Склад кафедри міжнародних економічних відносин та туризму

Чичкало-Кондрацька Ірина Борисівна

доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри

Сфера наукових інтересів: глобальні економічні процеси та міжнародні економічні відносини, зовнішньоекономічна безпека України, міжнародна інноваційно-інвестиційна діяльність, міжнародні науково-технологічні зв’язки.

Має понад 300 наукових та навчально-методичних праць, у т.ч. 8 монографій, підручник, 7 навчальних посібників, статті, що входять до міжнародних наукометричних баз даних, зокрема  7 статей в НМБД SCOPUS.

Керує підготовкою здобувачів третього освітнього рівня «Доктор філософії».

Відмінник освіти України (2012 р.).

Нагороджена нагрудним знаком «За наукові та освітні досягнення» (2020 р.).

Чичкало-Кондрацька І.Б. має відомчі відзнаки.

E-mail: kaf.mevt@nupp.edu.ua

E-mail: fem.chichkalo@nupp.edu.ua

Титаренко Любов Михайлівна

кандидат економічних наук, доцент

Сфера наукових інтересів: теорія та історія міжнародних економічний відносин, сучасні напрями міжнародної економічної політики, теоретико-методологічні аспекти комплексного структурування національної економіки.

Має понад 100 наукових та навчально-методичних праць, у т.ч. статті, що входять до міжнародних наукометричних баз даних, зокрема  стаття в НМБД SCOPUS, навчальні посібники, зарубіжні колективні монографії.

Титаренко Л.М. має відомчі відзнаки.

E-mail: fem.tytarenko@nupp.edu.ua

Бакало Надія Віталіївна

кандидат економічних наук, доцент

Сфера наукових інтересів: менеджмент підприємства в туристичній діяльності;  прийняття управлінських рішень в туристичній сфері; управління персоналом та особливості кадрового менеджменту, психологія управління та діловий етикет в туристичній діяльності.

Має понад 100 наукових та навчально-методичних праць, у т.ч. статті, що входять до міжнародних наукометричних баз даних, зокрема  стаття в НМБД SCOPUS.

Бакало Н.В. має відомчі відзнаки.

Членкиня Асоціації індустрії гостинності України.

E-mail: fem.bakalo@nupp.edu.ua

Безрукова Наталія Валеріївна

кандидат економічних наук, доцент

Сфера наукових інтересів: діяльність транснаціональних корпорацій, міжнародний маркетинг, міжнародний менеджмент, міжнародний брендинг.

Має понад 200 наукових та навчально-методичних праць, у т.ч. статті, що входять до міжнародних наукометричних баз даних, зокрема  статті в НМБД SCOPUS, колективні монографії, 3 навчальних посібники.

Безрукова Н.В. має відомчі відзнаки.

E-mail: fem.bezrukova@nupp.edu.ua

Свічкарь Віталій Анатолійович

кандидат економічних наук, доцент

Сфера наукових інтересів: міжнародні валютно-фінансові відносини, фінансові системи зарубіжних країн, митне регулювання, міжнародна економічна інтеграція.

Має понад 190 наукових та навчально-методичних праць, у т.ч. статті, що входять до міжнародних наукометричних баз даних, зокрема статті в НМБД SCOPUS та  Web of Science, монографію, колективні монографії, 3 навчальних посібники.

Свічкарь В.А. має відомчі відзнаки.

E-mail: fem.svichkar@nupp.edu.ua

Білоусова Анастасія Юріївна

кандидат економічних наук, доцент кафедри

Сфера наукових інтересів: лідерство та ефективні комунікації, логістика туристичних потоків, прийняття управлінських рішень в туристичній сфері, управління витратами туристичного підприємства, управління бізнесом.

Має понад 120 наукових та навчально-методичних праць, у т.ч. статті, що входять до міжнародних наукометричних баз даних, зокрема  статті в НМБД SCOPUS та Web of Science.

Має 6 свідоцтв про реєстрацію авторського права на твір.

Білоусова А.Ю. має відомчі відзнаки.

E-mail: fem.bilousova@nupp.edu.ua

Маховка Вікторія Михайлівна

кандидат економічних наук, доцент кафедри

Сфера наукових інтересів: антикризове управління туристичними підприємствами, сільський та зелений туризм, рекреаційні комплекси світу та України, організація туризму.

Має понад 90 наукових та навчально-методичних праць, у т.ч. статті, що входять до міжнародних наукометричних баз даних, зокрема  статті в НМБД SCOPUS та Web of Science.

Маховка В.В. має відомчі відзнаки.

Членкиня Асоціації індустрії гостинності України,

Членкиня ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян»

E-mail: fem.makhovka@nupp.edu.ua

Буряк Альона Анатоліївна

кандидат економічних наук, доцент

Сфера наукових інтересів: міжнародна інвестиційна діяльність, управління зовнішньоекономічною діяльністю, міжнародні стратегії економічного розвитку.

Має понад 120 наукових та навчально-методичних праць, у т.ч. статті, що входять до міжнародних наукометричних баз даних, зокрема 3 статті в НМБД SCOPUS, монографії.

Буряк А.А. має відомчі відзнаки.

Членкиня ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян»

E-mail: fem.buryak@nupp.edu.ua

Левченко Ірина Василівна

Доктор філософії, доцент кафедри

Сфера наукових інтересів: зовнішньоекономічна діяльність підприємств, міжнародний менеджмент, міжнародний брендинг, міжнародний маркетинг.

Має понад 50 наукових праць, у т.ч. статті, що входять до міжнародних наукометричних баз даних, зокрема 2 статті в НМБД SCOPUS, колективні монографії.

Левченко І.В. має відомчі відзнаки.

Членкиня ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян»,

Членкиня ГО «Об'єднання маркетологів України»

E-mail: fem.levchenko@nupp.edu.ua

Назаренко Світлана Станіславівна