Співпраця з бізнесом кафедри нафтогазової інженерії та технологій

Кафедра нафтогазової інженерії та технологій активно співпрацює з організаціями нафто-газопромислового комплексу України. Свідченням тому є постійні конференції, семінари, воркшопи та тренінги за участі представників компаній та університету.

Викладачі та студенти кафедри підтримують зв'язки з представниками нафтогазовидобувних та сервісних компаній України: Укргазвидобування, Укрнафта, ДТЕК Нафтогаз, Schlumberger Ukraine, Weatherford Ukraine, Бурова Техніка, Геосинтез Інжинірінг, Укрнаукагеоцентр, Науканафтогаз, УкрНДІГаз, Полтавська газонафтова компанія, ГеоАльянс Груп, Укрнафтобуріння та багато інших.

За участі найбільшої в Україні приватної газовидобувної компанії ДТЕК Нафтогаз та компанії Геосинтез Інжинірінг в університеті створено лабораторію бурових розчинів та промивальних рідин, яка використовується фахівцями кафедри у навчальному процесі та науково-дослідницькій діяльності.

За участі найбільшої газовидобувної компанії України - Укргазвидобування та найпотужнішої у світі нафтогазосервісної компанії Schlumberger (Шлюмберже) в університеті відкрито найсучаснішу в Україні лабораторію 3D моделювання та 3D візуалізації з використанням програмного комплексу PETREL.

Представники нафтогазового бізнесу постійно запрошують студентів університету на практику та діляться досвідом роботи у галузі. Після отримання диплому з нафтогазової інженерії випускники кафедри мають змогу отримати роботу у численних нафтогазовидобувних та сервісних організаціях Полтави та всієї України.