2023-11-06

Команда політехніки стала переможцем XIX Універсіади Полтавщини з баскетболу серед чоловіків

Спортсмени Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» стали переможцями XIX Універсіади Полтавщини з баскетболу серед чоловіків. Спортивна команда Полтавської політехніки продемонструвала свою спортивну майстерність та гідно виступила на змаганнях міського рівня.

З 30 жовтня по 03 листопада 2023 року на базі Полтавського державного медичного університету пройшла XIX Універсіада Полтавщини з баскетболу серед чоловіків. Участь в змаганнях взяли команди баскетболістів закладів вищої освіти міста Полтава.

За результатами змагань команда Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» посіла І місце серед вишів Полтави. Спортивна команда університету продемонструвала свою спортивну майстерність та гідно виступила на змаганнях міського рівня.

• Володимир В’юницький, студент групи 302-ФМ;
  • Михайло Нагорний, студент групи 101-ЕР.

Вітаємо чемпіонів XIX Універсіади Полтавщини з баскетболу серед чоловіків, бажаємо міцного здоров’я та наснаги для нових спортивних звершень!

Нагадуємо, команда Полтавської політехніки стала золотою призеркою XIX Універсіади Полтавщини з міні-футболу та виборола першість XIX Універсіади Полтавщини з волейболу серед чоловіків.