2024-05-12

Науковиці політехніки поділяться успішним досвідом написання грантових дослідницьких проєктів

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» запрошує науково-педагогічних працівників різних структурних підрозділів взяти участь у вебінарі «Гранти ЄС для українських науковців: практичні кейси», що відбудеться 14 травня о 15.00 у Навчальному центрі Siemens.

На базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» 14 травня о 15.00 в Навчальному центрі Siemens (ауд.125 Ц) відбудеться вебінар «Гранти ЄС для українських науковців: практичні кейси» для науково-педагогічних працівників різних структурних підрозділів Полтавської політехніки.

Ефективними практичними кейсами досвіду написання проєктів програм Жан Моне, участі в програмах академічної мобільності Erasmus+ KА 131 та KА 171 охоче поділяться науковиці Національного університету імені Юрія Кондратюка, які презентують низку успішно реалізованих проєктів:

• Анна Павельєва - кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри германської філології та перекладу, координаторка міжнародної діяльності Полтавської політехніки, координаторка зовнішніх комунікацій у Eurodoc, членкиня Експертної ради молодих учених Міністерства освіти і науки України;
  • Ксенія Чичуліна - кандидатка технічних наук, доцентка кафедри економіки, підприємництва та маркетингу Полтавської політехніки, керівниця навчального модулю програми Жана Моне Erasmus+ «The challenges of energy efficiency: cooperation of Ukraine with the EU (номер реєстрації 599740-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-MODULE), 2017-2021, керівниця навчального модулю програми Жана Моне Erasmus+ «Reformatting the environmental, energy, economic and financial spheres of Ukraine in the European integration conditions (номер реєстрації REEEFSUEIC - 101085182 - ERASMUS-JMO-2022-MODULE), 2022-2025.

Під час спілкування досвідчені експертки нададуть відповіді на низку найактуальніших питань, зокрема як отримати грантову підтримку для власного дослідницького проєкту та розкриють особливості процедури написання проєктів програм Жан Моне, Erasmus+ KА 131 та KА 171, щоб науковці багатопрофільного класичного університету могли успішно конкурувати за гранти Європейського Союзу та Сполучених Штатів Америки.

Учасники вебінару дізнаються про різноманітні стипендії та гранти, які надають уряди країн Європейського Союзу для підтримки наукових досліджень, гранти для викладачів та університетів від «The House of Europe» та стипендіальні програми DAAD, долучаться до обговорення Програми «Малих дипломатичних грантів — Освіта» від Посольства США в Україні, спрямованої на підтримку проєктів, що сприяють відновленню післявоєнної України. Спікерки також розкажуть присутнім як взяти участь у програмах міжрегіонального співробітництва ЄС для зміцнення академічних зв'язків Interreg Europe та URBACT.

Не пропустіть унікальну можливість розширити власні перспективи та зробити перший впевнений крок до успіху у світі наукових досліджень.

Нагадаємо, науковців та студентів політехніки запрошують дізнатись про програми обміну в країнах ЄС.

Нещодавно двоє науковиць політехніки стали лауреатками Всеукраїнського конкурсу «Молодий вчений року-2024», Полтавська політехніка лідирує серед ЗВО Полтави у рейтингу наукової діяльності, а проректорка Полтавської політехніки взяла участь у нараді МОН України щодо комплексної трансформації вищої освіти.