7 жовтня 2024 року студенти-першокурсники спеціальності 073 Менеджмент освітньої програми «Логістика» разом з куратором, професоркою кафедри менеджменту і логістики Вікторією КУЛИК взяли участь у захоплюючому квесті, проведеному студентками спеціальності 242 Туризм – Кірою ЖИЛЕНКО та Анною МАКСИМЕНКО (3-й та 4-й курси). Авторкою та організаторкою квесту є Надія БАКАЛО, доцентка кафедри міжнародних економічних відносин та туризму.
Команди «Промінчик» та «Газ» змагалися, виконуючи різноманітні завдання присвячені історії університету, пам’яткам архітектури, видатним особистостям, сучасним тематичним локаціям та інфраструктурі Полтавської політехніки. У запеклій боротьбі перемогу здобула кмітлива та швидка команда «Газ»! Усі учасники отримали багато нових знань, позитивних емоцій та приємних вражень.
16 травня 2024 року, у День вишиванки, на open-air сцені Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбувся концерт відомого українського рок-гурту KARTA SVITU. Студенти, науковці, викладачі та гості Полтавської політехніки підтримали захисників донатами, а виконавці презентували свій дебютний альбом «Простір важливих речей» та заспівали свої кращі хіти.
14 травня 2024 року у Полтавській політехніці відбулася інфосесія «Програми обміну в країнах ЄС: стипендії, гранти, можливості», під час якої власними історіями участі в програмах академічної мобільності з представниками наукової та студентської спільноти поділилися студентки університету. Серед спікерок інфосесії Анастасія ДУЧКОВА, студентка спеціальності Менеджмент – університет Laurea University of Applied Sciences, Фінляндія (осінній семестр 2023/2024 н.р.).
Учасниці програм академічної мобільності, здобувачі спеціальності 073 Менеджмент 2 – 4 курсів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти: Анна ІСІЧЕНКО, Марія БОВКУН, Поліна КУЛИК, Даяна КУЧКА, Єлизавета МІРОШНИЧЕНКО, Наталія ВАЩЕНКО, Єлизавета КАЛАШНИК.
Відзначимо, студенти Полтавської політехніки мають можливість навчатись за кордоном за грантовими програмами кредитної академічної мобільності Erasmus+ впродовж семестру або цілого навчального року в провідних університетах Австрії, Гренландії, Данії, Естонії, Литви, Латвії, Норвегії, Нідерландів, Німеччини, Польщі, Румунії, Словаччини, Фінляндії, Чехії.
У весняному семестрі 2023/2024 навчального року за програмою кредитної академічної мобільності Erasmus+ в університеті «1 DECEMBRIE 1918» University of Alba Iulia навчаються 16 студентів різних структурних підрозділів Полтавської політехніки. Серед них Анна ІСІЧЕНКО, студентка групи 201-ЕМіт, спеціальності 073 Менеджмент освітньої програми «Менеджмент інформаційних технологій».
«Програма кредитної академічної мобільності Erasmus+ стала для мене чудовою можливістю отримати не тільки нові професійні знання, але й цікавий досвід життя в колоритній європейській країні. Перший місяць навчання в румунському університеті виявився неймовірно цікавим та захоплюючим. Викладачі університету привітно й з розумінням ставляться до наших студентів, допомагають знайти аудиторії, доступно пояснюють матеріал. Крім того, навчання тут проходить англійською мовою, що дає змогу попрактикуватися та вдосконалити свій рівень англійської. Загалом це чудова можливість не тільки здобути кваліфіковані міжнародні знання, але й познайомитися зі студентами з різних країн світу».
Студентка спеціальності 073 «Менеджмент» ОП «Менеджмент» Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Марія БОВКУН (група 201-ЕМ) навчалася за програмою кредитної академічної мобільності Erasmus+ KA171 в Університеті прикладних наук Вінер-Нойштадт в осінньому семестрі 2023/2024 навчального року. Студентка Полтавської політехніки опановувала нові корисні навички та знання у період з 4 вересня 2023 року по 16 грудня 2023 року і поділилася враженнями від навчання в австрійському університеті-партнері.
7 грудня 2023 року на головній сцені Полтавської політехніки відбувся фінал конкурсу стартапів серед студентів-першокурсників. Друге місце посіла команда «NEZALEZHNI» (стартап «Безпечно з нами» – світловідбиваючі принти на одязі та речах), до якої входили студентки спеціальності 073 Менеджмент Євгенія ЛИТВИНЕНКО, Анастасія СЕРЯКОВА, Ольга ХАЛЯВКА, Анастасія ПЕРЧИНА (група 102-ЕМ, куратор Людмила ГУБА) та Анастасія МЄЛЕШКО (група 101-ЕМіт, куратор Юрій ХАРЧЕНКО). Учасниці запропонували проєкт нанесення світловідбивальних принтів технікою шовкографії на верхній одяг, щоб підвищити безпеку руху та замовлення послуги у соціальних мережах. Учасниці провели презентацію у футболках з власноруч виготовленим принтом у вигляді гербу політехніки. Призери отримали відзнаки і солодкий приз для святкування свого досягнення.
У конкурсі взяла участь 21 команда і понад 100 студентів різних спеціальностей, вмотивованих боротися за призовий фонд – 10 000 гривень від ректора, професора Володимира ОНИЩЕНКА. Відбір до фіналу конкурсу пройшли 5 команд, які боролись за перше місце.
Детальніше: https://nupp.edu.ua/news/na-konkursi-startapiv-sered-pershokursnikiv-viznachili-peremozhtsiv.html
01 грудня 2023 року відбулась ознайомчо-пізнавальна екскурсія до Центру підтримки підприємців «Дія. Бізнес» у місті Полтава для здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права, серед яких були і здобувачі спеціальності 073 Менеджмент. Знайомство студентів розпочалося з пізнавальної бесіди, під час якої їм розповіли, що Центр підтримки підприємців «Дія. Бізнес» у Полтаві – це масштабний національний проект із розвитку підприємництва, що функціонує за підтримки Міністерства цифрової трансформації України. Студенти дізналися про філософію проекту, яка, зокрема, полягає у допомозі зі стартом власного бізнесу, підтримці та розвитку бізнесу впродовж життя, захисті українського підприємництва, а також у сприянні розвитку, масштабуванню й інтернаціоналізації українського бізнесу. Представники центру розповіли про послуги, які можна отримати в ньому, та шляхи партнерства, що особливо актуально для майбутніх фахівців із менеджменту. Також, студенти заслухали лекцію «Як скласти сучасне резюме» (Спікерка – Наталія ГАРДЕР, карʼєрна консультантка). Завершили екскурсію обміном враженнями та думками. Усміхнені обличчя студентів засвідчили, що їм дуже сподобалася цікава та пізнавальна екскурсія до Центру підтримки підприємців «Дія. Бізнес» у Полтаві, за що ми неймовірно вдячні його працівникам!
Студентки-першокурсниці спеціальності 073 Менеджмент освітньої програми «Менеджмент» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти Катерина КУПАРЄВА та Кристина КУПАРЄВА (група 103-ЕМ) взяли участь у чемпіонаті світу з хортингу серед кадетів, юніорів та дорослих, що проходив в м. Мілан, Італія (10 – 13 листопада 2023 року). Чемпіонат проходив уперше в рамках чемпіонату світу з бойових мистецтв. Загалом прийняло участь 492 учасника з 16 країн світу. Україну представляли 50 спортсменів, серед яких шість з Полтавщини.
Хортинг – один із видів спортивних єдиноборств. Цей вид спорту було створено в Україні. Хортинг являє собою не тільки бойове мистецтво, а ще й систему фізичної підготовки і духовного самовдосконалення. Також одна з цілей хортингу – наближення до українських традицій. Особливість хортингу – його універсальність. У хортингу зібрано безліч елементів з різних єдиноборств: боротьби, самбо, дзюдо, карате, джиу-джитсу та ін. Слово «хортинг» походить від назви острова Хортиця. Саме на цьому острові було розташовано Запорізьку Січ. Офіційним видом спорту в Україні хортинг став 21 серпня 2009 року.
Вітаємо наших чарівних першокурсниць Кристину та Катерину КУПАРЄВИХ, що здобули «золото» та «срібло» і поповнили медалями скарбничку національної збірної України на чемпіонаті світу з хортингу! Бажаємо їм міцного здоров’я, натхнення, спортивного ентузіазму та нових перемог! Ви найкращі!!!
Студенти-першокурсники групи 103-ЕМ спеціальності 073 Менеджмент (куратор Інга КАНДЗЮБА) здобули ІІІ місце у конкурсі плакатів до Хелловіна, який організувала кафедра загального мовознавства та іноземних мов університету. Хелловін («Halloween») – це одночасно найстрашніше і найвеселіше свято у році. Це свято з давнім корінням відзначається в ніч з 31 жовтня на 1 листопада. Свято Хелловін набуло популярності і в нашій країні завдяки тому, що дає змогу розважитися і повеселитися, покрасуватися в яскравих костюмах.
А для вихованців Центру освіти і піклування про дітей дошкільного віку «Mr. Leader» Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», який відвідує донька куратора групи 103-ЕМ, вихователями було організовано і проведено костюмоване свято. Вихованці і батьки отримали багато позитивних емоцій.
У жовтні 2023 року науково-педагогічні працівники і студенти кафедри менеджменту і логістики вже вдруге взяли активну участь у благодійній акції «Смілива гривня», що спрямована на збір коштів на допомогу Збройним Силам України.
17 жовтня 2023 року в рамках European Cooperation Day 2023 відбувся онлайн-воркшоп для студентської молоді «European Cooperation Day – Crisis Superpowers», організований румунським університетом «Stefan cel Mare» University of Suceava – партнером Полтавської політехніки, з яким у лютому 2023 року була підписана угода про співпрацю.
У заході, окрім студентів із Румунії, взяли участь студенти факультету філології, психології та педагогіки та Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права Полтавської політехніки, здобувачі вищої освіти Одеської політехніки.
Здобувачі спеціальності 073 Менеджмент першого (бакалаврського) рівня освітніх програм «Менеджмент», «Менеджмент інформаційних технологій», «Логістика» та другого (магістерського) рівня освітньо-професійних програм «Логістика», «Менеджмент організацій і адміністрування» взяли активну участь в обговоренні важливих питань, що стосуються подолання кризових процесів та адаптації до змін середовища. Майбутні менеджери поділилися досвідом та обговорили нові скіли, які отримали після пандемії та настання військового стану.
Упродовж осіннього семестру з 14 серпня 2023 року по 15 грудня 2023 року студентки Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» навчаються за стипендіальною програмою кредитної академічної мобільності Erasmus+ у провідному фінському університеті прикладних наук Laurea University of Applied Sciences.
Серед них студентки спеціальності 073 Менеджмент Поліна КУЛИК (студентка третього курсу освітньої програми «Менеджмент інформаційних технологій»), Анастасія ДУЧКОВА (студентка другого курсу освітньої програми «Логістика») та Даяна КУЧКА (студентка третього курсу освітньої програми «Логістика»)
У вересні 2023 студентами перших курсів бакалаврату і магістратури Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» стали понад 3000 молодих людей з 21 області України, які успішно вступили і почали навчання за понад 100 спеціальностями.
До багатотисячної університетської спільноти цьогоріч приєдналося більше ста першокурсників – здобувачів освіти першого (бакалаврського), другого (магістерського), третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти, які виявили бажання навчатися за сучасною спеціальністю 073 Менеджмент. Вітаємо всіх з початком нового навчального року і бажаємо наснаги в навчанні та нових неймовірних звершень!
Детальніше:
https://nupp.edu.ua/news/den-pershokursnika-2023-urochisto-privitali-ponad-3000-studentiv.html
28 березня 2023 року кафедрою менеджменту і логістики для здобувачів спеціальності 073 «Менеджмент» було організовано гостьову лекцію на тему: «Проєктна діяльність в умовах воєнного стану» з начальником відділу інвестиційної діяльності та проєктного менеджменту виконавчого апарату Полтавської обласної ради Олесею ДРОБОТЕНКО.
В ході лекції Олеся ДРОБОТЕНКО розповіла студентам про проєктні ініціативи Полтавської області, зокрема обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області, Бюджет участі Полтавської області, шкільний громадський бюджет Полтавської області, конкурс екологічних громадських ініціатив, краудфандинг тощо. Спікер під час лекції звернула увагу на реальну можливість студентів брати безпосередню участь у відповідних конкурсах через розроблення та подання проєктів.
Впродовж виступу лектор також акцентувала увагу студентів на практичних аспектах написання проєктів, на отримання безповоротної фінансової допомоги, яке включає в себе цілий комплекс професійних навичок з керування проєктами, аналітики, планування, управління ризиками, маркетингу, PR-менеджменту, ділової комунікації, документообігу.
Питання Олесі ДРОБОТЕНКО, звернені до слухачів, сприяли здійсненню зворотного зв’язку. Лектор продемонструвала вільне володіння матеріалом. Присутні на лекції відчули важливість і перспективність проєктної діяльності. Лекція відбулася в творчій та дружній атмосфері.
Успішний менеджер – це людина, яка поєднує в собі кращі якості представників різних професій: володіє ініціативою підприємця, мудрістю педагога, відповідальністю лікаря, конструктивністю інженера, допитливістю дослідника і логікою юриста. У цих якостях, зрештою, і проявляється багатогранна сутність спеціальності «Менеджмент».
Підготовку таких фахівців на кафедрі менеджменту і логістики Навчально-наукового інституту фінансів, економіки управління та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» сьогодні здійснюють досвідчені науково-педагогічні кадри, до складу яких входять доктори і кандидати наук, імена яких добре відомі в Україні і далеко за її межами. Окремі навчальні курси читаються студентам іноземною мовою, оскільки цінність майбутніх фахівців вирішальним чином залежить від їхньої здатності проводити важливі ділові переговори на міжнародному рівні, працювати пліч-о-пліч із представниками зарубіжних країн.
1 березня о 18:00 на сцені Полтавської політехніки відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України від відомого українського рок-гурту «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ».
Студентство та викладачі кафедри менеджменту і логістики отримали неймовірне задоволення від концерту, яскраві емоції та зарядились позитивною енергією. Щиро дякуємо Полтавській політехніці за такий подарунок, маємо надію, що наступного разу концерт пройде вже у вільній, незалежній і непереможній Україні. Усі донати, зібрані на благодійному концерті, направлені на придбання автомобіля для Збройних Сил України!
Шестеро студенток Навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» прийняв Інститут транспорту і зв’язку (TSI – Transport and Telecommunications Institute) на довготривале навчання за програмою академічної мобільності Erasmus+. Серед них студентка третього курсу спеціальності 073 «Менеджмент» ОП «Менеджмент інформаційних технологій» Наталія ВАЩЕНКО.
За матеріалами: https://nupp.edu.ua/news/shestero-studentok-politekhniki-navchatimutsya-za-programoyu-akademichnoi-mobilnosti-v-latvii.html.
Марія БОВКУН студентка академічної групи 101-ЕМ, навчально-наукового інституту фінансів, економіки, управління та права, денної форми навчання, освітнього ступеня бакалавр, спеціальності 073 «Менеджмент», буде навчатися по програмі академічної мобільності Еразмус + в університеті «1 DECEMBRIE 1918» University of Alba Iulia (місто Альба Юлія, Румунія) з 27 лютого 2023 року по 18 червня 2023 року.
17 листопада 2022 в Міжнародний день студентів в університеті відбувся фестиваль «Політехніка має талант». БОВКУН МАРІЯ (студентка групи 101ЕМ) долучилась до цього заходу у якості ведучої. Вона не збирається зупинятись на цьому, думаємо ми ще не раз побачимо її на сцені. Марія планує і далі вчитись, розвиватись, допомагати університету з нашою великою студентською родиною. Студенти групи 101ЕМ ЮЛІЯ ЄГОРОВА та АНДРІЙ СІРЕНКО учасники танцювальної групи «Шоу Данс». Група створилась за два тижні до шоу талантів, але не дивлячись на це змогла яскраво показати наскільки драйвовими можуть бути танці.
Від виступів талановитих учасників емоції у глядачів були суперпозитивні!!!
22 листопада 2022 року для студентів і науково-педагогічних працівників Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» політолог, громадський діяч, голова Комітету економістів України Андрій НОВАК прочитав відкриту лекцію «Як підняти українську економіку після нашої Перемоги. Яким має бути український «план Маршала». Студенти-менеджери разом із своїми кураторами взяли участь у відкритій лекції. Продемонстрували свою небайдужість до проблем національної економіки та фінансового відродження нашої країни.
За матеріалами: https://nupp.edu.ua/news/golova-komitetu-yekonomistiv-ukraini-prochitae-lektsiyu-dlya-naukovtsiv-ta-studentiv-politekhniki.html.
Дмитро КОПИЧКО випускник спеціальності 073 «Менеджмент» ОПП «Менеджмент організацій і адміністрування» другого (магістерського) рівня у 2022 році грав за команду «Сула (Засулля)», яка приймала участь у Чемпіонаті Полтавської області з футболу (Вища ліга), захищала честь Лубенського краю.
У цьогорічному чемпіонаті взяли участь шістнадцять команд, поділених на чотири групи за територіальним принципом. Керівництво команди, за яку грає Дмитро КОПИЧКО, зуміло зібрати колектив і вдало взяти участь у престижних змаганнях Полтавщини.
Бажаємо Дмитру КОПИЧКУ і його команді не зупинятися на досягнутому, міцного здоров’я, великої удачі, наполегливості, наснаги та перемог!
Студенти спеціальності 073 «Менеджмент» усіх курсів активно взяли участь в акції «Смілива гривня», яку організував Національний банк України. Всі зібрані в університеті кошти були перераховані ЗСУ.
Об’єднуємо наші зусилля для Перемоги, мирного майбутнього країни!!!
Студенти-менеджери Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Михайло БУГАЄВСЬКИЙ, Єлизавета КАЛАШНИК та Микола ШОЛУХ (команда «Fluff») під кервіництвом к.е.н., доцента Аліни ЧАЙКІНОЇ взяли участь у ІV-му конкурсі стартап-проектів «СПРОБУЙ І ТИ!» серед студентів в рамках проєкту Create Creative Entrepreneurs програми Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme від British Council. Студенти-менеджери представили проєкт, який має на меті створити суббренд Дія.Молодь – онлайн-інструмент, який покликаний максимізувати можливості зростання та самореалізації молоді в Україні шляхом створення інноваційного хабу для взаємодії зі стейкхолдерами та потенційними роботодавцями. Команда «Fluff» під керівництвом її капітана, Михайла БУГАЄВСЬКОГО, змогли відстояти свій проєкт та пройти у фінал конкурсу, а також отримали фінансування від Британської ради (British Council) у розмірі 4800 грн. для проходження онлайн курсу Школи написання грантових проєктів «Час змін».
Тож бажаємо менеджерам успішно пройти пітчинг проєктів та перемогти у конкурсі стартап-проєктів!
Викладачі кафедри менеджменту і логістики постійно працюють над удосконаленням навчальних технологій, розробкою інноваційних підходів до викладення лекційного матеріалу, проведення практичних занять, організації самостійної роботи студентів. Заняття завжди проводяться з використанням активних методів навчання.
Основна увага приділяється отриманню студентами необхідних компетенцій відносно проведення прикладних розрахунків, аналізу конкретних виробничих ситуацій, підготовки ділової документації, бізнес-проектів.
У час, коли наука переходить на новий етап свого розвитку, систематична науково-дослідна робота стає обов’язковим елементом підготовки фахівців високого рівня кваліфікації, здатних до саморозвитку і творчого застосування одержаних знань під час виконання важливих професійних завдань. Про високу якість підготовки фахівців з менеджменту у університеті свідчить той факт, що серед наших студентів і випускників є чимало переможців олімпіад і конкурсів студентських наукових робіт на обласному і всеукраїнському рівнях.
Студенти, які виявляють здатність до аналітичного мислення, науково-дослідної роботи, мають можливість реалізувати себе у наукових студентських клубах «Менеджер», «Бізнес-клуб» і «Кадрова агенція», які вже багато років поспіль діють при кафедрі менеджменту і логістики університету.
Під час тематичних засідань цих наукових гуртків, які проводяться у формі «круглих столів» і різноманітних тренінгів із залученням представників відомих підприємств та організацій, студенти з перших уст дізнаються про те, які фахівці сьогодні користуються найбільшим попитом на ринку праці, і як краще реалізувати себе у майбутній професійній діяльності.
Однак справжнє студентське життя – це не лише лекції, екзамени і наукові конференції, але й творчість, спорт, активна участь у житті університету, тобто всі ті цікаві події і незабутні враження, згадка про які буде зігрівати серця кожного навіть через багато років після закінчення навчання у університеті.
Серед наших студентів є чимало талановитих особистостей, які вміють створити справжнє свято як для студентів, так і для викладачів університету.
Приємно, що такі заходи часто відвідують і талановиті випускники Полтавського національного технічного університету, які були учасниками відомого в Україні шоу талантів. Тож, у наших студентів є чудова нагода зробити спільне фото на згадку.
Важливою складовою життя студентів у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка є студентське самоврядування, участь в якому не лише навчає працювати в команді, але й виховує лідерські якості, формує організаторські здібності. Головою студентського самоврядування Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту університету є студент спеціальності «Менеджмент» Ігор Філенко.
Студенти, які навчаються за спеціальністю «Менеджмент», завжди охоче беруть участь у спортивних змаганнях загальноуніверситетського та всеукраїнського рівнів, де разом зі своїми командами посідають почесні призові місця.
У 2016 році наша дружня студентська родина поповнилася п’ятдесятьма новими студентами із різних куточків України, тож на кафедрі менеджменту і логістики ННІ ФЕМ університету було започатковано проект «Знайомство з містом, в якому проходять кращі студентські роки», у рамках якого студенти разом із своїми кураторами вивчають невідомі сторінки історії міста Полтави, відвідують музеї, кінотеатри та художні виставки.
Завдяки глибоким знанням, одержаним під час навчання за спеціальністю «Менеджмент», наші випускники впевнено реалізують себе у обраній сфері діяльності і є справжнім предметом гордості Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.