2024-03-15

Музей науки у Полтавській політехніці оновлює експозицію: інформують коли прийматимуть відвідувачів

Музей науки Національного центру «Мала академія наук України» у Полтавській політехніці інформує: у зв’язку з оновленням експозиції музей не прийматиме відвідувачів у неділю 17 березня. Музей науки працюватиме без змін у робочому графіку з вівторка, 19 березня.

Музей науки Національного центру «Мала академія наук України» у Полтавській політехніці готує оновлену експозицію з новими інтерактивними експонатами.

У зв’язку з цим музей  у неділю 17 березня не буде приймати відівідувачів, але з вівторка Музей науки працюватиме без змін у графіку роботи.

Нагадаємо, за 100 днів роботи Музей науки переконав відвідувачів, що наука – це весело і цікаво,  Музей науки Полтавської політехніки з моменту відкриття уже прийняв понад 2000 відвідувачів,  а полтавські школярі відвідали науковий вікенд у Музеї науки Полтавської політехніки.