Освітня програма «Менеджмент»
Галузь знань
07 Управління та адміністрування
Спеціальність
073 Менеджмент
Освітня програма
Менеджмент
Освітній ступінь
Бакалавр
Предмети НМТ
- Українська мова (0,35)
- Математика (0,4)
- Історія України (0,25)
- Іноземна мова (0,25), Біологія (0,2), Фізика (0,2), Хімія (0,2), Українська література (0,25), Географія (0,35)
Вартість навчання
- Денна: 9850 грн.
- Дистанційна: 9000 грн.
- Заочна: 7500 грн.
* Вартість вказана за семестр навчання за контрактом в 2024/2025 навчальному році
При вступі як на місця державного замовлення, так і за контрактом абітурієнт надає мотиваційний лист та результати національного мультипредметного тесту 2024 р., 2023 р, 2022 р. або сертифікату ЗНО 2021 р.
Короткий опис програми
Менеджер - унікальна професія, а попит на фахівців нового покоління з цієї спеціальності залишається традиційно високим, оскільки їх професіоналізм, відповідальність, ініціативність, наполегливість і володіння новими методами та технологіями управління виступають запорукою конкурентоспроможності та розвитку сучасного підприємства. Сучасний бакалавр менеджменту здатний вирішувати практичні проблеми та складні спеціалізовані задачі у сфері управління організаціями та їх підрозділами.
Підготовка студентів за спеціальністю передбачає ґрунтовне вивчення основ сучасного менеджменту; принципів функціонування управлінських систем; методів та інструментів реалізації функцій менеджменту, інструментарію обґрунтування управлінських рішень щодо розвитку підприємств і організацій різних видів економічної діяльності та форм господарювання; забезпечення економічної безпеки; формування стратегій розвитку підприємств тощо.
Студент під час навчання може самостійно обирати перелік дисциплін, що забезпечують реалізацію його освітньої траєкторії та майбутню професійну діяльність.
Переваги програми
- індивідуалізація процесу навчання та застосування практико-орієнтованих технології навчання (інтерактивні форми навчання, тренінги, групові дискусії, розв’язання ситуаційних завдань, кейсів тощо);
- можливість творчого і наукового розвитку як на вітчизняному, так і міжнародному рівнях;
- залучення підприємців та партнерів-роботодавців, які досягли високого рівня розвитку власних бізнес-структур, до підготовки конкурентоспроможних фахівців;
- участь у програмах стажування на підприємствах в України та за кордоном, теоретична та практична підготовка у літніх міжнародних школах;
- навчання за програмою «подвійний диплом» за профілем спеціальності; участь у міжнародних грантових проектах;
- можливість проходження підготовки офіцерів запасу.
Можливість навчання та стажування за кордоном
За програмою подвійного диплому: Білостоцький технологічний університет (Білосток, Польща), Університет Гринвічу (Лондон, Великобританія), коледж Санта-Фе (Santa Fe College )(Гейнсвилл, США) тощо,
Програма академічних обмінів iменi Фулбрайта (Fulbright Research and Development Program) в Українi, (США) та ін.
Програми Еразмус+:
- міжнародної кредитної мобільності – короткострокові програми обміну: на навчання (3 - 12 міс.) та на практику (2 - 12 міс.) для бакалаврів, магістрів, аспірантів.
- академічної мобільністі для студентів, випускників, викладачів та працівників університетів для навчання за обміном, отримання диплома магістра, проходження практики; викладання, підвищення кваліфікації, стажування тощо.
- спільні магістерські програми (Erasmus Mundus Joint Master Degrees) для навчання та викладання в магістратурі;
- індивідуальні гранти для студентів, випускників, викладачів та інших працівників
Основні обов’язкові освітні компоненти професійної підготовки
Державне та регіональне управління; Теорія організації; Менеджмент; Операційний менеджмент; Менеджмент персоналу; Самоменеджмент; Комунікативний менеджмент; Ризик-менеджмент; Методи прийняття управлінських рішень; Фінансовий аналіз; Маркетинг; Стратегічне управління; Логістика; Менеджмент бізнесу: основи відкриття, ведення та діджиталізації; Планування діяльності підприємства; Теорія мотивації; Інвестиційний менеджмент; Інформаційні системи в менеджменті; Фінанси, гроші і кредит; Етика та соціальна відповідальність бізнесу; Економіка підприємства; Ситуаційний менеджмент; Управлінський облік.
Основні освітні компоненти професійної підготовки за вибором студента
Блок вибіркових дисциплін № 1 «Менеджмент організацій і адміністрування» за освітньою програмою: Управління інноваціями; Управління ресурсами та витратами; Лідерство; Адміністративний менеджмент; Бізнес-аналітика; Корпоративне управління.
Блок вибіркових дисциплін № 2 «Менеджмент інноваційної діяльності» за освітньою програмою: Формування і розвиток команди інноваційного проєкту; Web-програмування; Мова програмування С++; Управління інноваційним розвитком підприємства; Digital-маркетинг; Інноваційний потенціал підприємства.
Блок вибіркових дисциплін № 3 «Управління проєктами» за освітньою програмою: Проєктний менеджмент; Проєктний аналіз; Управління командами; Маркетинг інновацій; Бізнес sturt-up; Івент-менеджмент.
Посади, які можуть обіймати випускники
Бакалавр менеджменту здатний виконувати професійну діяльність в усіх галузях економіки (відповідно до Державного класифікатору професій ДК 003: 2010), в таких підрозділах, як: відділи органів державної влади та самоврядування; економічні відділи установ, організацій, підприємств; кадрові агенції, кадрові служби, відділи кадрів організацій та підприємств; відділи банківських установ; митні органи; страхові, інвестиційні, пенсійні компанії і організації; відділи з раціоналізації та управління якістю підприємств, установ, організацій; фінансово-економічні відділи підприємств; відділи маркетингу, патентно-ліцензійної роботи та інформаційного забезпечення; інвестиційні та венчурні компанії і організації; управлінські та економічні посади.
Установи-партнери
Провідні промислові та аграрні підприємства, організації та установи сфери послуг (м. Полтави, Полтавський регіон, Україна); вітчизняні та зарубіжні наукові установи та дослідні організації; українські та зарубіжні заклади вищої освіти; державні та регіональні органи управління; Полтавська обласна державна адміністрація, районні державні адміністрації Полтавської області, територіальні громади, громадські організації, професійні об’єднання тощо.
Додаткова інформація
Адреса: м. Полтава, Першотравневий проспект, 24, ауд. 323 Ф
Сторінка кафедри у facebook: https://www.facebook.com/kafedraMIL
Сторінка Instagram: https://www.instagram.com/kafedramil_nupp/
Контактна інформація: +380665390178 Чайкіна Аліна Олександрівна
E-mail: k27@nupp.edu.ua
Сторінка кафедри: https://nupp.edu.ua/page/kafedra-menedzhmentu-i-logistiki.html
Сторінка кафедри у facebook: https://www.facebook.com/kafedraMIL
Сторінка Instagram: https://www.instagram.com/kafedramil_nupp/
Контактна інформація
Звертайтеся за більш детальною інформацією до приймальної комісії:
Або у месенджерах: