2021-09-04

26 співробітників нагороджені Почесними грамотами університету

Працівники різних структурних підрозділів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» нагороджені Почесними грамотами університету.

26 співробітників нагороджені Почесними грамотами університету

«Високо ціную внесок кожного працівника університету у наші спільні досягнення, лідерські позиції в рейтингах і забезпечення динамічного розвитку університету! Сумлінна праця фахівців є запорукою подальших звершень! Дякую колективу, з гордістю вручаю відзнаки!» – привітав ректор, професор Володимир Онищенко.

За якісну організацію та проведення на високому рівні урочистостей з нагоди складання військової присяги курсантами Почесними грамотами Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» нагороджено:

Володимира Антоненка – старшого викладача кафедри військової підготовки, підполковника запасу;

Миколу Бороздіна – кандидата технічних наук, завідувача кафедри військової підготовки, полковника запасу;

Володимира Дегтярьова – викладача кафедри військової підготовки, підполковника запасу;

Станіслава Коломійця – старшого викладача кафедри військової підготовки, полковника запасу;

Артема Іноземцева – викладача кафедри військової підготовки, кандидата педагогічних наук, капітана запасу;

Анатолія Мартиненка – кандидата військових наук, доцента, проректора з науково – педагогічної роботи та розвитку інфраструктури.

За вагому особисту підготовку висококваліфікованих фахівців Почесними грамотами Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» нагородили:

Романа Міщенка - кандидата технічних наук, доцента кафедри автомобільних доріг, геодезії, землеустрою та сільських будівель;

Аллу Капітон – доктора педагогічних наук, доцента кафедри комп’ютерних та інформаційних технологій і систем;

Андрія Дмитренка – кандидата технічних наук, доцента кафедри будівельних конструкцій;

Людмилу Клеценко – кандидата педагогічних наук, в.о. завідувача кафедри фізичної терапії та ерготерапії;

Вікторію Дмитренко – кандидата технічних наук, доцента кафедри нафтогазової інженерії та технологій;

Володимира Шульгіна – кандидата технічних наук, доцента кафедри будівництва та цивільної інженерії;

Оксану Воробйову – кандидата філологічних наук, доцента, завідувачку кафедри германської філології та перекладу.

За плідну працю, системність у роботі, високий професіоналізм, активну життєву позицію та особистий внесок у формування висококваліфікованих фахівців Почесними грамотами Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» нагородили:

Любов Шумську – кандидата технічних наук, директорку Полтавського фахового коледжу нафти і газу;

Віру Чевганову – кандидата економічних наук, завідувачку кафедри економіки, підприємництва та маркетингу;

Богдана Боряка – кандидата технічних наук, доцента кафедри автоматики, електроніки та телекомунікацій;

Тамару Саврій – методистку вищої категорії Департаменту організації навчального процесу, акредитації та ліцензування

Юрія Винникова – доктора технічних наук, професора кафедри буріння та геології;

Григорія Шарого – доктора економічних наук, директора Навчально – наукового інституту архітектури, будівництва та землеустрою;

Миколу Зоценка – доктора технічних наук, професора кафедри будівельних конструкцій;

Ліну Рибалко – доктора педагогічних наук, професора, в.о. декана факультету фізичної культури та спорту;

Світлану Яланську – доктора психологічних наук, професора, завідувачку кафедри психології та педагогіки.

За плідну працю та активну життєву позицію Почесними грамотами Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відзначили:

Людмилу Краснюкову – завідувачку сектору документообігу відділу документообігу та контролю Департаменту безпеки університету;

Володимира Даценка – інженера відділу маркетингу;

Віктора Лупація – начальника навчально-виробничої майстерні.

За плідну працю та вагомий особистий внесок у забезпечення якісної роботи Навчально-виробничого центру інфокомунікацій Почесною грамотою Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» нагороджено Олександра Коваля – провідного інженера-програміста відділу програмування та супроводження програмного забезпечення навчально-виробничого центру інфокомунікацій.

Вчена рада університету відзначила багаторічну сумлінну працю двох науковиць і нагородила їх почесним званням «Заслужений працівник Університету», а старшого викладача кафедри архітектури та містобудування, автор численних масштабних проєктів розбудови університету Андрія Конюка – атестатом професора Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».

Заслужений працівник Університету, вчений Сергій Пічугін, який півстоліття життєвого та професійного шляху віддав роботі у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» нагороджений Президентом України.

Медіа–центр