VІ Всеукраїнська науково-технічна конференція «Створення, експлуатація і ремонт автомобільного транспорту та будівельної техніки»

2023-05-11 09:55 - 2023-05-11 12:55

Тематика конференції

• проблеми і перспективи механізації виробничих процесів у будівництві;
  • створення ефективного обладнання, пристроїв і машин для виробництва будівельних матеріалів;
  • сучасні методи та технології використання, виробництва і ремонту автомобільної та будівельної техніки;
  • тенденції розвитку конструкції автомобіля;
  • технічна експлуатація і сервіс автомобіля;
  • перспективні приводи;
  • автотехнічна експертиза.

Організатор конференції

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

Співорганізатори

• Київський національний університет будівництва і архітектури (м. Київ);
  • Національний транспортний університет (м. Київ);
  • Національний університет біоресурсів і природокористування України (м. Київ);
  • Харківський національний автомобільно-дорожній університет (м. Харків);
  • Харківським національним університетом міського господарства імені О.М.Бекетова (м. Харків);
  • Національний університет «Львівська політехніка» (м. Львів);
  • Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне);
  • Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського (м. Кременчук); – Український державний університет залізничного транспорту (м. Харків);
  • Вінницький національний технічний університет (м. Вінниця);
  • Криворізький національний університет (м. Кривий Ріг);
  • Центральноукраїнський національний технічний університет (м. Кропивницький).

Порядок роботи конференції

11 травня 2023 року

1030 – 1100 – реєстрація учасників (ауд. 214л).

1100–1400 – пленарне засідання (в on-line та off-line режимі).

1400–1430 – підведення підсумків роботи конференції.

Робоча мова конференції: українська, англійська.

Організаційний внесок 250 грн передбачає очну чи заочну участь у конференції й отримання учасником «Програми конференції» та «Матеріалів конференції» в електронному вигляді. Транспортні витрати, витрати на проживання, харчування, екскурсійне обслуговування тощо несуть учасники конференції.

Умови участі у конференції

1. Для участі у конференції необхідно не пізніше зазначеного вище терміну надіслати на e-mail budmashpoltava@gmail.com анкети-заявки (бланк додається), що обов'язково заповнюються як на кожного автора тез чи статті, так і на кожного учасника, який бере участь у конференції без публікації.
  2. За результатами роботи конференції буде видано збірник «Матеріали конференції», в якому можна опублікувати як тези обсягом 1…3 сторінки. Вартість публікації включено до організаційного внеску. «Матеріали конференції» будуть розміщені в інтернеті в репозитарії Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».
  3. Довідка про участь у конференції буде надаватися за попереднім замовленням за умови виступу чи публікації.

Регламент конференції

• вступна доповідь – до 10 хв;
  • доповідь – до 10 хв;
  • повідомлення – до 5 хв;
  • стендова (заочна) доповідь.

Програма Тези

Реквізити для сплати організаційного внеску

Отримувач: Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

IBAN: UA778201720313201002201009727

Код ЄДРПОУ 02071100

Код призначення платежу: 25010100

Призначення платежу: За участь ПІБ у конференції «Створення, експлуатація і ремонт…».

Секретар конференції

+38 (050) 633 16 52, +38 (098) 057 85 91 – Нестеренко Микола Миколайович, доцент кафедри галузевого машинобудування та мехатроніки, к.т.н.;

Завідувач кафедри галузевого машинобудування та мехатроніки

+38 (066) 728 55 68, +38 (098) 549 41 54 – Орисенко Олександр Вікторович, доцент кафедри галузевого машинобудування та мехатроніки, к.т.н.

e-mail: budmashpoltava@gmail.com

Місце проведення конференції

Адреса:

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»,

Першотравневий проспект, 24,

36000, м. Полтава, Україна.

Корпус Л, ауд. 214Л.

Підʼєднатися до конференції Zoom https://us04web.zoom.us/j/3054806144?pwd=TXMxRHFmd2VpUkp1OHNiRjg3MDJmUT09

Идентифікатор конференції: 305 480 6144 Код доступу: 77777

Вимоги до оформлення доповідей

Збір заявок та тез доповідей до 08.05.2023.

Доповідь має бути виконано на актуальну тему, містити результати глибокого наукового дослідження, оформленого відповідно до вимог.

Обсяг до 3-х сторінок, текстовий редактор – Microsoft Word, формат сторінки А-4, орієнтація – книжкова, поля – 25 мм; гарнітура – Time New Roman, кегль – 14, міжрядковий інтервал – 1,5, стиль – Normal.

Текст виконаний в Microsoft Word 2003 і вище для Windows.

Перший рядок: прізвище, ім’я та по батькові (повністю).

Другий: місце роботи (навчання), посада, науковий ступінь, вчене звання.

Третій: назва доповіді (великими літерами).

Далі йде текст доповіді з абзацним відступом 1,25 см.

Посилання в тексті оформляють у квадратних дужках – [2, с. 56], де перше число означає порядковий номер у списку використаних джерел, друге – номер сторінки.

Список використаних джерел розміщується наприкінці тексту і має бути оформлений відповідно до стандартів бібліографічного опису.

Назва файлу повинна відповідати прізвищу учасника конференції латиницею (напр., Ivanenko_Zayavka; Ivanenko_Tezy; Ivanenko_Oplata)

Заявка на участь