Кафедра менеджменту і логістики

Історія сучасної кафедри Менеджменту і логістики уходить корінням у далекий 1930 р., коли в Полтавському інституті сільськогосподарського будівництва, єдиному на весь СРСР, була створена кафедра «Економіки та організації будівництва». Кафедра приймала участь в комплексній підготовці фахівців для будівництва, а випускники інституту успішно працювали на всіх рівнях управління в будівельній галузі. З 1967 по 1991 рр. в університеті активно працювала Територіальна науково-дослідницька лабораторія, яка виконувала пошукові роботи з управління та економіки будівництва на замовлення підприємств та організацій будівельної галузі та міністерства. У 1990 р. кафедра в результаті реорганізації отримала назву «Організації і управління будівництвом». Саме в цей час вперше був здійснений набір студентів для підготовки за напрямом «Менеджмент організацій». У в 1996 р. кафедра «Організації і управління будівництвом» була перейменована в кафедру «Менеджменту» Полтавського технічного університету.

У подальшому, у зв’язку з широким впровадженням сучасного менеджменту в діяльність українських підприємств кафедра неодноразово змінювала свою назву:

  • липень 2001 р. – кафедра менеджменту і маркетингу;
  • серпень 2012 р. – кафедра менеджменту і адміністрування;
  • вересень 2015 р. - кафедра менеджменту і логістики.

Високий авторитет кафедри, завойований багатьма поколіннями науковців, постійно зміцнюється науковими здобутками талановитих студентів і професійними успіхами наших випускників, а комплексний підхід до якості освіти забезпечує високий рівень конкурентоспроможності майбутніх фахівців з менеджменту на ринку праці і належні умови для їх подальшого професійного зростання.

У складі кафедри працюють доктори и та кандидати економічних наук, потужний науковий потенціал дозволяє ставити колективу ставити амбітні науково-дослідні та освітні цілі й ефективно працювати над їх досягненням.

Мета діяльності кафедри – підготовка фахівців-професіоналів з менеджменту, що мають активну громадську позицію, сучасні компетенції, вміють розв’язувати складні професійні завдання та забезпечувати ефективність систем управління.