносить лише добрі новини!
09.12.2022
Участь у I Міжнародній науково-практичній конференції «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ НАУКИ ТА ОСВІТИ: РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»
Колектив кафедри економіки, підприємництва та маркетингу разом з нашими давніми партнерами - ГО "Міжнародна асоціація науковців" взяли діяльну участь в організації та проведенні такого важливого для налагодження співпраці міжнародного заходу.
Співорганізаторами конференції також виступили Національний університет харчових технологій, ГО "Європейська асоціація економістів", Лодський університет (Польша), Національний технологічний інститут Мотилала Неру Аллахабад (Індія), Батумський державний університет імені Шота Руставелі (Грузія), Університет менеджменту безпеки в Кошицях (Словаччина), Інститут банківської справи (Польща).
З матеріалами конференції можливо ознайомитись на сайті Міжнародної асоціації науковців за посиланням: https://man.org.ua/conferences.html
09.12.2022
Підвищення рівня професійної компетентності викладачів кафедри у Міжнародній школі педагогічної майстерності
Викладачі кафедри економіки, підприємництва та маркетингу провідного університету Полтавщини Національний університет "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" завжди готові до нових проєктів, новацій та підвищення рівня своєї професійної компетентності.
Так, впродовж листопада 2022 року доценти Чичуліна Ксенія Вікторівна та Міняйленко Інна Валентинівна проходили підвищення кваліфікації у Міжнародній школі педагогічної майстерності Create Creative Entrepreneurs Leaders School.
Опанували ряд сучасних професійно орієнтованих тематик, які планують успішно впроваджувати в навчальний процес, зокрема:
1. "Знайомство з підприємництвом: від теорії до практики".
2. "Залучення грантових ресурсів: джерела коштів на бізнес- та освітні проєкти".
3. "Уроки викладання підприємництва за понад 40 років".
4. "Цифрова трансформація на підприємствах та як її використати на користь студентів та викладачів".
5. "Як використовувати вправу Dragons Den' на занятті та під час оцінювання".
Сертифікати отримали більше 180 учасників та учасниць школи з більше 300 зареєстрованих. Учасники представляли університети, громадські організації, навчальні центри і коледжі з 18 регіонів, а саме, Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Запоріжської, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Чернігівської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької областей та міста Київ за підтримки Української Асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти (УАРМБО)
Міжнародна школа педагогічної майстерності поводилася в рамках проєкту Create Creative Entrepreneurs програми British Council Creative Spark від British Council Ukraine
Все буде Україна!
05.12.2022
Вітаємо з Днем народження к.т.н., доц. Добрянську Вікторію Вікторівну!
Нехай у житті буде більше радісних та щасливих днів, усі мрії обов'язково збуваються. Бажаємо стійкості, мужності, мирного неба, бадьорості духу і Перемоги!
01.12.2022
Оnline-курс «Marketing» від British Council Ukraine
Підбиваючи підсумки осіннього семестру, раді відзначити успіхи студентів групи 201ЕР, адже 9 з них:
Довгополік Дар'я,
Доля Аліна,
Дрижирук Владислав,
Кальченко Вікторія,
Клімашенко Поліна,
Кубрак Надія,
Процвєтова Катерина,
Пунько Євгенія,
Шеремет Аліна,
окрім вивчення обов’язкової дисципліни «Маркетинг», успішно пройшли навчання у відкритому online-курсі «Marketing» від British Council Ukraine
Всі студенти отримали сертифікати!
Щиро бажаємо натхнення та подальших здобутків!
22.11.2022
Виставка студентських робіт
Викладачі кафеди відвідали виставку студентських робіт Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" "Тут все пронизане любов'ю".
Дякуємо нашим талановитим студентам, організаторам і керівництву!
Дякуємо Силам оборони України!
Разом до Перемоги!
17.11.2022
Вітаємо з Міжнародним днем студентів!
Вітаємо з Міжнародним днем студента, зі святом юних мрій, нових знань, цікавих захоплень та веселого студентства.
Бажаємо, щоб кожен день був сповнений нових цілей, впевнених прагнень, чудових ідей, кумедних історій та особистих перемог.
Нехай роки студента будуть незабутніми та щасливими, нехай вірні знання та невтомний ентузіазм приведуть до улюбленої та престижної професії!
Висловлюємо щиру вдячність Силам Оборони України, завдяки яким ми можемо навчатися!
14.11.2022
У День працівників радіо, телебачення та зв‘язку хочеться привітати усіх професіоналів, які тримають інформаційний фронт та бойовий дух усіх українців!
Це дуже непроста професія, а створення новин та підтримка постійного зв’язку зараз особливо важке і водночас важливе завдання.
Заступниця ІТ-директора Департаменту інформаційної безпеки StarLightMedia, стейкхолдер наших освітньо-професійних програм за спеціальністю «Менеджмент» Ольга Тимофеєва організувала передачу комп’ютерної техніки для лабораторій ННІ фінансів, економіки, управління та права, щоб студенти нашого університету мали більше можливостей для якісного навчання.
З великою вдячністю цю допомогу ми прийняли разом із завідувачкою кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Мариною Борисівною Чижевською!
Основою для якісної освіти та наукового розвитку Полтавської політехніки є технологічна підтримка наукових шкіл. І науково-педагогічний колектив, і наші бізнес-партнери розуміють, що інноваційність веде до перемог на економічному фронті.
Переживаючи разом з країною наслідки російської агресії, колектив університету докладає максимум зусиль для забезпечення у цей невимовно складний час якісну підготовку фахівців.
Тож щиро дякуємо справжнім друзям з бізнес-структур за підтримку освітнього фронту!
Разом до Перемоги!
Слава Україні!
12.11.2022
Вітаємо з Днем народження к.т.н., доцентку кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Чичуліну Ксенію Вікторівну! Бажаємо здоров’я Вам і Вашим рідним! Успіху, вдачі, рясних дарунків долі, здійснення мрій і щастя на кожен день. Нових планів і щедрих врожаїв на науковій ниві! Нехай кожен світанок буде мирним, кожен день приносить лише добрі новини!
11.11.2022
Квест «І Lоve Poltava Polytechnic»
Більше ніж півроку триває війна. За цей час наші діти, як і всі українці, відчули багато розпачу, втрат й переживань. Звісно, поруч із поганим завжди йде хороше, бо життя не чорне й негативне, воно - різнобарвне. Тож під час війни як цивільні, так і військові жартують, одружуються, народжують дітей і святкують. Дуже важко перебувати у постійній напрузі, тому, як радять психологи, потрібно шукати можливість отримання позитивних емоцій.
Напередодні Міжнародного Дня студента кафедрою економіки, підприємництва та маркетингу на чолі з квест-тренером к.е.н., доцентом Андрієм Скрильником для студентів ОП «Економічна кібернетика та аналітична економіка», ОП «Маркетинг» та ОП «Економіка бізнесу» був проведений квест «І Lоve Poltava Polytechnic».
Локаціями стали аудиторії та університетські приміщення, в яких їм доведеться побувати ще не один раз протягом усього навчання. Корпус Ц, А, Л, П, Ф, спортивний комплекс, бібліотека та інші популярні місця Полтавської політехніки впродовж години оббігали гравці, виконуючи різні завдання.
Перші, другі, треті … шість команд прибували до фінішу. Хто переміг? Вони всі Переможці! Грамоти Переможцям вручив наш стейкхолдер – Директор рекламного агентства «Бойко» Юрій Бойко.
Ну і звісно солодкі подарунки!
Дякуємо ЗСУ за можливість навчання та відпочинку!
Всі фото https://www.facebook.com/kafedra.ep.m/photos/pcb.675339557644120/675339194310823
11.11.2022
Участь у конкурсі студентських наукових робіт «Інноваційні рішення для циркулярної економіки»
Робота студентки-магістрантки спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Інни Бикової «Кластерна модель управління відходами для Полтавської області на основі європейської концепції «циркуляційної економіки» (наукові керівники – кандидатка технічних наук, доцентка кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Ксенія Чичуліна; кандидатка економічних наук, доцентка кафедри фінансів, банківського бізнесу та оподаткування Віталія Скриль) виборола третє призове місце у конкурсі студентських наукових робіт «Інноваційні рішення для циркулярної економіки».
Конкурс студентських наукових робіт «Інноваційні рішення для циркулярної економіки» проводився в рамках проєкту «Rethink waste week» програми Erasmus+ Jean Monnet Project «Продукування та поширення ідей циркулярної економіки відповідно до Плану дій ЄС» у Сумському національному аграрному університеті.
Для участі у конкурсі було подано 32 роботи з різних областей України, які презентували найрізноманітніші напрямки наукових досліджень у сфері економічної діяльності. За рішенням високопрофесійного журі відібрали 6 найкращих студентських наукових робіт, захист яких відбувся 10 листопада у онлайн –форматі. У представленій роботі авторка проаналізувала можливість фінансової підтримки на державному, місцевому рівнях, рівні окремих територіальних громад, кошти позабюджетних фондів, інвестиційні фонди, позики, різні форми міжнародної фінансової допомоги для забезпечення фінансування комплексу заходів, розрахувала тарифи для чотирьох кластерів, сформувала інструментарій впровадження європейських практик в управлінні твердими побутовими відходами на регіональному рівні. Члени високопрофесійного журі високо оцінили актуальність, наукову новизну, практичну спрямованість представленого конкурсанткою дослідження.
https://nupp.edu.ua/.../studentka-stala-peremozhnitseyu...
10.11.2022
ХII Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція з міжнародною участю «Сучасна економічна наука: теорія і практика»
10 листопада в рамках святкування Всесвітнього дня науки за мир і розвиток, науково-педагогічні працівники кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" провели ХII Всеукраїнську науково-практичну Інтернет-конференцію з міжнародною участю «Сучасна економічна наука: теорія і практика».
Відкрили роботу конференції доктор архітектури, професор, т.в.о. проректора з наукової та міжнародної роботи Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Вадим Вадімов, кандидатка економічних наук, доцентка, заступниця директора Навчально – наукового інституту фінансів, економіки, управління та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Євгенія Карпенко та кандидатка економічних наук, доцентка, в.о. завідувача кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Марина Чижевська, які наголосили на викликах, з якими сьогодні стикається вітчизняна наука; відзначили роль та особливості наукових досліджень в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення.
Робота конференції відбувалася за наступними напрямами:
1. Розвиток сучасної економічної науки в умовах глобалізаційних процесів;
2. Економіка бізнесу в сучасних умовах;
3. Теорія та практика сучасного маркетингу;
4. Моделювання та прогнозування соціально-економічних процесів.
Учасників конференції привітали:
Гурам Сафарідзе, Академічний доктор бізнес-адміністрування факультету економіки і бізнесу Батумського державного університету імені Шота Руставелі.
Манож Гупта, доктор, професор Школи комп’ютерних наук інженерії VIT-AP (SCOPE), Університету ВІТ-АП, Індія
Нирадж Кумар Мишра, доктор, Школа комп’ютерних наук інженерії VIT-AP (SCOPE), Університету ВІТ-АП, Індія
Арун Кумар, доктор, Школа комп’ютерних наук інженерії VIT-AP (SCOPE), Університету ВІТ-АП, Індія
Ганна Обиход, д.е.н., старший науковий співробітник, заступниця директора з наукової роботи Державної установи «Інститут економіки природокористування та сталого розвитку Національної Академії наук України», завідуюча відділом природно-техногенної та екологічної безпеки.
Віталій Венгер, д.е.н., старший науковий співробітник, провідний науковий співробітник відділу секторальних прогнозів та кон’юнктури ринків Державної установи «Інститут економіки та прогнозування НАН України».
Олександр Кубатко, д.е.н., професор, професор кафедри економіки, підприємництва та бізнес-адміністрування Сумського державного університету.
Ігор Островський, к.е.н., доцент, доцент кафедри економічної теорії та міжнародної економіки Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.
У пленарному засіданні взяли участь провідні стейкхолдери кафедри економіки, підприємництва та маркетингу: Денис Поліщук, начальник Комунального підприємства «Полтава-сервіс» Полтавської міської ради, депутат Полтавської міської ради; Тетяна Орєхова, начальник управління з питань організаційного забезпечення та матеріально-технічного обслуговування територій Полтавської міської ради; Світлана Лактіонова, в.о. начальника ДПІ у м. Полтава ГУ ДПС в Полтавській області.
Науковими розробками і напрацюваннями під час пленарного засідання поділилися: Ольга Вовк, д.е.н., професорка кафедри економіки повітряного транспорту Національного авіаційного університету; Григорій Шарий, д.е.н., доц., директор Навчально-наукового інституту архітектури та будівництва Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»; Ксенія Чичуліна, к.т.н., доц., Лауреатка премії Президента України для молодих учених, доцентка кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»; Вікторія Добрянська, к.т.н., доц., доцентка кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»; Оксана Житник, здобувачка спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».
Підводячи підсумки конференції, вчені та науковці – практики домовилися про подальшу науково – освітню співпрацю у сфері реалізації спільних наукових проєктів і публікацій.
05.11.2022
Вітаємо з ювілеєм старшого викладача кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Галайду Тетяну Олександрівну! Нехай віра, надія і любов у Вашому серці допомагають тримати рівновагу. Здоров’я, успіху, вдачі, рясних дарунків долі, здійснення мрій і щастя на кожен день! Нехай кожен світанок буде мирним, кожен день приносить лише добрі новини!
28.10.2022
ХІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Сучасна економічна наука: теорія і практика»
Шановні колеги!
Національний університет "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" , Навчально-науковий інститут фінансів, економіки, управління та права запрошує Вас узяти участь у ХІІ Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Сучасна економічна наука: теорія і практика», яка відбудеться 10 листопада 2022 року.
НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:
1. Розвиток сучасної економічної науки в умовах глобалізаційних процесів.
2. Економіка бізнесу в сучасних умовах.
3. Теорія та практика сучасного маркетингу.
4. Моделювання та прогнозування соціально-економічних процесів.
Робочі мови конференції: українська, англійська.
Для участі в конференції необхідно не пізніше 05 листопада 2022 року надіслати на електронну адресу konf.etre@gmail.com тези доповідей; заявку на участь за запропонованою формою; копію документа про сплату організаційного внеску в електронному вигляді.
Організаційний внесок за участь у конференції складає 200 грн.
КОНТАКТИ ОРГКОМІТЕТУ: +38097 377 57 26 Шевченко Олена Миколаївна
https://nupp.edu.ua/.../xii-vnpik-suchasna-yekonomichna...
27.10.2022
Онлайн-семінар «Горизонт Європа для України»
«Горизонт Європа для України»: науковці обговорили практичні кейси ефективної участі у проєкті.
Керівниця освітнього модуля проекту Erasmus+ Жана Моне «Реформування екологічної, енергетичної, економічної та фінансової сфер України в умовах євроінтеграції», кандидатка технічних наук, доцентка Кафедра економіки, підприємництва та маркетингу НУ "Полтавська політехніка" Ксенія Чичуліна взяла активну участь у онлайн-семінарі «Горизонт Європа для України».
Науковці обговорили напрями перспективних досліджень, дізналися як створити ефективну проєктну заявку та підібрати надійну команду: https://nupp.edu.ua/.../gorizont-evropa-dlya-ukraini...
25.10.2022
Блогінг як спосіб комунікації з сучасним світом
Про блогінг з блогером!
25 жовтня 2022 року студенти ОП "Маркетинг", ОП "Економічна кібернетика та аналітична економіка" і ОП "Економіка бізнесу" зустрілися з travel-блогеркою Катериною Шалун. Під час зустрічі вони дізналися про нові тренди, інструменти створення контенту та засоби просування власного блогу. Катерина поєднує своє захоплення з навчанням у Полтавській політехніці. Дякуємо їй за цінні поради, сподіваємося на подальшу співпрацю і бажаємо подальшого розвитку!
25.10.2022
СТАЖУВАННЯ У ВІДДІЛ МАРКЕТИНГУ
Рухатися вперед, досягати поставлених цілей, прагнути професійної майстерності – це лише кілька пунктів у майнд мапі студентів Національний університет "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка".
25 жовтня 2022 року майже 40 студентів зробили ще один крок на шляху становлення у професійній сфері – розпочали стажування у відділі маркетингу.
З вітальним словом до студентів звернулися заступник Директора Навчально-науковий інститут фінансів, економіки, управління та права Ірина Крекотень, заступник директора ННІ інформаційних технологій та робототехніки Полтавської політехніки Ксенія Вергал та в.о. завідувача Кафедра економіки, підприємництва та маркетингу НУ "Полтавська політехніка" Марина Чижевська. Вони відзначили важливість, актуальність студентської ініціативи та впливу діяльності маркетологів у розвиток вітчизняної економіки, акцентували увагу на важливості знань та вмінь з маркетингу та комп’ютерних технологій, сучасних трендів ринку праці та цінності досягнення синергетичного ефекту зусиль команди стажерів. Проходити стажування та виробничу практику зможуть студенти спеціальностей 051 «Економіка», 075 «Маркетинг», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 122 «Комп’ютерні науки» та інші.
Привітали студентів фахівці відділу маркетингу, які поділилися досвідом роботи і поєднання активної діяльності у Студентський парламент НУПП. З вітальним словом до них звернулися Людмила Билим (президент Студпарламенту університету у 2021-2022 роках) та Артем Соснін (заступник президента Студпарламенту з інформаційної діяльності та PR). Після урочистої частини студенти-стажери разом з начальником відділу маркетингу Оленою Івасенко приступили до роботи.
22.10.2022
Реєстрація на безкоштовний онлайн-кемп
Відкрита реєстрацію на безкоштовний онлайн-кемп від компанії, що створює Health & Fitness додатки №1 у світі та отримай унікальну нагоду:
- Здобути необхідний теоретичний базис та практичні скіли.
- Навчатися під менторством досвідчених експертів.
- Опанувати Facebook Ads Manager на практиці.
- Стати частиною продуктової ІТ компанії.
Тривалість курсу - 3 тижні.
Формат – онлайн.
Вартість – безкоштовно.
Дізнавайся подробиці та реєструйся на сайті проекту Digital Marketing Camp: https://bit.ly/3Gsqxja
21.10.2022
ХІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція «Сучасна економічна наука: теорія і практика»
Шановні колеги!
Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», кафедра економіки, підприємництва та маркетингу запрошує Вас узяти участь у ХІІ Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Сучасна економічна наука: теорія і практика», яка відбудеться 10 листопада 2022 року.
https://nupp.edu.ua/.../xii-vnpik-suchasna-yekonomichna...
20.10.2022
Вітаємо студентку спеціальності «Маркетинг»
Вища освіта майбутнього маркетолога – складний, але цікавий процес, в якому можна з легкістю та користю гармонійно поєднувати навчання у сучасних аудиторіях університету, дистанційні технології та неформальну освіту. Щодо останньої – це ще й можливість отримати додаткові знання та розширити світогляд навчаючись у закордонних професорів та успішних бізнесменів.
Яскравим прикладом є досвід студентки 2 курсу спеціальності «Маркетинг» Аліни Долі. Вона з успіхом пройшла навчання за двома іноземними програмами: від Netherlands Institute of Marketing та Culture Bridges.
Щиро радіємо твоєму успіху, Аліно, та віримо у подальші здобутки!
19. 10.2022
Методичний семінар для викладачів та здобувачів освіти
Триває активна співпраця із стейкхолдером освітніх програм кафедри економіки, підприємництва та маркетингу – Головним управлінням статистики в Полтавській області.
19 жовтня 2022 р. в Полтавській політехніці відбувся методичний семінар на тему «Структурні зміни в економіці України». У семінарі прийняли участь викладачі і студенти економічних спеціальностей ННІФЕУП. Семінар проводили Марина КИСІЛЬ, начальник відділу поширення інформації та Лариса ЛИТВИН, начальник відділу обробки даних Головного управління статистики в Полтавській області.
Фахівці представили учасникам семінару склад і структуру статистичної звітності суб’єктів господарювання, порядок формування та групування даних економічної інформації, джерела її поширення та приклади застосування в аналітичних цілях. Підсумкова частина семінару була присвячена відповідям на питання учасників та обговоренню проблемних моментів. Тож висловлюємо подяку фахівцям Головного управління статистики за систематичну участь у освітніх і наукових заходах кафедри економіки, підприємництва та маркетингу.
20.10.2022
Участь в акції «Смілива гривня»
Студенти та науково-педагогічний колектив кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" взяли участь в акції "Смілива гривня", яку організовує Національний Банк України.
Усі зібрані кошти надійдуть українській армії.
Віримо в перемогу, підтримуємо ЗСУ!
06.10.2022
5 жовтня 2022 року відбулася зустріч робочої групи гаранта освітньо-професійної програми «Підприємництво та торгівля» зі спеціальності 076 Підприємництво та торгівля Міняйленко І.В. та стейкхолдерів кафедри економіки, підприємництва та маркетингу директора ТОВ «Метал Холдінг Трейд» Товстун В.В. та випускниці спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність 2021 року, менеджера з продажу ТОВ «Метал Холдінг Трейд» Сіори Р.В.
У процесі обговорення Товстун В.В. підкреслив, що здобувачі ОПП «Підприємництво та торгівля» мають змогу отримати належну теоретичну та спеціальну практичну підготовку завдяки збалансовано підібраним освітнім компонентам, як обов’язковим, так і вибірковим. На думку стейкхолдерів, визначені у програмі компетентності відповідають сучасним запитам фахової підготовки на ринку праці.
Сіора Р.В. зазначила, що якість змістової складової дисциплін загального та професійного циклу програми повною мірою забезпечують формування у здобувачів вищої освіти загальних, спеціальних та фахових компетентностей, а також програмних навчальних результатів, які зазначені в ОПП та передбачені стандартом вищої освіти. В той же час для ОПП «Підприємництво та торгівля» здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня рекомендовано уточнити структуру обов’язкової компоненти «Митні процедури в підприємницькій діяльності».
Особливу увагу під час обговорення було приділено орієнтації освітньої програми, що зосереджені на формуванні ґрунтовних знань у сфері підприємництва та торгівлі, а також здатність їх застосування у практичній діяльності.
За результатами обговорення членами робочої групи було вирішено, що з метою більшої практичної спрямованості навчання заплановано проходження виробничої та переддипломної практик та виконання магістерських робіт.
03.10.2022
Зустріч студентів із стейкхолдерами
Студенти-бакалаври спеціальності «Маркетинг», опановуючи дисципліну «Соціальний маркетинг» під керівництвом доктора філософії, магістра з маркетингу Ірини Левченко, опрацювали тему: «ОРГАНІЗАЦІЯ МАРКЕТИНГОВОГО УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОЮ СФЕРОЮ». Студенти розглянули основні соціальні сфери та, працюючи в групах, розробили власні міні-проекти по реалізації рекламних кампаній за такими напрямами як: спорт, медичне обслуговування, культура, освіта та транспортне обслуговування.
29.08.2022
Стейкхолдери кафедри економіки підприємництва та маркетингу, активно сприяють фаховій підготовці студентів
Систематична співпраця кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» зі стейхолдерами сприяє якісному опануванню студентами фахових компетенцій. Тому стейкхолдери регулярно долучаються до проведення навчальних занять, та проводять інші заходи фахової підготовки для студентів спеціальностей нашої кафедри.
29 вересня 2022 р. в Полтавській політехніці, за участі стейкхолдера кафедри Головного управління статистики в Полтавській області, відбувся практичний семінар на тему «Політика поширення статистичної інформації. Інноваційна діяльність підприємств». Семінар проводився для студентів освітньо-професійних програм 075 «Маркетинг», 076 «Економіка бізнесу», 051 «Економічна кібернетика та аналітична економіка», і був спрямований на закріплення ряду фахових компетенцій, зокрема:
- здатність до пошуку, оброблення та аналізу інформації з різних джерел;
- здатність проведення досліджень на відповідному рівні;
- здатність аналізувати ринкових суб’єктів та особливості їх функціонування.
Кафедра вже тривалий період співпрацює з фахівцями Головного управління статистики і у освітніх кейсах, і щодо наукових досліджень. Тож окрім студентів до семінару долучилися й НПП кафедри економіки, підприємництва та маркетингу. Семінар проводили Валентина ГАВІНСЬКА (начальник управління поширення комунікацій), Олена ВЕКЛИЧ (заст. начальника відділу обробки даних), Олена БЕЛЕЙ (гол. спеціаліст відділу обробки даних), Світлана СМІРНОВА (гол. спеціаліст відділу обробки даних). Після розгляду ряду методичних і практичних аспектів дослідження інноваційної діяльності підприємств, відбулося їх обговорення, в процесі якого студенти активно ставили уточнюючі питання фахівцям, з метою кращого опанування матеріалу.
Ми висловлюємо щиру подяку нашим стейкхолдерам – фахівцям Головного управління статистики фахівцям, оскільки така співпраця дійсно має важливе значення для студентів. Вміння визначити релевантну вибірку статистичних даних, адекватно проаналізувати статистичну інформацію та використати ці результати для прийняття маркетингових, управлінських і бізнес рішень – невід’ємні складові сформованого професіонала вищої економічної освіти. А інноваційна діяльність беззаперечно є рушієм і підприємництва, і ринку, і національної економіки в цілому!
22.09.2022
Удосконалюємо процес вищої освіти в умовах війни
В сьогоднішніх умовах протидії збройній агресії, підвищення якості вищої освіти набуває особливої актуальності. Удосконалення підготовки фахівців спеціальностей кафедри економіки, підприємництва та маркетингу є пріоритетним завданням і для гарантів освітніх спеціальностей, і усіх НПП груп забезпечення. Тож протягом 18 липня – 28 серпня 2022 року гаранти ОПП першого рівня вищої освіти Андрій Скрильник (ОПП «Маркетинг») та Олександр Хадарцев (ОПП «Економіка бізнесу) пройшли всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації «Акредитація освітніх програм економічного блоку в умовах війни». Підвищення кваліфікації проведено професійним ГО «Центр українсько-європейського наукового співробітництва» на базі Сумського національного аграрного університету, в обсязі 6 кредитів ECTS (180 годин). Програма підвищення кваліфікації передбачала вивчення новітніх науково-обґрунтованих підходів до організації навчання, удосконалення економічної, педагогічної, комунікативної компетентностей, а також опанування практичних умінь і навичок інтерактивної взаємодії зі стейкхолдерами освітніх програм.
Гаранти Андрій Скрильник та Олександр Хадарцев успішно виконали програму підвищення кваліфікації, про що отримали відповідні сертифікати, а здобуті знання і компетентності застосовуються для подальшого удосконалення освітнього процесу на кафедрі економіки, підприємництва та маркетингу.
16.09.2022
Вітаємо першокурсників!
Вітаємо студентів першого курсу спеціальностей 051 «Економіка», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» і 075 «Маркетинг» з початком навчання!!!
Впевнені, що роки навчання будуть для вас незабутніми, корисними, насиченими цікавими подіями, спрямують вас до успіху в житті!
09.06.2022
Подяка від Міністерства освіти і науки України
Вітаємо кандидата економічних наук, доцентку, Чижевську Марину Борисівну, виконувача обов’язків завідувача кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» з отриманням Подяки від Міністерства освіти і науки України за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України.
Бажаємо подальших успіхів та натхнення!
08.06.2022
Навчально-виробнича екскурсія: взаємодія зі стейкхолдерами
Підготовка конкурентоспроможних фахівців економічного профілю неможлива без вивчення і опанування практичного досвіду найкращих представників бізнес-середовища. Тому Полтавська політехніка активно взаємодіє зі стейкхолдерами – провідними компаніями та підприємствами як Полтавщини, так і України, оскільки якісна сучасна освіта – це результат плідної співпраці ЗВО і бізнесу.
3 червня 2022 року студенти кафедри економіки підприємництва та маркетингу, разом з іншими студентами Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права відвідали компанію Premier Socks - лідера панчішно-шкарпеткового виробництва в Україні, стейкхолдера Полтавської політехніки. Студенти освітніх програм «Економіка бізнесу» і «Маркетинг», разом із викладачами кафедри, зустрілися та тісно поспілкувалися із Олег Хардін, засновником та керівником компанії Premier Socks.
Навчально-виробнича екскурсія на Premier Socks була насиченою, динамічною та інтерактивною, а бажаючі навіть мали можливість спробувати себе на виробництві. І, як правильно відмітив Олег Хардін, «підприємець має щиро любити свою справу і розуміти всі аспекти її здійснення».
Під час навчально-виробничої екскурсії студенти детально ознайомилися із діяльністю компанії, дослідили роботу структурних підрозділів, вивчили організацію і функціональність бізнес-процесів, особливості маркетингу та ринкових комунікацій даної продукції, а також інших особливостей цього бізнесу. Олег Хардін поділився своїм досвідом успішного бізнесмена щодо формування підприємницьких ідей, виявлення потреб споживачів та задоволення запитів клієнтів, обрання інструментів ринкової експансії, стратегічного бізнес-планування, пошуку джерел інноваційного розвитку. А також він відповів на професійні питання студентів і дав власні «лайфхаки» щодо організації та управління бізнесом.
Завдяки таким стейкхолдерам наші студенти не просто отримують фахові економічні знання, а й формують компетентні навички, за якими працює бізнес світового рівня.
30.05.2022
СТУДЕНТИ КАФЕДРИ ЕКОНОМІКИ, ПІДПРИЄМНИЦТВА ТА МАРКЕТИНГУ ЗДОБУВАЮТЬ ФАХОВІ КОМПЕТЕНЦІЇ НА ПІДПРИЄМТВАХ СТЕЙКХОЛДЕРІВ
Ключовим завданням підготовки фахівців за освітньо-професійними програмами кафедри економіки, підприємництва та маркетингу є якісне опанування професійними компетенціями. Тож для забезпечення практичної підготовки, кафедра регулярно взаємодіє зі стейкхолдерами своїх освітніх програм.
27 травня 2022 р. студенти спеціальностей 075 «Маркетинг» та 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», спільно з викладачами кафедри здійснили навчально-виробничу екскурсію на підприємство – Полтавська філія ТОВ «Метал Холдінг Трейд». Керівник підприємства і відповідно стейкхолдер освітніх програм «Економіка бізнесу» та «Маркетинг» Віктор Товстун провів детальну екскурсію по виробничим підрозділам підприємства, розповів про особливості ведення такого бізнесу як торгівля промисловою продукції, ознайомив зі специфікою роботи персоналу.
Після ознайомлення із діяльністю підприємства, студенти разом зі стейкхолдером Віктором Товстуном відвідали офіс підприємства, де поділилися враженнями і обговорили ряд професійних кейсів майбутньої фахової діяльності. Зокрема було обговорено і отримано відповіді від стейкхолдера як реалізуються на практиці наступні аспекти:
формування асортименту промислової продукції;
управління запасами та графіками поставок;
дослідження ринку та попиту на металовироби;
механізми ціноутворення та підтримання конкуренції на металопродукцію;
порядок взаємодії між клієнтами і постачальниками та багато іншого.
Студенти поспілкувалися з працівниками економічного профілю ТОВ «Метал Холдинг Трейд». Провідний менеджер з продажів Руслана Сіора (до речі наша випускниця магістратури 2021 р. зі спеціальності 076) розповіла зокрема й про ключові професійні якості, які мають найбільше значення, і вже з власного досвіду надала поради студентам щодо навчання і опанування компетенцій.
Кафедра економіки, підприємництва та маркетингу висловлює подяку стейкхолдеру Віктору Товстуну, директору Полтавської філії ТОВ «Метал Холдінг Трейд» за тісну співпрацю у підготовці студентів, оскільки така взаємодія між закладами вищої освіти і бізнесом забезпечує високу якість фахової підготовки студентів кафедри економіки, підприємництва та маркетингу. І анонсуємо подальші навчально-виробничі екскурсії до наших стейкхолдерів, де й надалі опановуватимемо реальні кейси бізнесу, маркетингу, економіки і підприємництва.
Тож успіху усім і навчайтесь у найкращих!
25.05.2022
Екскурсія до Центру обслуговування платників Державної податкової інспекції у м. Полтаві ГУ ДПС у Полтавській області.
Зустріч зі стейкхолдером
З метою підвищення зацікавленості студентів у навчанні та підготовки висококваліфікованих фахівців, кафедрою економіки, підприємництва та маркетингу проводяться відповідні заходи, які передбачають залучення стейкхолдерів освітніх програм до організації та реалізації освітнього процесу:
участь стейкхолдерів у розробці та вдосконаленні освітніх програм та навчальних планів;
участь у проведенні атестації здобувачів вищої освіти;
організація студентських практик на підприємствах, організацій і установ стейкхолдерів;
залучення студентів до участі у екскурсіях та днях відкритих дверей підприємств, організацій і установ;
організація зустрічей студентів з потенційними роботодавцями.
24.05.2022 року студенти спеціальностей 051 «Економіка», 075 «Маркетинг» та 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» відвідали Центр обслуговування платників Державної податкової інспекції у м. Полтаві ГУ ДПС у Полтавській області.
Неймовірно цікаву, емоційну та пізнавальну екскурсію для студентів провела В.о. начальника ДПІ у м. Полтаві Світлана Лактіонова. Під час екскурсії Світлана Лактіонова розповіла студентам про діяльність головних підрозділів інспекції, ознайомила з роботою Центру обслуговування платників податків і новими сучасними методами роботи.
Студенти дізналися, що основними завданнями Центру обслуговування платників ДПІ у м. Полтаві є:
здійснення сервісного обслуговування платників податків та надання адміністративних послуг у найкоротший строк за мінімальної кількості відвідувань суб'єктів звернень,
приймання податкової та іншої звітності,
реєстрація фізичних осіб – платників податків у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та надання електронних довірчих послуг,
впровадження значної кількості зручних електронних сервісів для суб’єктів підприємництва.
Студенти мали можливість ознайомитись з роботою кожного підрозділу ДПІ у м. Полтаві, отримали буклети з актуальною інформацією та прийняли участь у невеличкій податковій вікторині.
Екскурсія завершилася, та студенти з нетерпінням чекатимуть на нову, адже кожне таке знайомство з професіоналами своєї справи неймовірно надихає на нові звернення.
18.05.2022
Методичний семінар
ОСВІТА ПРОТЯГОМ ЖИТТЯ ЯК ЧИННИК ЛЮДСЬКОГО РОЗВИТКУ
Освіта впродовж життя, роль освіти дорослих в самореалізації особистості. Ці питання і за сьогоднішніх умов не втрачають свого значення.
Про сутність, функції та форми, основні цілі, які ставляться й реалізуються в системі неперервної освіти, про особливості освіти дорослих в Україні розповіли доценти кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Вікторія ВАСЮТА та Володимир БИБА під час методичного семінару, що відбувся 18 травня 2022 року на кафедрі економіки, підприємництва та маркетингу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»
ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ
Кафедра Економіки, підприємництва та маркетингу запрошує на спеціальність 075 "Маркетинг" для креативних та амбітних!
Приєднуйся до нашої дружньої родини!
Ми чекаємо саме на ТЕБЕ!
ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ
Кафедра Економіки, підприємництва та маркетингу
Для майбутніх бізнесменів пропонуємо сучасну спеціальність 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність" (освітня програма "Економіка бізнесу")
Приєднуйся до нашої дружньої родини!
Ми чекаємо саме на ТЕБЕ!
ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ
до найкращого ЗВО - Національний університет "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка"!
Кафедра економіки, підприємництва та маркетингу запрошує на навчання на спеціальність 051 Економіка освітню програму «Економічна кібернетика та аналітична економіка».
Освітня програма «Економічна кібернетика та аналітична економіка» – освітня програма, яка забезпечує підготовку сучасного економіста-аналітика та економіста-інформатика, який володіє технологією проектування, моделювання, аналізу бізнес-процесів, програмування та сучасними комп’ютерними технологіями для вирішення будь-яких економічних завдань.
https://nupp.edu.ua/page/os-051-ekae-b.html