2020-12-24

Полтавська політехніка як найбільший майданчик ЗНО отримала символічну відзнаку від центру оцінювання якості освіти

Директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко і освітянська спільнота подякували університету за роки співпраці зі школами Полтавщини та підтримку талановитих учнів.

Полтавська політехніка як найбільший майданчик ЗНО отримала символічну відзнаку від центру оцінювання якості освіти

Щороку університет на найвищому рівні організовує проведення ЗНО у Полтавській області і є найбільшим осередком пунктів тестування у Полтаві. Цього року пандемія коронавірусу ускладнила проведення зовнішнього незалежного оцінювання, але спільними зусиллями політехніки і ХРЦОЯО тестування успішно відбулось. Університет також підтримав ініціативу Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти щодо піклування про освітян, залучених до проведення  зовнішнього незалежного оцінювання.

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти подарував колективу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» символічну відзнаку за плідну співпрацю в сфері підвищення якості освіти.

«Шановне товариство! Ми маємо декілька сотень стейкхолдерів – колективів, установ з якими реалізовуємо надзвичайно важливе державне завдання – зовнішнє незалежне оцінювання. Хочу відмітити, що Полтавська політехніка, з усіх трьох областей, без перебільшення, є найбільшим майданчиком проведення ЗНО. Нам особливо імпонує те, що в особі ректора ми знаходимо повну підтримку, повний відгук на всі ті виклики, які постають перед системою зовнішнього незалежного оцінювання, щоб процес оцінювання знань пройшов прозоро, чесно, відкрито і зрозуміло для всіх. Дякую всьому колективу університету!» – привітав директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, доктор соціологічних наук, професор Олександр Сидоренко.

Голова громадської організації «Міська асоціація керівників закладів освіти «Співдружність», директорка Полтавської гімназії №17 Олена Голтвяниця відзначила роки активної співпраці найпотужнішого вузу зі школами міста. Вона підкреслила, що університет створює можливості для розвитку учнівської молоді, адже ділиться потужною базою науки, технологій, підтримує талановитих дітей. Все це великий внесок у підтримку загальної середньої освіти всієї області.

«В історії співпраці по конкурсах-захистах МАН мав місце зворушливий випадок. Дівчинка, яка виборола призове місце, під час підготовки до захисту втратила маму. Президент Полтавського територіального відділення МАН України Володимир Онищенко, коли дізнався про це, придбав за власні кошти планшет і подарував разом нагородою, щоб її підтримати. Такі моменти безцінні та показують справжнє ставлення до дітей, підтримку молоді. Так само я спостерігаю, як в університеті підтримують молодих науковців», – розповіла Олена Голтвяниця.

485 випускників Полтавського міського багатопрофільного ліцею № 1 імені Івана Петровича Котляревського стали випускниками Полтавської політехніки (без урахування тих випускників, які отримували другу і більше вищі освіти). Побажання успіхів і процвітання висловила директорка ліцею, заслужена працівниця освіти України Наталія Вергал і передала подарунок від митців ліцею.

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» співпрацює з усіма школами міста та області, проводить спільні наукові, спортивні і творчі заходи. Нещодавно університет нагороджено званням «Лідер вищої освіти України» і Гран-прі за профорієнтаційну роботу з молоддю.

Медіа – центр
Національного університету
«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»