2021-12-17

Аспірант політехніки обраний головою Молодіжної ради Полтавської обласної ради професійних спілок

Голову профспілкового комітету студентів та аспірантів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», PhD-студента Олександра Дроботю обрано головою Молодіжної ради Полтавської обласної ради професійних спілок.

14 грудня відбулося перше засідання оновленого складу Молодіжної ради Полтавської обласної ради професійних спілок, на якому обговорили пріоритетні напрями співпраці з органами місцевого самоврядування, державними установами та громадськими, молодіжними організаціями міста Полтави та обрали нового голову Молодіжної ради.

Новобрані члени Молодіжної ради познайомилися ближче, налагодили ефективну комунікацію та поділилися власними історіями особистісного та професійного зростання  під час тренінгу «Як стати успішним». Застосовані тренінгові технології  допомогли  учасникам виявити «лідера з-поміж лідерів»,  стимулювати позитивний  інтерес один до одного,  розкрити власні особисті та професійні «фішки», відпрацювати ефективну модель внутрішньої комунікації.

На роль голови Молодіжної ради було запропоновано двох кандидатів, кожен з яких презентував себе, власний досвід і практичні кейси з професійної діяльності, відповів на найактуальніші  питання, а також   представив на розгляд присутніх стратегію розвитку діяльності  Молодіжної ради. По завершенню дебатів і таємного голосування учасники затвердили  результати виборів та побажали новообраним колегам натхнення, вагомих здобутків  та плідної роботи.

Головою Молодіжної ради Полтавської обласної ради професійних спілок обрали голову профспілкового комітету студентів та аспірантів Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»  Олександра Дроботю, заступником – голову профспілкової організації учнів Вищого професійного училища №7 Наталію Попову, секретарем – здобувачку освіти Регіонального центру профтехосвіти №1 Аріну Мазур.

За словами новообраного голови Молодіжної ради Полтавської обласної ради професійних спілок Олександра Дроботі, нову сходинку особистісного зростання розглядає як додаткову мотивацію для динамічнішого просування креативних ідей, соціальних ініціатив у сфері   молодіжної політики: «Щиро дякую колегам за проявлену довіру,  особисто  для мене призначення  на таку відповідальну посаду – унікальна можливість реалізувати безцінний професійний досвід, здобутий у Полтавській  політехніці, на теренах рідного міста та Полтавського регіону. Попереду  чимало роботи та нових  перспектив, якими, однозначно, скористаємося!».

Новий голова Молодіжної ради Полтавської обласної ради професійних спілок нагороджений Подякою Полтавської обласної ради,  допомагає студентам вивчати практики місцевого самоврядування і парламентаризму.

Вітаємо з обранням, пишаємося та бажаємо продуктивної роботи, натхнення  і  успіхів!

Медіа-центр